Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.07.2013, 19:05   #21
Оленка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.07.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням

Карамелько, перш за все тобі зараз треба думати про дитину! Вона цілком залежить від тебе і від твого стану. Це дуже складно, але спробуй відволіктися, нормально відпочити, поїсти, сходити на прогулянку. Це треба для твоєї дитинки!
А щодо твого чоловіка, треба щось змінити. Або відносини з чоловіком (спокійно сісти,поговорити, знайти шляхи примирення), або чоловіка. Тобі видніше, що правильно у твоїй ситуації. Оціни всі "за" і "проти", і рішуче дій!
Оленка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.08.2013, 16:02   #22
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

йому друзі важливіші я в нього як тряпка, я йому кажу шо я вагітна а він каже йди нахуй ти мені спортила празнік день вдв тим шо я сказала візьми мене з собою бо хлопці беруть своїх дівчат((((( а потім коли я хотіла з ним поговорити сказав мені шо немає бажання зі мною ні говорити ні житти
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.08.2013, 23:25   #23
іра
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 13.07.2012
Адреса: Київ
Повідомлень: 3
За замовчанням

Погоджуюсь з Оленкою.Думай про дитинку,адже вона найдорожче у твоєму житті!Менше сліз та істерек!!!!!Адже всі твої тривоги відчуває твоє маля.....А йому потрібний тільки позитив!!!!!!!!!!Знаєш,все може змінитсь,коли він побачить немовля))))))))))Так було із моєю знайомою:її чоловік говорив,що по його розрахунках не виходить,що ц не його дитина;справа йшла до розлучення....Все змінилося після того,як він вперше побачив немовля,яке схоже на нього "як дві каплі води".Такого дбайливого і люблячого батька я не бачила)))Ти надійся на краще!Все у тебе обов'язково налагодиться!Треба просто спокійно і відкрито поговорити.Не падай духом!!!!!
іра поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2013, 19:44   #24
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

він зі мною нехоче говорити(
а хоче з друзями на пиво ходити і гуляти(
вимикає телефон (притом шо він не його а мого папи того шо він свого викинув на дорозі і там і залишив) коли із друзями щоб я незвонила і неказала шоб йшов додому(
обручальну обручку він десь подів каже шо загубив а я думаю шо продав або здав в ломбард того шо гроші взялись десь(((
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2013, 12:08   #25
іра
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 13.07.2012
Адреса: Київ
Повідомлень: 3
За замовчанням

Може тобі варто піти від нього?Подумай чи потрібний тобі такий чоловік,а дитині-такий "батько"????????
іра поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2013, 14:06   #26
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

я думаю (((
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.09.2013, 19:59   #27
Daira
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 01.09.2013
Адреса: Луцьк
Повідомлень: 1
Надіслати повідомлення для Daira за допомогою Skype™
За замовчанням

Скажу тобі таке, Карамелько, ні один ні інший тобі не пара. Просто варто замислитись що якщо колишній вдарив раз то вдарить і знову, причому це буде стосуватись не лише тебе а і твоєі дитини. На рахунок чоловіка, то варто подумати чи не довела ти його сама до того що він тебе ненавидить? Ви просто поспішили і з дитиною і з одруженням. А тепер якщо цивілізовано не вирішити ситуацію, то постраждає перш за все саме малюк!!! Спробуй зрозуміти чому чоловік так себе поводить, ви напевно обоє ще досить молоді і не готові просто взяти на себе відповідальність. Думаю вам варто разом звернутись в центр планування сім'і і поговорити з психологом, якщо самі не можете розібратись!

Останній раз редагувалося Daira; 01.09.2013 в 20:07.
Daira поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.10.2013, 20:23   #28
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

: блін я дуже ревнива незнаю що з цим робити. От нещодавно знайшла у свого
чоловіка на листочку номер дівчини я його
питаю хто це він відповідає шо колега по
роботі ну я вирішила провірити чи то є так
позвонила я до неї толком вона нічого
несказала тільки то шо вона не колега його і шо в неї з моїм чоловіком нічого небуло. А я
закатую вдома скандали істерики йому після
того вже два дні але він вже розказав хто це
оказалось барменша він був пяний сильно і
непомне нічого і взяв в неї номера, а мене
бісить це шо я аж неможу притом я вагітна на 9 місяці а йому похуй.
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.11.2013, 10:06   #29
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я так зрозуміла, що ти любиш свого колишнього? То чому ти ревнуєш свого чоловіка?! Я думаю, що тебе до колишнього потягло тому, що ти замість будувати сімейні стосунки з чоловіком, налагоджувати побут вирішила згадати молодість -- як воно жилося-гулялося до того! Я б радила замість зустрічати чоловіка сварками і істериками, приготувати смачну вечерю, разом купити якісь речі для малюка, піти разом до лікаря-гінеколога на консультацію. Все таки чомусь ти вийшла за нього заміж, спала з ним, завагітніла від нього???? Якщо вже так є, то чому б вам не жити нормально. І ще -- ніколи не розуміла жінок, які телефонують і перевіряють своїх чоловіків. Тим ти не тільки чоловіка позориш, а в першу чергу -- себе!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.11.2013, 10:24   #30
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

І що, Карамелька? Ау! Як там?
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:35.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору