Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 01.04.2012, 14:18   #11
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

для навіть не знаю кого пояснюю: Флуд - спам, який не стосується теми, а отже це сміття теми ! ПП - приватні повідомлення. Щось не подобається пишіть в пп! Чому не доходить? Вже і великими буквами написала! Всі коменти, які накнопані в темі коментуються і мені вибирати коментувати чи ні )))) Якщо я маю що сказати у відповідь, я скажу )
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 16:10   #12
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Згідна з Оксанкою. Зробіть так, щоб ваш чоловік одного дня усвідомив, що може вас втратити. Ні, не кажіть йому слова "розлучення". Просто візьміть дітей і кудись поїдьте, наприклад до батьків. А чоловіку нічого не кажіть. І обіду не залишайте. Він прийде ввечері.... а вдома нікого немає... А ви так розрахуйте час, щоб прийти після нього. І поводьтесь так ніби нічого не сталося. А на його запитання чому не подзвонила, скажіть просто телефон розрядився, а потім так закрутилася, не хотіла тебе турбувати, бо може зайнятий і всяке таке.Потім ніжно його поцілуйте і як нічого не сталося йдіть собі спати. Гарантовано безсонна нічка з роздумами вашому чоловіку забезпечена. Можливо, тоді він і одумається. І зрозуміє, що йому дорожче.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 18:54   #13
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

Дякую всім, дівчата, що відгукнулись на мою проблему, щиро дякую за поради!
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 18:56   #14
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Оксанка Подивитися повідомлення
Я думаю, що краще не лякати його розлученням, і не плакати, а просто приділяти йому менше уваги, більше собі, (він же має багато часу для себе). Можливо задумається, що щось не так, почне ревнувати, занепокоїться.
Оксанко, я пробувала так чинити. Ось прийшов з роботи, а я вдаю ніби не чую, що він вдома і що думаєте він задумався? Ні.
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 19:00   #15
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Bogema Подивитися повідомлення
моя вам порада, приділяти вдома йому більше уваги, більше зацікавлення ним, придумайте якесь спільне заняття, щоб чоловік просто не мав часу на заглядання на інших жінок. А от коли ви разом на людях пофліртуйте при чоловікові з іншими чоловіками, довгі погляди, невинна, соромязлива посмішка, трішки відвертий одяг. Нехай ваш чоловік зрозуміє що і вашу красу ще хтось, крім нього розглядає. .
І так, яки кажете Bogema, теж робила. На 8 березня ми були на вечірці. Я спробувала пофліртувати з іншими чоловіками, навіть дозволила аби один з них обслужив за столом, з іншим пішла до танцю... все це призвело до того, що мій чоловік почав поїдати мене очима ще на вечірці, ну а вдома було логічне завершення. Але на жаль, за кілька днів знову все стало так як було...
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 19:01   #16
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

І будь ласка, дівчата Оксанка, Bogema, не сваріться Я вам щиро вдячна за поради
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 19:02   #17
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Олена Подивитися повідомлення
Згідна з Оксанкою. Зробіть так, щоб ваш чоловік одного дня усвідомив, що може вас втратити. Ні, не кажіть йому слова "розлучення". Просто візьміть дітей і кудись поїдьте, наприклад до батьків. А чоловіку нічого не кажіть. І обіду не залишайте. Він прийде ввечері.... а вдома нікого немає... А ви так розрахуйте час, щоб прийти після нього. І поводьтесь так ніби нічого не сталося. А на його запитання чому не подзвонила, скажіть просто телефон розрядився, а потім так закрутилася, не хотіла тебе турбувати, бо може зайнятий і всяке таке.Потім ніжно його поцілуйте і як нічого не сталося йдіть собі спати. Гарантовано безсонна нічка з роздумами вашому чоловіку забезпечена. Можливо, тоді він і одумається. І зрозуміє, що йому дорожче.
Так як ви радите Олено, ще не робила . Можливо справді спрацює...
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 19:09   #18
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

а як щодо віртуальних романів? Ви намагались йому пояснити що такий стан речей вам не подобається? що ж він відповідає, крім того що це несерйозно. Так, для нього то несерйозно, але ж для вас то все навпаки.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 19:17   #19
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

Ні Bogema, за те, що я бачила його переписку я чоловікові нічого не казала. Чогось аж такого! у тих листах не було, лише компліменти, гарні слова, побажання і таке інше. А я розізлилась, емоції взяли гору. Я собі ось що думаю: як скажу, то втрачу його довіру. Я не зможу йому пояснити що це я не спеціально, а випадково побачила. Я ніколи не шпорталась у його кишенях, гаманці, тобто для мене це є неприйнятним, тому і сказати йому про це не зможу.
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 19:39   #20
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Ви надиво спокійні. Коли мої емоції беруть вверх наді мною, то може летіти все, що попаде під руку. Колись я помітила, також випадково, сіла за компютер коханого з його дозволу, а тут скайп вискочив і хоч, не хоч а прочиталось само. Повідомлення було від дівчини, я відкриваю вікно переписки, а там як от ви кажете, по суті нічого такого, компліменти і приємні слова. Я такий струс для його нервів зробила, що після цього він припинив заради мене з нею переписуватись. Знаю, це неправильно по відношенні до його подруги, але своє я бережу до останнього. Я вам не пропоную зчиняти скандал, зовсім ні, це так до теми,мій дієвий спосіб. Ви краще знаєте свого чоловіка, ви краще знаєте підходи до нього. є два методи батіг, або пряник Форум тримає за вас кулачки, щоб ця ситуація у вас виправилась на краще.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:13.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору