Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 24.04.2014, 17:01   #1
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням Дитина має спати з батьками чи сама у своєму ліжечку? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №5 (87) ЧЕРВЕНЬ 2014 РОКУ)

Дівчата, у моєї родички "намалювалася" така проблемка: де має спати дитина? Розкажу коротко суть: в них з чоловіком троє дітей. Дві старші дівчинки і чотирирічний син. Живуть вони у звичайній трикімнатній квартирі. Дівчатка сплять в одній кімнаті, в другій спить родичка з сином, а чоловік спить в третій кімнаті. І ось якось на одній забаві була одна гостя, яка почувши це почаланаспереконувати, що так робити не можна. Мовляв, маленький хлопчик, який спить біля матері, як виросте "голубим" стане, а чоловік при такому розкладі буде імпотентом. Сама ж мама може психушкою закінчити. Я звісно, розумію, що це крайнощі. І мене обурило таке трактування ситуації. Але потім я задумалась, а все таки, де має спати дитина? Звичайно біля мами комфортно, але дитина мусить бути самостійною. А як же інтимні відносини подружжя? Родичка зізналась, що вони майже зійшли нанівець. Ось звідки її вічна роздратованість. Можливо, та гостя і права була, що не можна дітям дозволяти спати у батьківському ліжку? Як ви думаєте?

Останній раз редагувалося Оксана; 28.05.2014 в 18:46.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2014, 20:26   #2
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Думаю, щось у тому є. Подивіться на фільми, я не кажу конче американські. Взагалі, чи то французькі чи німецькі. Там діти з народження сплять у своїх ліжечках у своїх кімнтах! А вже у вісімнадцять мають батьків покинути і десь переїхти. А в нас усі проблеми просто через брак особистого простору. Така сім'я, як у вашої родички, Роксолано, мала б жити у власному будинку, а не квартирі. Тоді б і проблеми цієї не виникло. Думаю, що на рахунок того, що хлопчик стане геєм, через те, що з мамою спить це вже занадто. А ось те, що ще молоді батьки вже напевне мають проблеми в інтимному житті це - факт. Батьківське ліжко все-таки не для дітей я думаю.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2014, 19:17   #3
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Мама - найрідніша людина. Мама носить дитину під серцем. Всі 9 місяців дитина біля матері. Але правда в тому,що одразу після народження дитина віддаляється від мами. З кожним днем все більше і більше. Окреме ліжечко, дитячий садочок, школа, підлітковий вік і т. д. Велику мудрість повинна мати матір, щоб зрозуміти - цей процес природній. Дитина нам не належить, у неї своє життя. Дитину потрібно "відпускати" інакше не буде життя ні матері ні дитині. Як і в цьому випадку. Відносини чоловіка і жінки майже зруйновані. Психіка дитини порушена. Хлопчику біля мами комфортно. Припускаю, що він навіть може й істерку влаштувати щоб тільки з мамою спати. Й дорослі йдуть у нього на повідку, аби лиш замовк. Ця ситуація не найкращим чином позначається і на двох дівчатках. Їм також мама потрібна, а мама вся лиш у малюкові. І що найгірше найбільше шкоди ця ситуація завдає самій жінці. Колись її моральні й психічні сили розрулювати ситуацію скінчаться. Не впевнена, щохлопчик голубим стане, а ось егоїстом і матусиним синочком буде стовідсотково. А це вже пряма дорога до самотності у дорослому віці.
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2014, 19:32   #4
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Ви праві, Роксолано, у батьків повинно бути особисте життя і дитина у батьківському ліжку цьому заважає. Але тут є один момент: дитина ж не просто так з'явилась? Тим більше цей хлопчик третя дитина. Це означає, що батьки чимось думали коли планували третю дитину. Не думаю, що вони повелись на грошову допомогу держави. Тобто, батьки розуміли, що поява ще однієї дитини кардинально змінить їх життя. Отже ще під час зачаття вони були свідомі того, що після народження сина їх інтимні відносини теж зміняться. Якщо вони пішли на це - значить були готові до цього і хотіли цього. Як на мене тут проблема у відносинах чоловіка і дружини. При бажанні завжди можна знайти вихід. Можна купити дитині велику м'яку іграшку, з якою хлопчик буде спати у своєму ліжечку. Та навіть, якби тато й мама просто приділяли час сину і вкладаючи його спати у його власному ліжечку з простирадлом і наволочкою, які собі син сам вибрав, з його улюбленою іграшкою, ще й розказали б йому казочку дитина б знала цей щоденний "ритуал" і ніякої б проблеми не було. Тут проблема у батьках.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2014, 19:46   #5
Мар'яна
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Хлопчика рятувати треба!!!!! Йому вже чотири, а він цілком психологічно залежний від мами. Чим далі тим більше він не буде знати, що таке власне "Я". Уявіть собі: інфантильний, залежний, психічно неврівноважений... Саме таким чоловіком ризикує вирости цей хлопчик. Або ж жінка може таким чином просто відгороджувати від себе чоловіка. "Бачиш, я з дитиною. Не чіпай мене!" Крім того, що це погіршує інтимні відносини, в цій ситуації чоловік може почати ненавидіти сина, який на його думку є причиною конфлікту з дружиною й відсутності у батька сексу.
Мар'яна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2014, 19:51   #6
Мар'яна
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Дитина з раннього віку повинна розуміти, що у батьків свій простір, а у неї свій. Якщо дитина з народження не спить у своєму ліжечку, то у 2-3-4 роки звичайно важко пояснити дитині чому раніше можна було спати з мамою і татом, а зараз не можна. Без істерик тут не обійтися. В цій ситуації думати раніше треба було.
Мар'яна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2014, 20:02   #7
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

На жаль, права була гостя, яка говорила про те, що хлопчик ризикує стати голубим. Адже його мама з дитинства не показала йому, не навчила його, що вона і мама і дружина. Вона в його дитячих очах ці два поняття просто поєднує. А отже ставши дорослим він у жінках буде бачити маму. Відповідно кохатися буде з чоловіками. Або ж ставши дорослим він може мати жінку, з якою буде спати і жінку, з якою буде кохатися. Погодьтесь обидва варіанти не добрі.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2014, 20:52   #8
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

А от у моїх знайомих мама спить по черзі, то зі старшим, то з молодшим сином. Вони розігрують в лоторею -- чия сьогодні черга спати з мамою. Ні мама, ні діти від цього не збираються відвикати. Такий маленький нюанс -- хлопцям 10 і 8 років. Я думаю, що кожна людина повинна мати своє ліжко, колись навіть у подружжя були різні спальні. І це не заважало чоловікові і жінці ставитися одне до одного з любов'ю і повагою.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2014, 21:23   #9
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від руда соня Подивитися повідомлення
А от у моїх знайомих мама спить по черзі, то зі старшим, то з молодшим сином. Вони розігрують в лоторею -- чия сьогодні черга спати з мамою. Ні мама, ні діти від цього не збираються відвикати. Такий маленький нюанс -- хлопцям 10 і 8 років.
Я перепрошую, а де спить тато? Якщо це регулярно трапляється і діти і мама не збираються від цього відвикати?
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2014, 09:01   #10
Lady Gaga
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 08.06.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Коли моя дитина була маленька то я на ніч просто ставила її ліжечко біля ліжка зі свого боку. Так зручніше. І погодувати можна і водички дати. Потім коли син підріс мав десь два рочки я ліжечко просто відсунула від свого. А у три роки син "переїхав" у свою кімнату. Болючим цей процес не був. В нас навіть натяку на цю проблему не було. Те, що в кожного своє ліжко, само собою всі розуміють. Але в цій ситуації, як на мене, можливо вашій родичці Роксолано, її син важко дався. Або ж нарешті з третьою дитиною вона зрозуміла, що таке мати дитину по-справжньому. Бо ж перші дівчатка, напевно народились, коли мама була ще молода-зелена. А тут жінка вирішила цілком віддатися материнству.
Lady Gaga поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 19:15.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору