Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 06.12.2011, 19:33   #11
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Арсеніє, виходьте заміж і ні про що не шкодуйте. Від тепла люблячого серця - і ваше зігріється...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.12.2011, 22:04   #12
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

О! Золоті слова, Світлано!
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2012, 21:37   #13
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

А я не згідна! Іноді навязливість більше дратує! Ти починаєш ненавидіти людину за те що вона тебе так любить, дусить своєю турботою. Ненавидиш себе, бо не можеш відповісти взаємністю!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2012, 13:49   #14
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
А я не згідна! Іноді навязливість більше дратує! Ти починаєш ненавидіти людину за те що вона тебе так любить, дусить своєю турботою. Ненавидиш себе, бо не можеш відповісти взаємністю!
я про щось таке писала в пості трошки раніше це велика небезпека і ще невідомо чим може обернутися
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 19:30   #15
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням одружана без кохання

я одружена вже два місяці але чоловіка некохаю, з чоловіком ми зустрічались три місяці я завагітніла і ми одружились, але я кохаю свого бившого хлопця з яким я прозустрічалася шість років (але він мене міг вдарити, образити) перед тим як він мав піти в армію він мене вдарив що синці залишились на обличі і я його покинула, але досі кохаю, він прийшов вже з армії але каже мені що кохає мене також но нехоче розбивати мою сімю. Незнаю що робити дуже сильно його кохаю, неможу без нього, майже кожного дня плачу причина вся в тому що кохаю бившого... З чоловіком часто сваримося аж до розводу, нічого з собою неможу зробити тому що серцю неприкажиш.
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.04.2013, 11:18   #16
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Карамелько, радила б тобі розірвати це замкнене коло, поки не пізно. Бо як бачу, одна проблема тягне за собою наступну. Те, що в тебе було шість років тому - вже минуле. Це твій досвід, твій біль, радощі. Але це вже все МИНУЛЕ! Зрозумій: ти живеш тепер і зараз. Маєш чоловіка і дитину. Вони твоє майбутнє! Ти насправді кохаєш свого чоловіка, але ті спогади в твоїй голові тягнуть тебе назад і змушують робити помилки. Ти кохаєш свого чоловіка, інакше б не лягла з ним у ліжко, правда? Подивись в очі своєї дитини та чоловіка і знайди там відповідь.

А щодо твого колишнього.... якби мене хтось теоретично вдарив, на фарш би змолола. А ти кажеш, що кохаєш....
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.05.2013, 16:14   #17
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

шо робити я незнаю я з чоловіком неможу житти кожного дня крики верески, він мені бившого згадує я ше не родила а чоловік навіть мене непитає як я? шо я? може в мене шось болить? Мені обідно, він каже шо розведеться зі мною говорити зі мною нехоче, бачити мене також.
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 17:55   #18
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Карамелька лише ти сама можеш розрулити ситуацію. Щодня кажи чоловікові, що колишнього не існує. Що ти викреслила його зі свого життя. У тебе є він і ЙОГО дитина. І лише це має для тебе значення. Через те, що сваритесь й не питає як ти? І каже, що не хоче бачити. А сама при ньому навіть імені не згадуй колишнього. Навіть не натякай що він колись був. Бо інакше справді втратиш чоловіка. І що? Дитина без батька буде? Ви хоч окремо живете від своїх батьків?
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.05.2013, 20:27   #19
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

да окремо......
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2013, 20:15   #20
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

я на сьомому місяці вагітності їздила додому в село в лікарню тиждень мене не було коло чоловіка коли приїхала неожидано до чоловіка і побачила бардак на квартирі поприбирала а потім побачила чужу жіночу футболку і в мене почалась істерика я кидала всим шо є на квартирі шо побилось шо ні коли він прийшов з роботи то на квартирі ніби ураган пройшов я почала питати чия футболка??? У відповідь я почула шо я курва, сука і т.д і шо вона не його, зі злості я сказала шо дитині непотрібний такий батько який ізміняє шо я з ним житти небуду, зібрала речі і поїхала, на наступний день я проплакала від 7ранку до 8вечора голова болить нічого неїла, вирішила позвонити а то він незвоне і я почула шоб я йшла нахер і знов обізвав.
Я незнаю шо робити може іншого знайти???!!!
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 05:05.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору