Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23.03.2012, 05:49   #21
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Особлива Подивитися повідомлення
Але ж це мої були гроші, а не його!!!! Він ж свої витрачав, як хотів і я на них права не мала!
А от тут багато жінок роблять помилку: Яке може бути моє чи твоє- ви ж одна сім"я і то все ваше спільне. Хоч би наскільки сильно ваші доходи не відрізнялися і в яку пользу. Навіть якщо ви набагато більше приносити, все так може не бути, і в якийсь момент ви можете лишитися без копійки , а чоловік так звикне і буде казати іди трать свої гроші , а я свої на що хочу на то і потрачу. ( це перевірено на багатьох життєвих досвідах, і до речі добре знайомих мені людей) Але запам"ятайте одну невеличку хитрість- що ви завжди повинні мати якусь невечлику ( щоб чоловік про неї не знав ) заощаджену суму. не важно яким способом( чи мама дала, чи зекономили на чомусь , чи просто не всю зарплату відклали) . Але це на всякі екстрені і додаткові потреби ( не безтого що всі чоловіки мають власну заначку, як кажуть на сигарки, а ви собі ,мовляв, на прокладки)
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 10:43   #22
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

я просто в шоці! як можна ділити гроші на твої чи мої?! а за чиї платити комунальні послуги? за чиї купувати харчі? це типу за твої я купила тобі капусту, а за свої собі буряк, тому борщу не зварю, бо він буде спільний?! Брєдятіна! я ще хоч незаміжня, проте, всі гроші наші з коханим спільні і не важливо хто цього місяця приніс більше. Мені потрібно на якусь обновку то беру гроші і за одно і йому шось купую, йому потрібно на свій комп то порадиться чи варто чи ше підзбирати. І таким чином в нас нема ні твоїх, ні моїх, є спільні і дякуючи такому розкладу речей навіть виходить заощаджувати на відпочинок.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:07   #23
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

В нас були спільні кошти , як то кажуть збирали "в одну шкатулку". Та він заробляв набагато більше, і був проти, як я витрачала його, тому, як треба було купити харчі -витрачала свої спершу, а якщо він -то свої! А б'юджет то спільний!!!!! Кожен мав "вкладатися" в те, що заробив!!!!! А може його просто дратувало те, що я робила покупки... незнаю....... .Такий же він був.
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:18   #24
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Дивина тай годі, тобто якщо ви отримали 300 грн то мусіли тягнути цілий місяць відмовляючись від усього, а він якщо отримав з 10 тисяч нехай, то міг сходити в ресторан? а як же комунальні послуги? хто перший добіг до каси, той і платить?
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:21   #25
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Комунальні платежі - їх сплачували його батьки. Ми жили спочатку у нього. А їжа... усе просто - він замовляв вечерю купував продукти, або я з його грошей купувала і готувала.
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:44   #26
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

і вам подобалось таке життя? Чому ж ви не поговорили з чоловіком що як не крути, а жінці то видніше що купити додому,де зекономити, а покупка речей спільна. йдете разом на базар і купуєте і собі, і йому. він же заробляє не на себе, а на сімю, а дружина - це і є друга частини сімї.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:46   #27
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Ні не подобалось, тому і розлучилась, бо таку людину важко перевчити. Та й він не йшов на поступки. Так привик!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:51   #28
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Я вам співчуваю і схиляю перед вами голову, що знайшли в собі сили показати такому чоловікові його місце і проявили свій незламний характер.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 16:54   #29
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Дякую!!!! Та його погрози і характер я ще і досі відчуваю у його словах.... і це мене лякає!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 14:27   #30
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Такий чоловік НІКОЛИ не буде любити свою сім ю.Для нього головне-своє власне "я".Тож від таких треба спокійно,але впевнено іти.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:59.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору