Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05.02.2012, 17:03   #21
Чіка
Новенький
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 14
За замовчанням

Суспільство у всі часи однакове jet. Змінюється лише цифра. Так Світлано, мені ця ситуація дещо нагадує. Бо знаю одну жінку, яка вийшла заміж у 35. І взяла "те", що попалося. Бо ж піддалася суспільній думці, що ніхто тебе заміж не бере. І що? Він не працює і не забезпечує їх з дитиною. Дитячі гроші витрачає на свої потреби. А вона робить вигляд на людях, що все добре. А на каву підемо, ниє весь час про невдале життя. Бо ж знову суспльна думка: а хто тебе тепер з дитиною візьме у такому віці, як розлучишся? І головне ж, до таких жінок не доходять аргументи, що ти ж сильніша станеш, як непотріб кинеш...
Чіка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2012, 19:34   #22
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

я не погоджуюсь про суспільство. Колись чоловіки на пологи не йшли і ніхто нічого не мав проти, а часто жінки вважають за аксіому, щоб чоловік був у родзалі. Імхо, зараз жінки навпаки кращзе усвідомлюють , що вони варті більшого і не терплять знущання чи типу того, переживаючи про думку оточуючих. Це для прикладу. І це по-перше. А по-друге, Чіка, чому ви судите по своїй лише знайомій? Я, наприклад, знаю таких, хто заміж вийшов у 28 і у 30, бо шукали своє, і не хотіли виходити заміж за що попало.
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2012, 19:37   #23
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

і що означає "змінюється лише цифра"? Яка цифра? Якщо відсоток розлучень, то хіба це не є показником настрою суспільства?
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2012, 17:26   #24
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

А взагалі, соціальний статус теж не мало значить у стосунках між людьми. Сім'я це те місце, де тебе зрозуміють, розвіють всілякі страхи та сумніви, зігріють теплом і ласкою. Ми, жінки, сильні, але іноді так хочеться бути слабкою, прихиливши голову на плече надійного, люблячого, мужнього чоловіка. І,звісно, не так страшне розлучення, як психологічна неготовність до того, що все, про що мріялось, плекалось, - несподівано рухнуло, забравши любов, щастя, а на попелищі - розгубленість, меланхолійність, і гооооостра самотність. Але все, що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Скоро весна - і серце трепетно відгукнеться на пробудження природи!!!!
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 19:50   #25
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

О, ну це вже з іншої опери!!!! Я наприклад не знаю як правильно вибирати чоловіка, хоч заміжня вже більше 10 років. Зрештою, жінка ж любить серцем, а якщо все розраховує за допомогою розуму, то це не любов! І коли жінка любить, то вона думає про те як сподобатися і не розчарувати обранця, довести до шлюбу, а не про те щоб вчасно розгледіти щось не те! Запитайте в жінок, яких чоловік хоч раз вдарив чи могли вони таке від нього сподіватися -- такого, який колись дарував квіти, носив на руках і казав, що любить!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2012, 21:12   #26
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Сьогодні слухала інтервю з Малаховим. Він там розказав свої критерії вибору жінки. От і про соціальний статус він тоже каже, що це важливо! Треба, щоб була з інтелігентної сімї. Вміла мовчати і захоплювалася своїм чоловіком. То може краще собі якусь антикварну річ хай купують. І походження і мовчить, а якщо виблискує, то взагалі -- кайф!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.07.2012, 17:07   #27
len4009
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 17.07.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

Долучилася до вашої розмови, може, і мені допоможете порадою...
Ніяк не наважуся на розлучення з чоловіком. Ми одружені 4 роки, дітей немає. Він добрий, спокійний, дуже любить мене, не має шкідливих звичок, не ображає. Але не відчуваю себе щасливою. З побутовими проблемами давно змирилася, він часто відсутній через роботу. Як правило, рішення в сім"ї приймаю я. А так хочеться побути слабкою, відчути себе жінкою...
Знаю, що родина, друзі мене не підтримають у намірах розійтися, тим більше, що видимих серйозних причин немає.
Останнім часом ловлю себе на тому, що звертаю увагу на інших чоловіків. Може це через часту відсутність мого чоловіка?... Порівнюючи його з іншими, починаю шкодувати, що вийшла за нього заміж. Але тоді здавалося, що це на все життя...
Не знаю як бути далі... Розбити йому серце? чи далі ковтати сльози поки він не бачить?...
len4009 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.07.2012, 09:11   #28
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

len4009, з того, що ти написала важко тобі щось порадити... Була б дитина таких думок би не виникало. Щоденні турботи про малюка просто б не залишили для цього місця. Припускаю, що ти і кар'єри не будуєш. Інакше б теж була зайнята. Ти кажеш, твій чоловік тебе любить, хороший. А від хороших не йдуть, правда ж? Тобі хочеться романтики, то все в твоїх руках. Зміни зачіску, вбрання. Поговори з чоловіком, поїдьте кудись вдвох. Я б радила тобі просто змінити обстановку. Для розлучення потрібні вагоміші причини такі як пияцтво, побої і т. ін. А з твоїх слів я зрозуміла у тебе все гаразд, лише бракує уваги чоловіка. А це поправимо.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.07.2012, 11:50   #29
len4009
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 17.07.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

Роксолана, дякую! Так, дуже хочу дітей, але поки що не виходить...
З кар"єрою в мене все нормально, навіть краще, ніж в чоловіка. Спробую дослухатися поради, намагаюся затягнути його у відпустку
len4009 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2012, 16:59   #30
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

len400, насправді, самотність - це значно гірше, ніж шлюб, де чоловік досить зайнятий роботою. Хоча самотність, де є двоє, значно важча для душі... Напевне, дійсно необхідно щось спланувати таке, що вас би об"єднувало - поїздка на відпочинок, хоча б тур вихідного дня чи, приміром, придбайте гарнюнє цуценя і вигулюйте його вдвох))))
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:10.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору