Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Школа краси

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19.04.2012, 21:53   #1
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням Нарощування вій,за і проти

я вже майже півроку хочу наростити вії,але як тільки збираюсь подзвонити і записатись,хтось розповість якусь страшну історію і бажання відпадає само собою! що робити! кому вірити -майстрам,які кажуть,що буде все добре,чи дівчатам які відмовляють,бо вже опеклись!!!!!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2012, 21:59   #2
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

перша страшна історія-дівчина,що нарощувала вії заговорилась з майстром по манікюру і не помітила як капнув клей! після 3 годин клопіткої роботи клієнтка не змогла відкрити одне око-бо верхня і нижня повіки зклеїлись між собою!!!!!!!!!!результат-Топольна,роз"єднування повік і повна відсутність вій на одному оці!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2012, 22:02   #3
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно якщо в когось є хороші спогади і досвід по нарощуванню,чи може хтось цим займається,буду тільки рада коментарям!!!!справді дуже цікаво!!!!!!!!!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 07:15   #4
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Боже, яка страшна історія Про вії не знаю, але я на власні очі бачила руки дівчини, після нарощування нігтів. Це був жах! Це було після того, як їй зняли ті нігті. На тому місці де мали бути її нігті було щось біле, полущене, ніби зварене м"ясо. Це ж скільки потім таким страховищем ходити треба, щоб нормальні нігті відросли?
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 07:15   #5
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

А вії... не радила б нарощувати. Це ж очі!
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 10:01   #6
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

моя братова вже 3 рази нарощувала нігті і все нормально! чесно я не знаю,я не нарощувала,але знайомі нарощували і без наслідків! але я також чула про грибок який потім дуже важко лікується,поки старі нігті не злізуть нові рости не почнуть! напевно ще залежить від якості нарощення,від матеріалу чи акрил чи гель і крім того чи є схильність до грибка!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 10:02   #7
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

ще я забула -від тривалості носіння нігтів!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2012, 14:14   #8
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

якщо хочеш мати гарні, пиші вії і прискорити їхній ріст, то є один дідівський і дієвий метод як це зробити і без збочень над собою. Випробувано на собі і користуюсь час від часу таким методом вже років 5. тюфу-тьфу, навіть тушшю підмальовую рідко, бо не треба) Купи в аптеці касторову олію, вона коштує шось до 5 грн. від старої туші очисти щіточку, гарно її вимий і перед сном тою щіточкою розчеши вії олійкою. За місяць щоденної процедури зміни побачиш не тільки ти, але й оточуючі. Правда, в цей період бажано не користуватись тушшю.

П.С я проти, хай краще маленькі, повільно ростуть, але свої. Так і з нігтями. Вчилась в універі, де паралельно навчались перукарі і манікюрниці, бідні дівчата через ті нарощуванні нігті. коли ніготь ламається то не вершечок, а весь,десь всередині, болі неймовірні, принаймі так казали. Хоч для одного то не підходить, а для іншого це саме якраз. Однієї мірки під всіх нема)

Останній раз редагувалося Bogema; 21.04.2012 в 14:18.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2012, 21:18   #9
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

справді нігті можна ще підживити-в Б"юті продається лак з намальованим корабликом(не пам"ятаю як називається здається "kalyon")він справді дієвий,я не пробувала,але з моїх знайомих дуже багато хто пробував і був дуже задоволеним!!!!!!!!!!!доречі ціна 35гр
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2012, 21:20   #10
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

я б спробувала касторову олію,я чула про цей метод,але то шо малювати їх не можна-це погано! це напевно основна перешкода............
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:14.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору