Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.07.2011, 13:07   #1
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням Чоловік -- скупердяй! (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №7 (89) СЕРПЕНЬ 2014 РОКУ)

Дівчата моя сестра має проблему в сімейному житті. Хоча не говорить про це, напевно їй соромно.. Суть ось в чому: її чоловік жахливий скупердяй. Це бачать усі. Приміром сестра просить у нього грошей на кавун для дитини, а він каже: це зайві витрати. Просить грошей на памперси каже: скільки можна, ви мене розоряєте. Відтак дитина деколи ходить без памперсів, звісно пісяє де прийдеться. Сестра відсутність памперсів прикриває словами: нехай попка подихає. Зараз літо, сезон фруктів, а дитина має лише 1 банан в день (!). Натомість собі на м'ясо цей бугай грошей не шкодує. Ввечері приносить і сестра мусить йому зготувати їсти, але в це час він дитину не доглядає (!) Тож вона тиняється собі. Ні обновок для дружини ні одягу чи іграшок дитині він не купує. Як переконати сестру аби в неї відкрилися очі? Чи, можливо, їй це в кайф? І не треба втручатись? Підкажіть.

Останній раз редагувалося Оксана; 31.07.2014 в 09:23.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.07.2011, 22:34   #2
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Роксолана!!!! Твоя сестра све розуміє, але вдіяти тут нічого не може, адже-куди їй податись із дитятком одній!!!!?? А на що вона буде годувати себе і дитину!!!!??, таких питань у неї багато в голові, але вона знаходиться у тупіку!!!! Знаєш...а я її розумію!!!!! І співчуваю, бо знаю як це!!!!! Знаю, що у неї ситуація зміниться як тільки вона піде на роботу, бо просто інакшого виходу в неї не має!!!!!! Я теж в житті ......розчарувалась у сімейнвй іділії!!!! Прочитай мої усі повідомнення і ти зрозумієш, а ще краще дай прочитати це своїй сестрі!!! Тут вона знайде моральну підтримку та однодумців!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.07.2011, 19:24   #3
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

О! Як я це розумію! В мене чоловік також страшний економіст. Ви не повірите -- у відпустці заплановує скільки бокалів пива випити за день. Діти в нього просять щось купити -- ні, те ж каже, що зайві витрати. Порада одна -- не втручатися! Сестра сама від цього не кайфує, все бачить. Просто їй самій треба вирішити як заставити чоловіка почати думати ще про когось крім як про себе! Я так зрозуміла, що чоловіки-егоїсти, думають тільки про себе, вони не скупердяї, а самолюби!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2011, 12:31   #4
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Що хочете кажіть, а я переконана: в тому, що чоловік скупердяй винна сама дружина! Не вимагає чогось більшого, задовільняється малим. Твоїй сестрі, Роксолано, треба те м'ясо приготувати і спершу собі та дитині наповнити тарілки, а вже потім чоловіку. Аби зрозумів, завів сім'ю - то дбай про неї. Скупердяй це не еономіст. Економіст дбає за родину, погодься anet, твої діти напевно, що не один банан на день мають.... А скупердяїв треба бити тим самим скупердяйством. Іншої мови вони не розуміють.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 22:17   #5
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Даша! Я, на приклад, не думаю,що у скупердяйстві винна жінка! Є такий тип чоловіків, які сконцентровані на власному збагаччені. От пашуть вони на роботі, в кінці місяця отримують зарплатню і думають: "От чого я маю її ділити на сім'ю, пахав то я один?!" Так, так є такі чоловіки, які і жмуться, а ще як подумають вони таке : " Як був холостяком, то вистарчало грошей і на пиво, і до пива, та ін. дрібниці, а тепер сім'я , то навіть і на пиво бракує! Треба таку ситуацію виправляти" , от і починають відкладати гроші собі на таке життя, яке було до жинячки!!!! І в таких випадках проявляється скупердяйство - і по такій причині. От мій нещодавно витворив таке, що я була шокована!!!! Я не працюю, бо у мене мале дитя, а він на двох роботах. Так має дитя причеписоля із своїм МасДональдсом -і я йому не відмовила. Нічого страшного не сталось - потратила на дитячу примху біля 20грн. Так мій чоловік такий скандал закатав, що я на дитину трачу гроші -його гроші!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 22:27   #6
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Ну значить таким чоловікам не можна взагалі заводити сімю! хай сидить собі й дудлить своє пиво!!! Але те, що жінка винна -- однозначно! З першого ж дня після весілля не можна давати спуску, бо потім чоловік звикає, що жінці можна відмовити -- у новій парі колготок, щось краще з баняка йому, а не їй чи дитині. Нехай знає, що про себе коханого треба дбати, а про сімю. Така чоловіча доля!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.11.2011, 11:36   #7
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Читайте ексклюзивне інтерв'ю з психологом-практиком Дзвениславою Марцинишин на тему "Життя зі скупердяєм" у "Жіночому пораднику" 11 (57) ГРУДЕНЬ 2011 року.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2011, 21:10   #8
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Я не розумію, а як чоловіки - скупердяї ведуть себе до весілля, що так вміло приховують свою жадібність, і здаються такими милими і хорошими? І взагалі, мені здається, що таким чоловікам жінка потрібна тільки як хатня робітниця, щоб прала, варила, і виконувла всі інші обов"язки.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2012, 14:41   #9
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Можливо, це не скупердяйство, а розумна заощадливість. Там, де в сім'ї не хлисяють гроші, часто з'являються серйозні покупки. Адже невміння заощадити на певних дрібницях, ніколи не можна придбати щось більш вагоме і необхідне в сім'ї.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2012, 21:17   #10
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Пемятаєте фільм інтердівчинка???? Їй тоже здавалося, що чоловік жадібний, але в нього натура така. Скупість -- це в крові, воно не приховається і не замаскується. Тому якщо до весілля все було окей, а потім раптом чоловік став жлобом, то я думаю, що просто жінка вилізла на голову! Може варто складати графіки своїх витрат. Головне, щоб не економив на дитині і на здоровї!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:41.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору