Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.04.2011, 17:49   #1
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням Він був двічі одружений

Мій коханий був двічі одружений. Чи варто мені виходити за нього заміж? Чи можна йому вірити? Він у мене перший. Порадьте щось.
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.05.2011, 08:05   #2
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Будь обережна. Два шлюби це вже показник непостійності чоловіка. Такому важко довіряти. І не радила б вірити його словам на кшталт: "я шукав одну-єдину і знайшов нарешті. Це - ти!". Ти просто станеш третьою. А після тебе буде така ж єдина четверта, п'ята і т.д. Знайди собі такого у якого ти будеш ПЕРШОЮ, а там вже як Бог дасть.
Те, що в нього вже було два шлюби характеризує його як чоловіка, який не вміє будувати стосунки. Співчуваю тобі, якщо від тих шлюбів тобі ще дістануться його діти із його колишніми.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.05.2011, 10:13   #3
Єва
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.04.2011
Повідомлень: 6
За замовчанням

Ой, Маріє, краще тікай поки не пізно. Він -- справжній полігамний самець, тож будь готова ще й до гарему коханок. Нам жінкам цього не зрозуміти...
Єва поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.05.2011, 16:49   #4
Євгенія
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.05.2011
Повідомлень: 8
За замовчанням

Єва ви неправі!!! Ви не можете засуджувати всіх розлучених чоловіків, тому що незнаєте причини їх розлучення! Є багато сімей де винна в розпаді сімї, саме жінка! Ви Маріє _ наскільки добре знаєте свого коханого?! Подумайте , які були причини в нього ,що він два рази покинув сімю! І аж тоді робіть висновки!
Євгенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.05.2011, 17:28   #5
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Євгеніє, ну ладно якщо чоловік розлучений раз і то, коли в розлученні винна жінка. Тут я з вами згідна, ще можна якось закрити очі і думати, що в мене буде все гаразд... Але, погодьтесь, коли це сталося двічі - станеться і втретє і так далі. Так-що раджу вам Маріє добре все обміркувати. Жінки, з якими жилося-спалося просто так без сліду не зникають із душі та серця. Пам'ятайте про це.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2011, 16:42   #6
Квітка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.05.2011
Повідомлень: 5
За замовчанням

Варто вийти заміж лише в тому випадку, якщо вам "туди" хочеться. І вам байдуже за кого, аби був хоч якийсь чоловік. маріє, якщо вам за ...дцять - виходьте. Але якщо не більше 25-ти задумайтесь, не поспішайте. Те, що ви поставили це питання на форумі вже свідчення того, що не все добре, значить сумнів є. Але в будь-якому випадку рішення приймати вам.
Квітка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 08:41   #7
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Вам варто вийти заміж за нього тільки в тому випадку, якщо є кохання і на вас чекатиме забезпечене життя. А якщо він матиме де жити, за що їсти.... задумайтесь. Якщо він цього не дав своїм попереднім жінкам, чи дасть вам?
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 10:41   #8
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Господи! Ну де ваш розум, Маріє? Та чи мало хлопців на світі, для яких ви станете першою, єдиною та неповторною? Не розумію вас. Він для вас перший, ви для нього - тетя... ТРЕТЯ - розумієте? Та ви ж себе зовсім не поважаєте.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.05.2011, 15:15   #9
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

От перечитала я дописи і дивуюся - чого всі напалися на бідолашну дівчину? Те, що вона написала на форумі, означає лише одне - їй вже так наїздили по вухах "друзі" і "колеги" а може і родина, про те що він отакий і осякий, а вона його КОХАЄ! і сподівається, що бодай на форумі почує якусь іншу думку...
Зрештою, уявіть собі якби вам про вашу кохану найдорожчу в світі половинку хтось сказав, що вона погана і ви мусите її покинути і знайти собі "нормалюного хлопця"...
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2011, 19:44   #10
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Дякую за підтримку galyna2104 справді більшість мені говорить аби я покинула цього чоловіка. Коли ми познайомились він ще перебував у шлюбі зі своєю другою жінкою. Він мені про це сказав на другому нашому побаченні. Тепер він вже розлучений. Від часу його розлучення і освідчення мені минуло шість місяців. Знайомі ми рік. Я кохаю цього чоловіка, а мені говорять, що за рік пізнати людину неможливо...
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 06:13.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору