Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 18.03.2012, 06:56   #1
Іван
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням Яких жінок обожнюють чоловіки (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №9 (67) ЖОВТЕНЬ 2012 РОКУ)

Думаєте, що усі чоловіки ведуться на ваші груди й дупу? і жінка конче має бути блондинкою? а ось і ні. Ми чоловіки обожнюємо недоступних жінок! А ще таких які не пиляють за пивних друзів і футбол.
Дружина прибрала в квартирі, приготувала вечерю, нафарбувалася, сидить удома красива, чекає чоловіка з футболу. Приходить чоловік, заходить на кухню, дивиться якийсь час, підходить до дружини і, поправляючи халатик, нарешті вимовляє:
- Мда-а-а! Ось була б ти чужа – ціни б тобі не було!

Останній раз редагувалося Оксана; 20.09.2012 в 08:21.
Іван поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.03.2012, 10:52   #2
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

мдаааа, а якщо його жінка ходить з ним на футбол? я наприклад з куханим на стадіон ходжу і навіть ініціатор я, бо люблю команду свого міста.
не усі чоловіки ведуться на дупу і груди, мій наприклад повівся на волосся і очі
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2012, 07:20   #3
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

А мій якось сказав..... "Ми любимо одних, а одружуємось на інших". Я спочатку цьому не придала уваги, а потім...... зрозуміла!!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2012, 14:00   #4
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

А з футболу, як правило, чоловік приходить з мутним поглядом(від кількості випитого пива!) , то може він не впізнав і це була чужа дружина!
Я звісно жартую і тоже люблю футбол і пиво, але біда в тому, що чоловіки самі не знають чого хочуть -- коли я піду з чоловіком на футбол, то він буде без вечері, а чоловік голодний -- дуже злий!!!!!
Іване, ти як Серов -- "ах какая женщина, мне б такую"!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2012, 15:08   #5
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

о,для мене пиво гірше полину,добое що коханий також не любить це пійло) Анет,а ви вечерю готуйте заздалегідь,або є маса простих рецептів вечері наприклад деруни з сметаною і салатом. І вам на кухні не паритись,і чоловік ситий,і футбол разом переглянули)))
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2012, 16:26   #6
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Та на блондинок вони усі ведуться! Позаочі ржуть з них (не раз бачила у себе в офісі), а коли вона робить очка, вони стають загіпнотизованими. Я коли таке вперше побачила очам не повірила. Панянка з себе дурепу корчить, а він аж вивертається аби їй догодити. Фу, противно.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 14:45   #7
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Ага! І мене це бісить!!!! Деколи думаю про таке!- цікаво, а чи перед своєїю коханою вони (чоловіки) такі ж хороші, чи хоробрі, проворні, чи навіть МАЧО!!!)))) Сумніваюсь!! Їм би перед чужою дівчиною повипендрюватись, чи показати -"Який же я класний" !!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 14:56   #8
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

А мене інше засмучує. Дедалі більше чоловіків ведуться не на власну жінку, і навіть не на чужу "вау-красуню-богиню-блондинку", а на пиво з таранькою і чекушку. А ми ще дивуємося, чого українців меншає.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 17:24   #9
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

пиво з таранькою і вдома влаштувати можна і брехати в очі не буде, а як загуляє то починаються брехні в очі, за спиною інтриги... тому хай краще задивляється на пиво з таранькою, а щодо чекушки то поговорити можна чи навіть пригрозити. зазвичай чоловіки пють від безвиході, від якихось проблем... з хорошого життя ще ніхто не спився...Але за націю справді страшно...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 18:06   #10
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

Було таке пару раз, сама бачила як чоловік при жінці на іншу дивився. Аж слинка текла. А я свого після весілля "приперла" до стінки" цим питанням . Ну ж молода була, зелена. Питаю: чому ти на мені одружився? А він каже, ну ти ж "домашня" була. А потім додав: гуляємо з одними, а одружуємось з іншими. Але я тих слів, зізнаюсь, досі не можу зрозуміти, а як же потім буває самі гуляють від тої, як каже Іван "недоступної"? Але чоловіка вже про таке не питаю ну ж задумається

Останній раз редагувалося Zik; 25.03.2012 в 14:16.
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 21:19.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору