Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Школа краси

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 27.03.2012, 16:14   #11
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Не знала я, що колесо не можна крутити? А я після родів в талії значно поправилася, так колесом махом зігнала лишні сантиметри. І тепер для профілактики час від часу кручу.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 16:18   #12
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

А до речі про шоколад. Мая знайома так теж худала. треба з"їсти кусочок шоколаду і вдосталь запити водою, тоді дійсно значний проміжок часу не відчувається голод. Правда треба мати силу волі , що б не з"їсти шоколад увесь зразу, що аж пити не захочеться.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 16:23   #13
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Ага, сама була здивована. Бо націлилась купувати собі хула-хуп із резиновими кульками, а потім прочитала що коли крутити обруч то придавляються жіночі органи, самі знаєте які, так ще й якщо крутити постійно в одну сторону то органи дещо можуть зміщуватись, що також накладає свій відбиток... тому дуже хочу коло, але після таких страшилок лячно, бо ж ще навіть не родила щоб закрити на то очі.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 16:41   #14
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Може і так? Хоч в мене без усіляких кульок, зате та-а-ки-ий важкезний, що від не привички перші дні такі синяки на животі, зате результат не заставляє чекати. Не знаю я і до родів крутила і після ще поки що нічого не замічала. Правда кручу не постійно, а як уже писале час від часу, що б тримати себе в формі.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 16:43   #15
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

намагайтесь крутити в обидві сторони
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 16:48   #16
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Рада б та не знаю чи у мене вийде, треба буде попробувати.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 10:28   #17
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно крутити обруч -це порівняно досить приємна процедура,принаймі для мене! я також і чула і читала,що не бажано цим займатись якщо ще не народжував!пояснюють це тим,що органи тазу(особливо матка)змінюють своє положення і приопускаються-і з"являються проблеми як з можливістю завагітніти так і з виношуванням! можна крутити звичайний обруч пластмасовий-як колись ,він і легкий і не нашкодить,але є одне але-його напевно крутити і в день і в ночі щоб з"явився хоч якийсь результат!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 10:33   #18
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

а за шоколадну дієту потрібно подумати! але чесно я вже стільки всього спробувала,але переважно або не доводила до кінця,або дуже скоро набирала вагу! потрібно розуміти,що якщо ми за 5 чи 7днів втратили 5-6кг,70-80%-це втрата води-ось чому ми легко повертаєм втрачені кіло! жирові клітини не так просто подолати!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 10:38   #19
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

я для себе вирішила,що потрібно приділити увагу більше заняттям спортом(правда я вже десь 2 місяці не можу ніде записатись-то часу бракує,то компанію шукаю-в пошуці відговірок мені рівних нема),тому що, портібно зганяти ті калорії які наїв!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2012, 11:05   #20
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

я зараз теж шукаю зал для занять, але хочу не фітнес, а тренажерний зал, бо скинути кг то одне, а от підкачати тіло плюс до того це взагалі супер було б. Може ще хтось чув чи має досвід відносно душу Шарко? наважитись ніяк не можу, бо думки в інтернеті двозначні
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:59.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору