Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 26.05.2014, 21:59   #1
Natali
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 23.05.2014
Повідомлень: 3
За замовчанням Правда чи обман?

Ми одружені 16 років,маємо троє дітей і у вірності чоловіка я,майже,ніколи не сумнівалася.Завжди у стосунках відчувала,що кохає і хоче тільки мене.Але останній місяць прохолода між нами очевидна,як в емоційному,так і в сексуальному плані.Чоловік усе списує на кризу середнього віку(йому скоро 40),але я випадково дізнаюся,що на роботі він почав тісно спілкуватися з жінкою,що працює у них комірником.Та все б нічого,якби в цих розмовах не обговорювались наші діти та інші сімейні справи.Коли я викликала чоловіка на відверту розмову,то отримала у відповідь вибух агресії і злоби.Мене звинуватили в дурній ревності і прискіпливості,хоча раніше чоловікові подобалось,коли я інколи трішки ревнувала,він,навпаки аж цвів(бо зазвичай він мене ревнував).Результат-ми не розмовляємо 2 дні,бо я несправедливо його,ніби-то,звинуватила у зраді.То що це-правда,що він ні в чому не винен,чи обман,який він хоче приховати за своєю агресією і не бажанням обговорювати цю ситуацію?
Natali поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2014, 18:53   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Скорше Natali він обманює тебе. У мене на роботі є схожа ситуація у жінки. Єдина різниця йому вже далеко за 60.Дружині також. Але жінка досі працює. Бо пенсія ж мізерна. Знайшов її чоловік собі жіночку 40 років. У них починалося все так само, як і ти пишеш. Вона була дурна, що лізе із запитаннями. Нічого не розуміє! Далі більше вони вже й не приховували стосунків. Він до коханки жити ходив. Пенсію їй ніс, а не дружині. Як почалася весна сади городи, там працювала дружина, а ось плоди її праці він відвозив до коханки. Що гірше лишав дружині. Так вона з того гіршого навіть закрутки робила, які він потім також до коханки відвозив. Коли дружина заговорила про розлучення пригрозив їй, що з хати вижене. А подітись вона ніде немає, бо ж вся її рідня в Росії. Так вона і змирилася. Авін її молодуху вже й до їх з дружиною спільного дому приводить. А дружина вже жінка стара змирилася та й терпить. А тепер після паски він у лікарню з простатою попав. І що ти думаєш, коханка з ним? Як би не так. Дружина. Ось така історія. Коли зжінкою-колегою вже сімейнісправи обговорюються, то жди біди.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.06.2014, 20:56   #3
Aleksa001
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.06.2014
Повідомлень: 1
За замовчанням

Є великий ризок того що він має стосунки з цією жінкою. Ввашому випадку раджу з ним розмовляти стосовно майбутьнього бо інакше розлучення може стати єдиний вихід із ситуації.

Останній раз редагувалося Оксана; 11.07.2014 в 11:07.
Aleksa001 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:37.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору