Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.07.2011, 08:23   #1
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням Повторний шлюб. Як не помилитись?

На жаль, далеко не кожнiй парi вдається створити щасливу сiм'ю.
Часто буває так, що шлюб закiнчується розлученням.
Бiльшостi важко знову навчитись довiряти, кохати, почати жити
разом. А проте, як свiдчить статистика, повторнi шлюби
виявляються щасливiшими нiж першi. I якщо це правда, то чому так
важко на нього наважитись удруге? чи справдi, як переконують нас статистики, другий шлюб переважно щасливiший за перший? Чому ж жiнцi так важко наважитись на другий шлюб? Як позбутись думки: "Кому я потрiбна зi своїми дiтьми?.." Яка найскладнiша проблема повторного шлюбу? Як зробити, щоб дiти вiд першого шлюбу прийняли нового батька? Чи варто будувати взаємини з чоловiком, який був одружений, три, чотири, п'ять разiв? Як повторний шлюб зробити щасливим?
На ці та інші запитання знає відповідь психолог-практик Олена КРИВОШТА (Київ).
Ексклюзивне інтерв'ю з п. Оленою читайте у новому випуску "Жіночого порадника" (№7 (53) серпень 2011 р.)
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.07.2011, 08:33   #2
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цікаво, якраз моя ситуація: я вийшла заміж за чоловіка, який вже був двічі одружений. Зараз сподіваюся дитини. Чого я тільки не наслухалася ще як ми зустрічались. Більшість казала мені його покинути і не калічити своєї долі. Але я наважилась. Не знаю як буде далі, але наразі у мене все добре. Залюбки почитаю
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.07.2011, 22:21   #3
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

А я вийшла заміж за розлученого! Мене також відмовляли, були скандали, і т.д. . Але ж я вперта!!!!! Не слухала і ...... помилилась...... . Так , звісно я чула причину його розлучення і знала, що це вона винна у всьому! Але тепер живучи із тим..... -я зрозуміла!!!!!! він скупердяй на мене і нашу дитину.Собі ж нічого він не жаліє і залюбки тратить гроші на випивку, ін. . А ще каже -"я два писки годую" -це він про мене і про дитину!!!!!! А по господарству (виконувати прості чоловічі обовязки-самі елементарні)- лінь!!!!! Всю роботу виконую я! І свою і його! А він ще потикає -"ти цілий день нічого не робиш, а я хожу на роботу (робота не постійна) і пашу!!" От так! Тепер я зрозуміла всю прелесть життя тієї, що була до мене! А його так би мовити "балади" про колишню -вигадка,при чому не тільки його, але й його батьків!!!!! Та скоро мабудь час поверне на краще!!!! Я нарешті піду на роботу, дитя у садочок, мабудь тепер я буду більше мати часу на себе! Але я зрозуміла - НЕ ЗНАЮЧИ ІСТИННОЇ ПРИЧИНИ РОЗЛУЧЕННЯ З КОЛИШНЬОЮ ПОЛОВИНКОЮ-НІКОЛИ НЕ БРАТИ ТОГО, ЩО ВЖЕ БУЛО У ВИКОРИСТАННІ І ТАК НЕ УДАЧНО! тРЕБА ВСЕ ДОБРЕ ЗВАЖУВАТИ, ПРОВОДИТИ МАЛЕНЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ І ВЗНАВАТИ ПРАВДУ НЕ ВІД ЛЮДИНИ, ЩО ГОТОВА З ТОБОЮ ОДРУЖИТИСЬ, А ВІД БАГАТЬОХ ПОСТОРОННІХ ЛИЦЬ!!!!!! А залишити свого чоловіка -не можу -моє дитя повинно мати батька.
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.07.2011, 17:45   #4
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Дарма ти так думаєш Особлива, що не можеш залишити його. Берегти стосунки заради дитини це помилка!!!! Велика помилка. Яких батьків бачить твоя дитина? Ти що, ціле життя будеш прикидатися, що щаслива? Тікай, поки молода, а дитина мала. Потім пізно буде. Моя двоюрідна сестра стала третьою (!) дружиною того, хто був у використанні. Перша його дружина покинула коли їх дитині був місяць. Другій вистачило розуму не завагітніти, а ось моїй родичці не пощастило. Бо дурна!!!! Народила дитину, і вже третій рік мучиться сама, мучиться дитина і всі родичі, які близько. Або п'янюще прилізає до хати, або як завжди, без грошей. А вона, так як ти, - "дитина має мати батька". Теж збирається віддати малого у садок у 1,5 рочки і йти на роботу, бо ж "господар" не в змозі забезпечити сім'ю. Сумно. Але лише сильна жінка може розірвати цей ланцюг.

Останній раз редагувалося Оксана; 24.07.2011 в 17:47.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.07.2011, 07:47   #5
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Згідна, що не варто боятися залишитись "самій" як думають такі жінки. Ти ж не сама будеш. Біля тебе дитина. Треба лишень порівняти що втратиш і що здобудеш. Думаю спокійне життя, здорові нерви, усмішка щасливої дитини вартують більше ніж п'яна пика татуся і розхитані нерви матусі, яка тягне все на собі як коняка.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 22:27   #6
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Мабудь, ви праві!!!!!!
Інколи вагаюсь, бо маю сумнів, що чоловіки захочуть бути зі мною, і з моєю дитиною. Зараз важко знайти чоловіка, який прийме чужу для нього дитину! Навіщо йому мамочка із дитятком, як можна знайти "вільну жінку". Одній бути зовсім важко! Як не як , але сину потрібна і чоловіча сторона виховання!!!! Важко зробити вибів....
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2011, 12:34   #7
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

ви вважаєте, що поведінка вашого чоловіка - гідна наслідування для вашої дитини сторона виховання? а діти ж як губки вбирають приклад найрідніших...
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2011, 21:54   #8
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Я все це добре розумію, але.... як не як, та сину потрібен батько! Я розумію, мій чоловік не найкращий приклад для сина, та син -це майбутній чоловік, а хто як не батько навчить його усіх чоловічих справ (щось змайструвати, полагодити,...) . Мабудь, я помиляюсь, та все одно я хочу і мабудь, вірю, що мій чоловік зміниться на краще!!!
Є такий тип чоловіків, які змінюються за проханням жінки, а є такі, яких змінює життєвий випадок! Мабудь, мій такий, що його може змінити випадок! головне, щоб цей випадок мені не на шкодив, і не прийшлось б мені заварену "кашу" моїм чоловіком розхльобувати самій!!!! -Як за звичай буває..... .
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2011, 07:43   #9
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

лізти з порадами - погана практика. вам можна побажати лише сили і мудрості
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 18:25   #10
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Розкажу вам одну історію: Побралась одна пара. Через пів року народилась дитина. Пожили рік. Дружина відправляє чоловіка на заробітки, а сама покидає його дім забирає дитину і їде до мами. З кожним його дзвінком до неї він замість ніжних слів отримує черговий скандал. Так тривало 3 місяці бо швидше не відпускали. Приїжає чоловік додому і дружини там не застає. Збирається і їде до неї, а кохана йому з порога:"Ми стали чужими, я до тебе нічого не відчуваю, між нами нема нічого спільного тільки дитина і та матиме кращого татка ніж ти" Скільки раз просив вернутись, скільки раз просив побачення з дитиною-все марно. З того часу пройшло 2 роки. У неї було багато чоловіків, а у нього рік "банування" за нею, рік зустрічей з іншою. У нього було друге весілля, красиве, шикарне і щасливе. А вона зрозуміла що втратила та вороття вже нема і не буде. У нього друга сім"я-щаслива сім"я. Дитини незабув допомагає чим може і друга дружина немає нічого проти дитини, а її "пси гризуть" бо зрозуміла що наробила та час пішов і пройшло багато часу. Через їхній розвід помер його батько, а вона замість співчуття намагалась "розчавити" його та не вийшло. Втраченого вже не повернути, найбільше жалко дитини бо вона нівчому не винна, а страждатиме ціле життя.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:39.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору