Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 27.02.2012, 19:00   #11
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Знаєш.... anet! Жінка, яка жила з таким чоловіком впізнала "всю красу життя"!!! "Нічого не вилазила на голову" - чоловік має дбати про сім'ю, а не залишити на призволяще, -типу "ЕКОНОМИТИ". Окей! Тоді, нехай і чоловік економить - сигарети не купує, пивко по вихідних не дудлить, пішки пройдеться, а не маршруткою їде. Ми, жінки інколи, чи майже завжди відмовляємось, за ради економії, від чогось смачненького, від помади, яку,наприклад, купила подруга у дорогій крамниці, чи парфумів!!!!!!! Погодьтеся зі мною!!!! Ми багато в чому собі відмовляємо, аргументуючи це тим - ТРЕБА бути ощадною!!!!!! ХОЧА в глибині душі часто заздримо подрузі, чи простим перехожим, як ГАРНО вони живуть і НЕ економлять!!!!!!! ПРАВДА???? Щодо графіку.... це теж варіант!!!! Але, інколи так хочеться від нього відбитися, бо НАБРИДЛА ЕКОНОМІЯ!!!!! Якщо чесно, то я ненавиджу це слово!!!!! Скільки себе знаю - завжди треба було економити. В дитинстві, юності -бо там батьки не були мільйонерами, коли одружилась, бо чоловік такий був (копія його мама) і тепер, коли розлучена, бо утримую себе і сина, за важко зароблені гроші!!!!! І хочеться, ох як хочеться, щоб моя дитина мала кращий одяг, а не на половину СЕКОНД_ХЕНД)))) , щоб я мала можливість у літку поїхати на море, бо часто хворіє, а ще купувати іграшки -не Китай! , а собі..... мати нормальний одяг, а не куртку 3 роки, ..... . І хочу жити добре. Так..... наша держава бідна, що такий б'юджет приймає, і люди, на жаль, такі ж! Завжди кажу " Ситий голодного не розуміє!!!!" - яка жінка була в такій ситуайії, та й зрозуміє....... . На жаль таких багато, та ми живемо, бо інакшого виходу не маємо.
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2012, 14:54   #12
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Світлана Подивитися повідомлення
Можливо, це не скупердяйство, а розумна заощадливість. Там, де в сім'ї не хлисяють гроші, часто з'являються серйозні покупки. Адже невміння заощадити на певних дрібницях, ніколи не можна придбати щось більш вагоме і необхідне в сім'ї.
Світлано, не плутайте і не залазьте в крайнощі. Хлисяти гроші - це на п"ятнадцяту кофтинку, котра ніколи не буде одягнута. А якщо дитина раз в рік захотіла в Макдональдс - то що тут жахливого? А банан купити - це ж навіть і корисно, то який кримінал? Інколи треба і свято робити, бо як жити суто по графіку скільки фруктів у рік можна з"їсти - ну то це якийсь здвиг у мозку
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2012, 15:02   #13
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
Пемятаєте фільм інтердівчинка???? Їй тоже здавалося, що чоловік жадібний, але в нього натура така. Скупість -- це в крові, воно не приховається і не замаскується. Тому якщо до весілля все було окей, а потім раптом чоловік став жлобом, то я думаю, що просто жінка вилізла на голову!
до шлюбу баагто речей показуються не так і сприймаються не так. Я думаю, жінка може бути винна лише у ому, що не розпізнала скупердяя ДО шлюбу
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 06:27   #14
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Не давно прочитала у газеті статтю, як точно називається не пам"ятаю, але коротенький зміст розкажу:
Прожили чоловік з жінкою уже 24 роки разом, і було у них четверо діток. Син з армії прийшов, а донькам одній-18 р. другій-16 а наймолодшій -14р. І все в них на людські очі було чудово. І дбали і багато придбали, і не сварилися. І діти нормально виглядали. Але тільки одній жінці було відомо, яким трудом це все досягнуто. Чоловік у неї дуже скупий був. Усе в нього було пораховано, і скільки муки жінці видати і скільки яблук дітям з"їсти ніде щоб не пішло лишньої копійки. А як ішла мова за обновку якусь дітям, то устроювався справжній скандал, приходилося жінці відмовлятися від певних продуктів, щоб тільки не перевищити чоловічий план-розтрат, про свої обновки навіть не згадувала. Вона завжди мирилася з тим, бо казала: жінка повинна коритися чоловікові. І ніхто нічого не дізнався б якби однієї зими вона не захворіла( дужу схудла, втома постійно , апетит пропав). Чоловік казав приляж відпочинь, порошку якогось попий,але нічого не допомагало.До лікарні йти не хотіла- дуже великі витрати. Вже була весна, сади цвіли, і їй чогось захотілося вишень ,отих закритих. Спустилася вона у погріб дістала одну 3-х літрову баночку і хіба уже піднімалася на верх, як надійшов чоловік і каже:- А що це ти там робиш?
- Та вирішила вишень відкрити , щось так захотілося,аж не можу.
- А скільки там ще залишилось?
- Іще шість таких банок.
- Ну що ти відкриєш баночку, з"їси кулачок, а остальні пропадуть.
- То діти доїдять.
- Постав я кажу, до літа ще далеко може ще пригодяться. -аж злостився чоловік. То вона і поклала, а сама вийшла на лавочку і щось так їй гірко стало, що аж заплакала. На це надійшла її сусідка, закликала в гості заспокоїти:
= Чому ти плачеш?
= Та щось так вишень захотілося.
= А ті що з банки підійдуть?
= Так, дякую. Сусідка відкрила баночку і подала їй. Жінка з"їла жменьку, а кісточки міцно стиснула в кулаці.
Через деякий час жінці стало зле, швидка забрала в лікарню. Лікарі сказали, що рак.Лікувати за пізно, дуже пізно звернулися. Через кілька місяців дружина померла. І на поминки відкрили баночку вишень щоб компот розбавити. А чоловік побачивши це почав гірко плакати:
_Пожалів я тобі отих вишень, хіба я знав що вони тобі на поминки знадобляться. Сусідка почула і зрозуміла чому жінка тоді плакала, і каже - тихіше щоб діти де тебе не почули. Та він уже не міх спинитися.

PS:Отак то ми все не цінуємо коли маємо , а плачемо коли втрачаємо.
Я завжди кажу, треба бути економним, але в міру.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 14:24   #15
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Страшна історія....... . Від прочитаного стає якось не по-собі......... .
А знаєте, просто не варто терпіти такому чоловікові. Треба самому вставати "на ноги" і бути від нього не залежною!!! Чесно кажучи, я так і зробила. Тепер уже еск-чоловікові це не подобалось - дорікав, скандали, бо місце дружини на кухні і коритись чоловіку, а я така "сміла" наважилась перечити його волі. Ми розійшлися і повертатись "туди" я не хочу. Досить з мене, хоча мені зараз дуже-дуже важко... . Та завжди так не буває. Після чорної полоси іде біла. А якщо -ні))) , то покрашу на біло!!!!! Зате, я звикла до того, що прихожу до дому після важкої роботи і НІХТО мене не нервує, а обнімає син!!! І це є найбільша радісь тепер у моєму такому житті!!!!! О це я називаю ЩАСТЯМ!!!! (нехай і таким), та це краще ніж приходити, чи бути у дома, де панує "ВЕРХ" над жінкою!!!!! Я вважаю, що досить з нас знущання так званого "ЕКОНОМІСТА"!!!!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 17:47   #16
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

а в нас вдома так повелося що грошима керувала мама, тато як голова сімї приносив гроші і решта його нічого не цікавило, їжа на столі, вдомі все є і всьо. якісь обновки то все було на мамі,так і мене навчили що керувати грошима повинна жінка. моя бабця мені то постійно повторює, жінка на базарі швидше зорієнтується на чому зекономити. тому зі своїм хлопцем ми поговорили про то і порадились що в нас буде так, як навчили мене. сам він за освітою економіст, економний по натурі і от начиталась повідомлень вище і вже закрадається думка, а чи не перетвориться його заощадливість на скупердяйство...
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 17:57   #17
Zik
Новенький
 
Реєстрація: 07.09.2011
Повідомлень: 19
За замовчанням

А мій чоловік, як я щось хочу собі купити все мені каже: "більше днів ніж ковбас". Ні, він в мене не скупердяй, але мені йому буває важко пояснити чому мені ще потрібен червоний лак для нігтів, якщо у мене є фіолетовий. Для нього купівля ще одного лаку це моє марнотратство.
Zik поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 18:07   #18
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

а я недавно брала участь у одному обговоренні, то на дивно надто багато дівчат (хм, не дівчат, а жінок, бо одружені і з дітьми) прихильні того, що чоловік сам заробляє, а жінку навіть цікавити не має , скільки, аби на все вистачало. І чоловік ходить за покупками, в тому числі за продуктами, прокладками, памперсами та ін.
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2012, 22:30   #19
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Основне тут, мабудь з самого початку спільного життя показати чоловікові, що тобі усе потрібно, а якщо хоч раз, та ще у його присутності відмовиш собі в чомусь (я про покупки), то у нього "на гачку".... на жаль , і це правда.А ще біля чоловіка у таких питаннях не можна показувати слабинку! Я на власному досвіді переконалась, коли купила собі обновку за свої зароблені гроші і сказала чоловікові скільки це коштує, то він аж відкрив рот!!!! Він ніяк не міг зрозуміти, як можна було купити пальто за 600грн!!! От він і відімстив - купив собі кросівки за 1 000грн!!! А ще якось я похвасталась, що купила собі помаду на розпродажі в "Ейвон", парфуми, і т.д..... . Його дратувало, що я купую собі речі, а йому потрібно щось для себе! Але ж це мої були гроші, а не його!!!! Він ж свої витрачав, як хотів і я на них права не мала! Тоді я прислухалась до поради знайомої - "НІКОЛИ не говори і не показуй що купила, скільки заробила, і скільки коштує ця чи інша річ!!! Так чоловікові буде спокійніше, та й тобі." І це правда!!!! Спрацювало!!!!! Йому такому "заклопотаному" навіть не було цікаво, лише питав якось - "Нова сукня?" А я йому -" Ти що?...Хіба ти її не бачив раніше?" І тут ніколи не преба казати типу - "от бачиш, як ти цікавишся мною!!" -цього не варто, бо тоді зацікавиться!!!!! От і проста арифметика! А якщо запитає :"Де твоя зарплата і чому її так мало, як було раніше?", то це просто - штрафи, постійно здаємось на..... (придумати))). А "цю частину" витрачаємо на себе!!!!!!! І як кажуть - "Вовк ситий і вівці цілі!" Я так і робила, аж до того часу, поки не пішла в декретну відпустку! Мій ніколи і досих пір і не знав скільки я отримувала декретних коштів! Так! Нам треба бути ще і хитрими і вміти....... ніжно, правдиво брехати!!!! ТАК!!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 05:30   #20
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Особлива Подивитися повідомлення
Основне тут, мабудь з самого початку спільного життя показати чоловікові, що тобі усе потрібно, а якщо хоч раз, та ще у його присутності відмовиш собі в чомусь (я про покупки), то у нього "на гачку".... на жаль , і це правда.А ще біля чоловіка у таких питаннях не можна показувати слабинку! Я на власному досвіді переконалась, коли купила собі обновку за свої зароблені гроші і сказала чоловікові скільки це коштує, то він аж відкрив рот!!!! Він ніяк не міг зрозуміти, як можна було купити пальто за 600грн!!! От він і відімстив - купив собі кросівки за 1 000грн!!! А ще якось я похвасталась, що купила собі помаду на розпродажі в "Ейвон", парфуми, і т.д..... . Його дратувало, що я купую собі речі, а йому потрібно щось для себе! Але ж це мої були гроші, а не його!!!! Він ж свої витрачав, як хотів і я на них права не мала! Тоді я прислухалась до поради знайомої - "НІКОЛИ не говори і не показуй що купила, скільки заробила, і скільки коштує ця чи інша річ!!! Так чоловікові буде спокійніше, та й тобі." І це правда!!!! Спрацювало!!!!! Йому такому "заклопотаному" навіть не було цікаво, лише питав якось - "Нова сукня?" А я йому -" Ти що?...Хіба ти її не бачив раніше?" І тут ніколи не преба казати типу - "от бачиш, як ти цікавишся мною!!" -цього не варто, бо тоді зацікавиться!!!!! От і проста арифметика! А якщо запитає :"Де твоя зарплата і чому її так мало, як було раніше?", то це просто - штрафи, постійно здаємось на..... (придумати))). А "цю частину" витрачаємо на себе!!!!!!! І як кажуть - "Вовк ситий і вівці цілі!" Я так і робила, аж до того часу, поки не пішла в декретну відпустку! Мій ніколи і досих пір і не знав скільки я отримувала декретних коштів! Так! Нам треба бути ще і хитрими і вміти....... ніжно, правдиво брехати!!!! ТАК!!!!!
На 100 % згідна, адже з такими чоловіками саме так треба робити. Але звичайно якщо у вас щирий чи байдужий чоловік, то звичайно можна не так жорстко. Але як моя мама каже " чоловікові не бреши , а просто недоговорюй всього" так буде саме краще. І як часом щось запідозрить і спитає "ти що мені збрехала? " , а ви легко викрутитеся " Ой ні- ні КОХАНИЙ я просто ще не встигла сказати, чи просто забула "
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 04:55.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору