Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.03.2012, 06:00   #11
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Так, жінка виявилася значно слабшою за чоловіка(я не за силу говорю) Вона повинна бути в першу чергу мудрою і хитрою, а вже потім доброю і ніжною.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 11:09   #12
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

ууууу, на щастя, в мене чоловічий характер, тому коханий не часто мені перечить, значить перевагу маю як то кажуть "серце з перцем" маю
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 13:43   #13
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

О-о-о, співчуваю твоєму чоловікові .В моєї сестри теж такий характер, так чоловік коли одного разу підняв руку на неї (був випив-ший, точніше п"яний)так два тижні з синяком ходив " а не треба було руки розпускати" - виправдовувалася вона
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 16:21   #14
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

все правильно, нема чого терпіти, а краще дати здачу. На наступний раз добре подумає...Мій якось під час сварки хотів мене культурно піштовхнути, мало того що не підштовхнув, бо я не маленька, так ще й вкусила його. Тепер чуть щось не так, то тихенько вислуховує і чекає коли в мене нерви заспокояться
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 21:55   #15
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Ми з чоловіком живемо 8 років. І хочу сказати, що він не змінився, а залишився таким же чуйним і добрим. Можливо через те, що ми ніколи не ділили обов"язки на "твої" і "мої", а все від початку робили разом, як і зараз. І без крику і вимагань, а з повагою один до одного.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 05:33   #16
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Bogema Подивитися повідомлення
все правильно, нема чого терпіти, а краще дати здачу. На наступний раз добре подумає...Мій якось під час сварки хотів мене культурно піштовхнути, мало того що не підштовхнув, бо я не маленька, так ще й вкусила його. Тепер чуть щось не так, то тихенько вислуховує і чекає коли в мене нерви заспокояться
Супер-!!!!!Так тримати, хай знають, що ми не служниці і не собаки, і вміємо і їх на місце поставити.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 13:42   #17
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Просто мене виховував тато і з малку вчив за себе постояти, тому я будь-якому чоловіку можу закрити рот і не дозволю із собою поводитись так, як мені це може не подобатись. Як то кажуть татова доця
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2012, 18:06   #18
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Знаєте дівчата, як кажуть, коли чоловік після багатьох прожитих років "відвертається" від жінки (тобто стає іншим, не допомагає, не чує її прохань і т. д.) це означає, що сама жінка від себе "відвернулася". Тобто не доглядає за собою. Може по хаті в подертій майці ходити і т. д. Думаю саме з цього поступово все і починається. Звичайно, все це не за день стається . Так що дівчата пильнуйте за цим із самого початку спільного життя.
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:54   #19
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Bogema а вам не здається що ви хочете своє життя надто контролювати? пожити до весілля щоб не помилитися місяць давати відповідь на прохання про одруження щоб він понервував, щоб не змінився після весілля? А почуття? спорідненість душ? розуміння з півслова?
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:58   #20
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Галино, ні не здається, бо так воно є місяць давати відповідь це ж стьоб, ясна річ, що відповідь готова. Зміни після весілля цікавлять щоб знати до чого в разі готуватись, де його примха, а де чоловіча натура. Якби не було почуттів не переживала б за це все, нема почуттів - нема чого боятись, а тут, саме що навпаки. півслова часом забагато,лише погляд Це справді той хлопчина, якого я бачу в ролі батька своїх дітей...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 16:06.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору