Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 01.08.2012, 07:17   #31
Маша
Новенький
 
Реєстрація: 19.07.2012
Повідомлень: 12
За замовчанням

Знаєте дівчата вчора мала серйозну розмову з ним, висказала все що мала на душі можна сказати так, але до нього так і нічого не дойшло, почав мені погрожувати розлученням і тим що забере дитину, то було типу " якщо розлучимось то дитина лишається з ним, бо він має багато чого сказатиа потім сказав що один дзвінок і дитина його як не крути бо він має знайомого високопосадовця" ой дівчата страшно мені . Боюсь, що відбере дитину але поступатись не хочу. Сказав що то я розлучатись хочу , а не він, що я мамина донечка і що то мама мене понамовляла до всього, що якби я йшла за ним то все було б добре. А що моя мама ходить і плаще тато теж на нервах постійно, але всі мовчать і терплять.Коли він грозив що забере дитину я теж сказала що маю докази того що він покрав гроші і він трохи замовк, але на диво можна сказати що вчорашня розмова пройшла спокійно і він не верещав , але провини свої він не визнав. Сказав що в всьому винна моя мама....
Маша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2012, 07:19   #32
Маша
Новенький
 
Реєстрація: 19.07.2012
Повідомлень: 12
За замовчанням

А він святий зі своєю мамцею.
Маша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2012, 07:23   #33
Маша
Новенький
 
Реєстрація: 19.07.2012
Повідомлень: 12
За замовчанням

Я незнаю що далі буде він і не йде і не думає змінюватися.Сьогодні зранку став надутий , завжди коли йшов на роботу то цілував , а сьогодні щось буркнув і пішов, то типу я його так сильно вчора образила.
Маша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2012, 10:08   #34
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Машо, ваша мама "винна" лише тому, що так сказала його мама, тому не беріть собі дурне в голову. Ви прекрасно розумієте, хто винен в цій ситуації і хто повинен понести покарання. Не говоріть нічого за розлучення, бо він матиме час підготуватись, на мою думку. Але самі по-тихенько готуйтесь. Проконсультуйтесь у фахового адвоката і поясність що ви терпите і як все відбувається. Людина з юридичною освітою вам більше порадить і розкаже як діяти правильно. Також можете звернутись в соціальні служби і розказати що чоловік погрожує відібрати дитину і що ви терпите психологічне насильство, там також вам мають порадити як діяти в таких випадках. А ще подумайте, а може просто поїхати куди подалі від обох батьків і спробувати зажити щасливо? щоб у ваші відносини не втручались ні його мама, ні ваші батьки і тоді, коли він відчує на собі самостійність і відповідальність він зміниться заради доньки? Ви повинні бути рішучі і впевнені, щасти вам у роздумах!
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2012, 09:37   #35
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Не скажу, що мій чоловік після весілля сильно змінився, але... коли зустрічались він щодня дарував мені квіти. Господи, як давно це було. . А потім це траплялося все рідше і рідше. Тепер лише дарує на день народження Якщо це рахувати зміною після весілля, то змінився...
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 17:35.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору