Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 20.11.2011, 18:33   #1
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням Свекруха - монстр! (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 8 (78) ВЕРЕСЕНЬ 2013 року)

Усі знають, що свекрухи бувать різні. Але що робити, якщо свекруха - монстр? Вона має двох синів. Обидвоє одружені. І ось, жіночка, яка ціле життя опікувалась і допомагала одному сину, вирішує відписати йому хату. Не буду вдаватись в хід її думок. Питання в іншому: як вона може так чинити? Це ж її рідні діти! Навіщо вона це робить? Своїх дітей робить ворогами на ціле життя? Чи Господь розум забрав? Чи на старість "дах" їде?..

Останній раз редагувалося Оксана; 22.08.2013 в 10:32.
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2011, 13:36   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

О, ні, це не старість! Це просто те, чого раніше ніхто не помічав, або не хотів бачити! я підозрюю, що свекруха або вдова, або розлучена. В мене також складна ситуація зі свекрухою, тому я постійно намагалася її зрозуміти і виправдати якісь її вчинки, бо ж сама мама. Маю сина і думаю, що складно буде колись ділити його з якоюсь іншою жінкою. Але тепер зрозуміла, що проблема в іншому. Якщо мама-жінка переносить обовязки чоловіка на своїх синів, то все! капець! такого ні зрозуміти, ні пояснити не можна. Психологи дуже мудро пояснюють, що в такому випадку, коли провисає функція жінки-дружини, вона переносить її на синів. Але як пояснити, чому мама карає одного сина і нагороджуя іншого хатою, я не знаю! Материнської любові тут точно нема і тому, що дістанеться хата памятайте, що дістанеться й мама -- з усіма вимогами і претензіями!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2011, 09:01   #3
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Чого це зразу вдова чи розлучена? Це ж очевидно - той, кому не відписала хати небажаний і нагуляний! Усе просто!
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2011, 19:03   #4
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Цитата:
Повідомлення від Андрій Подивитися повідомлення
Чого це зразу вдова чи розлучена? Це ж очевидно - той, кому не відписала хати небажаний і нагуляний! Усе просто!
Я так не вважаю... Кожна дитина для матері дорога... Тут щось інше, можливо, - емоції, якісь затаєні образи тощо. Сам факт спадку "цікавий", але я бажаю "рицарю, позбавленому спадку" знайти в собі сили побороти всі ці труднощі, не витрачаючи сили на боротьбу "з вітряками", як Дон Кіхот.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2012, 14:12   #5
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Взагалі, вважаю, що якщо свекруха щаслива як жінка, мати, бабуся, то вона буде випромінювато світло своєї душі довкола себе. І, навпаки, проблеми, кризи віку, характер - і готова велика рушійна сила, що спопеляє світ довкола...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2012, 20:00   #6
anika
Новенький
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 18
За замовчанням

А що бувають свекрухи які випромінюють світло своєї душі????? Я таких не зустрічала.
anika поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2012, 15:06   #7
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Напевне тому, що не так багато свекрух, які, проживши вік, похизуються таким простим жіночим щастям. У мене свекруха теж - не мед, добре, що живемо за сотні кілометрів, а то б - війна. Хоча, важко сказати, якою я буду свекрухою в майбутньому, адже в мене теж є син... Добре б було, аби всі ми, дівчата, були гарними свекрухами.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2012, 18:53   #8
руслана
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

Мене цікавить, хто більше хвилюється через позбавлення спадку - син чи його дружина? Моя свекруха теж віддала хату своїй дочці, але ми з чоловіком з цього проблеми не робили. Він, звичайно, спочатку трошки поображався, але я йому кожен день казала:"Вона твоя мати, їй треба допомагати, а сестрі хата потрібна більше". А якби колупала кожен день, що в тебе погана мати, нічого тобі не відписала, то б гризлися і з свекрухою, і з сестрою. Мій кум взагалі купив собі хату, бо його мати ніяк не може поділити житло між ним і його сестрою(хоча в неї є власний будинок). Так що добре розберіться, що для вас важливіше - майно чи стосунки у родині.
руслана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2012, 12:28   #9
anika
Новенький
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 18
За замовчанням

Все, що не робиться робиться на краще. Не заморочуй собі голову.Чи тобі так сильно треба та хата?Це абсурд: із-за якогось куска цегли ставати ворогами.
anika поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 10:23   #10
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anika Подивитися повідомлення
А що бувають свекрухи які випромінюють світло своєї душі????? Я таких не зустрічала.
Бувають! Моя свекруха - найкраща в світі! Вона ближча навіть, ніж моя рідна мати! Все залежить від людини, характеру і внутрішнього світу, а не від того, що вона свекруха або теща!
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 16:10.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору