Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Школа краси

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 26.03.2012, 16:34   #1
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням схуднення-шо то би з"їсти щоб схуднути (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №1 (83) СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ 2014 РОКУ)

Скільки себе пам"ятаю-стільки і худну!хоча результати або довго не тримаються або ж просто не приходять! після кожної невдалої спроби починаю собі внушати-а може не треба,та ніби і так нічо!!!!!та як нічо як з 63кг(в найкращі часи),важу зараз рівно на десяток більше! дивно лиш одне-ніхто не вірить!та ні кіло -друге набрала не більше-та це не страшно!!!чесно не має і для кого худнути! згідна-є варіант худнути для себе-однак шось мене на довго при такому заохоченні не вистачає!

Останній раз редагувалося Оксана; 30.01.2014 в 17:49.
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 16:44   #2
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

смайлик-це самокритика! в мене як в анегдоті-і сила є ,і воля є,а от сили волі немааа!всі мої починання-з великими багатообіцяючими плакатами на холодильнику,записами щодо харчування,яблуками в сумці-закінчуються фразою- та напевно вже з наступного понеділка вже точно почну! і так вже років 5(ну не враховуючи школу і пару місяців щастя,коли я таки схудла-але я думала,що вже все ура можна їсти-і таки наїдала скинуті кг і звичайно як без бонусів у вигляді +2, іноді і більше везло +5кг!!!!!!!!!!халепа
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 16:56   #3
Емі
Новенький
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 11
За замовчанням

О, і я маю таку проблему Сьогодні ось спеціально цілий день нічого не їла, а з роботи прийшла, а вдома печінка тушкована з макарончиками. Напакувалась, а тепер сиджу і думаю про схуднення А якщо серйозно були колись часи, що мені допомагала схуднути зайнятість на роботі. Поки щось робш і забуваєш, що їсти хочеться. На жаль, зараз такого нема. На роботу приходжу кава з печеньком, сухариком, цукерком, за годинку знову і знову Замкнене коло якесь
Емі поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2012, 19:09   #4
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

я чомусь навіть зневірилась в тому,що зможу схуднути! справді я як поїм зразу так худнути охота-грандіозні плани краще складаються на повний шлунок,а от на голодний якось не так! деколи зайду в магазин а там дзеркала і тут і там-і всюди я! зразу бойовий настрой,а прийду додому-а дома і дзеркала добріші і холодильник поблизу і все,,,,знову шлунок повний і знову в мріях я худну!!!!! не подумайте ,шо я нічого не роблю,крім того,що їм,ні -просто я можу себе стримувати весь день,колись навіть голодувала,а вечером організм всерівно свого потребує! довгий час ще зі школи я не їла після 18,але зараз через роботу не виходить,але я стараюсь не зловживати!!! проблема в мене інша-----СОЛОДКЕ! ось де зло причаїлось
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 05:54   #5
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Схуднути- ця проблема зачіпає чи не кожну жінку. Усім хочеться виглядати стрункішими, привабливішими, а головне змагання із подрушками (так це безперечно підсвідомо закладено у нас в голові, хоча ми це відкидаємо, але сама колись жила в гуртожитку і не раз чула як на перегонки хвалилися своєю вагою)Я колись дівчиною ніколи не задумувалася про лишні кілограми, моя вага мене вповні влаштовувала. При рості 164см. я важила 53-54кг це стандарт протягом кількох років.А перед весіллям схудла до 50. І я їла дуже-дуже багато. Просто активна була дуже. Після родів я набрала лишніх з 10 кг. І на мій ріст і з порівнянням колишньої ваги - це була просто катастрофа. І вага трималася поки годувала дитину грудьми. А дальше осінь, роботи купа ,Вчасно не з"їла дитина вивганяла от і за місяць активного життя скинула 5 кг. І стала майже як дівчинка а для мого росту 59-60 кг це нормальна вага, та й одяг майже увесь змогла носити знову.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 12:55   #6
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

ой, чекала я цієї теми)))) найкраще для схуднення - це рот на замок. Але мені наприклад помагають чаї для схуднення (тільки один вид),правда, на то треба терпіння, півроку на такому чаї і всьо що скинула не повертається. Ще читала що хула-хуп дуже помагає і не тільки схуднути, а й забирає кілька см на талії і бедрах, але от лікарі проти обруча. Преси не допомагають, сам прес твердне,а зайва шкіра на животі нікуди не зникає. Хоч і не знаю чи справді я маю стільки зайвих кг, як себе мордую. Часом, коли голодна засинаю то буває сниться ковбаса, або щось смачненьке. І до речі, солодощі - це не зло є шоколадна дієта, насправді один шматок шоколаду вміщує в собі калорійність всього обіду чи вечері, але при тому, що шлунок все одно залишається пустим. І таким чином шлунок буде зменшуватись в розмірах і відчуття голоду не надокучатиме. У журналі "Жіночий порадник" за січень-лютий №1 (59), там є стаття про дієту для моделей, хотіла перевірити на собі, але перш хотілось би почути думку Оксани чи варто настільки себе вимучувати?
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 14:45   #7
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Якраз зараз на цій дієті сидить моя донька. Сьогодні третій день. Дієта справді працює.
В кінці першого дня увечері вже помітний результат, особливо на щоках. Але раджу на ній сидіти, коли маєш себе чимось зайняти серед дня. Тоді голод не так сильно відчувається. Якщо сильно хочеться їсти то варто просто пити воду. Але на цій дієті раджу сидіти лише раз на місяць, для профілактики, щоб не роз'їстися і тримати себе в рамках
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 15:04   #8
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

скільки приблизно кг втрачається? на який результат надіятись?
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 15:25   #9
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Залежно від організму в межах 5-6
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2012, 15:37   #10
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

за 5 днів? це фантастика. від завтра проекспериментую на собі)))
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 17:35.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору