Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.07.2011, 21:18   #1
ARSENUYA
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 28.07.2011
Повідомлень: 2
За замовчанням Выйти замуж за нелюбимого (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №11 (81) ГРУДЕНЬ 2013 РОКУ)

Привет!!! Народ помогите!Я уже однажды вышла замуж и очень сильно обожглась,а сейчас я встретила чудесного человека,противоположность бывшего,моим родителям он очень нравится...через месяц у нас свадьба, а я не люблю его.
Он не раздражает меня...вот у меня такое непонятное чувство, меня к нему не тянет, мне он не симпатичен вообще, по внешности мне он не нравится, но у него прекрасное отношение ко мне,и характер чудесний))))Можно ли выйти замуж не любя? А может быть, я его еще полюблю?

Останній раз редагувалося Оксана; 24.11.2013 в 13:30.
ARSENUYA поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 22:35   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я сколько живу, столько и думаю -- а оно нам надо? Эта любовь? Прекрасное отношение есть, забота есть, чего еще надо? Но если потом встретиш человека от котого мурашки по коже -- то что делать? жизнь ломать и себе и мужу? Но ведь есть такая поговорка, что в паре всегда один -- любит, а другой позволяет себя любить! Поетому -- позвольте себя любить!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2011, 12:30   #3
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

він вас любить. а вам він просто ніяк - ні так ні сяк. але чи довго так триватиме чи не почне він вас бісити в один прекрасний момент? чи не доводитиме до сказу його турбота лише тому шо у вас до нього жодних почуттів?
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2011, 16:47   #4
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

ARSENUYA навіть не вагаючись виходьте за нього заміж! Це так чудово - бути для нього богинею! З часом ви його покохаєте, навіть не сумнівайтесь. Подібна ситуація була у моєї бабці. Вона вийшла заміж за чоловіка якого зовсім не кохала, а він, навпаки її обожнював. Носив на руках і в прямому і в переносному смислі. Вона була для нього принцесою. Навіть їхню доньку чоловік назвав на честь своєї коханої дружини. А коли він вперше взяв дитину на руки на його очах виступили сльози щастя. Бабця розказувала саме в той момент її серце розтануло і вона покохала таки свого чоловіка.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2011, 06:40   #5
Красуня
Новенький
 
Реєстрація: 14.08.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

В мого брата така ситуація. Він обожнює свою дружину, а вона витирає об нього ноги. Разом вже тринадцять років, є син. Він і їсти готує, і за малим дивиться. Свою зарплату вона витрачає виключно на себе. Відмовляється разом чоловіком навіть піти прогулятись, не те, що разом піти на якусь забаву. Ігнорує нас, його родичів. А він її кохає...
Красуня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2011, 08:46   #6
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Так ARSENUYA, раз обпікшись вже не можеш вірити. Щоб не казали психологи, психотерапевти, щоб не радили подруги, знайомі, родичі повірити вдруге дуже важко. Найголовніше тобі зараз треба думати не про рідних, яким він до вподоби, а про себе. Адже тобі з ним жити. Тобі родити від нього дітей. Чи зможеш ти прикидатись, що кохаєш? А якщо після весілля зустрінеш того, кого полюбиш? Ти пишеш, що він добрий до тебе, має чудовий характер. То навіщо ти обманюєш чудову людину? Звісно твої батьки не хочуть аби донька була сама. Це природньо. Раджу відповідь шукати в своєму серці.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2011, 09:11   #7
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

ARSENUYA, не каліч душі хлопця! Як дізнається, що ти не кохаєш, теж зневіриться у житті, як ти. Дай йому шанс знайти ту, єдину. І собі знайди такого, щоб серце завмирало. Тільки тоді можна будувати сім'ю.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 11:30   #8
ARSENUYA
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 28.07.2011
Повідомлень: 2
За замовчанням

Я вже не вірю ні в яке кохання, та й не кохала ніколи по справжньому. І що, Ви мені радите залишитися до кінця своїх днів одній. А якщо я вже й не покохаю??? Тим паче він знає про мої почуття. Я нікого не обманюю. Мені здається, що я занатто себе жалію.Скільки вже жінок вийшло заміж за не любимого, і нічого, живуть...
ARSENUYA поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 11:48   #9
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

на форумі вам можуть сказати свої думки. Але це не є дерективи до виконання. вирішувати вам і лише вам. Щастя! Мужності і мудрості "розрулити" цю ситуацію!

Останній раз редагувалося Оксана; 22.08.2011 в 17:19.
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2011, 08:08   #10
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Це залежить від того, Арсеніє, як ви ставитеся до самої любові -- як передавач чи як приймач. Є люди, яким просто необхідно самим любити, а є такі, яким важливо, щоб любили їх. Але скажу вам, що і з нелюбом можна жити. Це точно. І навіть здаватися щасливою, а інколи й дійсно бути такою. Нелюбові ви пробачите багато чого такого, що б не пробачили коханій людині.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:57.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору