Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.03.2011, 09:32   #1
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням Моя сестра вийшла заміж за багатого (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 5 (75) ЧЕРВЕНЬ 2013 року)

Моя сестра два роки тому вийшла заміж за багатія. Відтоді у наших стосунках з'явилася прірва, або іншими словами вони геть зіпсувалися. Таке враження, що вона взагалі ніколи не належала до нашої родини. Гроші геть її змінили. Причому за два роки! Я знаю, що у багатих своя філософія життя. Але останій раз на день народження мами вона принесла у подарунок набір дешевих келихів... А ви як думаєте? Багатство змінює людей?

Останній раз редагувалося Оксана; 24.05.2013 в 07:33.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2011, 09:52   #2
Євгенія
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.05.2011
Повідомлень: 8
За замовчанням

Каріна, мені теж здається що це не ваша сестра змінилась ,а ви! А то що вона принесла на день народженя вашої матері дешевий подарунок-це можна пояснити як те що вона нехотіла виділяти себе ,що вона має багато грошей ,а ви не так багато..На мою думку-так багатство змінює людей ,но це невідноситься до тих людей ,які є вашою сім'єю!!!!
Євгенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.05.2011, 17:12   #3
Квітка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.05.2011
Повідомлень: 5
За замовчанням

Я б так категорично не казала, що багатство змінює. Ні. Просто ваша сестра потрапила в зовсім інше середовище. В багатих людей зовсім інша філософія життя, ви правильно кажете. І те, що вона принесла такий подарунок говорить про те, що вона не хотіла аби ваша мама почувала себе незручно. В цьому я згідна з Євгенією. Уявіть якби вона подарувала мамі діаманти. Вона б зраділа? Стала б їх носити? Думаю ні. Заховала б де подалі на "чорний день". або "як спадщину для внуків". Ви б її ще більше зненавиділи, що вона багачка. Просто пам'ятайте, що це ваша сестра. І спілкуючись не згадуйте про гроші. З власного досвіду знаю сім'ї, які на роль хресних беруть людей багатих з надією на те, що і їм щось перепаде. Повірте. нічого доброго з того не виходить.
Квітка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2011, 08:39   #4
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Не казала б так категорично, що гроші змінюють людину. Просто коли їх достатньо на багато речей дивишся інакше. Ваша сестра принесла такий подарунок, який прийнятний для вашої сім'ї. Бідні тим і відрізняються від багатих, що завжди хочуть кращого, дорожчого. Саме тому ви і ображені на сестру. Задайте собі питання: а щоб, ви подарували мамі, якби мали багато грошей? Ото ж бо.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2011, 19:12   #5
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Звичайно, гроші змінюють людей. Вони стають цинічними, холодними, байдужими. Їм байдуже до родичів, друзів. Можливо, хтось скаже, що так говорять ті, хто бідний. Я працюю на фірмі, власник якої є дуже багатою людиною. Так ось, коли я попросила аби організація надала мені кредит в розмірі моєї зарплати. Мені відмовили. Хоча сума була незначна і я б її повернула за рахунок зарплати. Мовляв радій, що тут працюєш, а твої проблеми лише твої. А щодо вашої сестри Каріно, змиріться з тим, що вона багачка.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.06.2011, 20:50   #6
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Ну-ну, а Каріна мабуть сподівалася, що сестра тепер почне їх обдаровувати дорогими подарунками. А чому вона має це робити? Ну подарувала набір келихів! І хто після цього жлоб, якщо ви зразу ж побачили, що вони дешеві????? Може її чоловік обмежує в грошах? Може їй допомога і підтримка потрібні від вас? А ви -- "золота" сестра! Подарувала мамі дешеві келихи -- значить зазналася!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2011, 12:47   #7
Єва
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.04.2011
Повідомлень: 6
За замовчанням

Шкода, що дівчата "напали" на вас, Каріно, а не уточнили ще деталей прірви... Бо у мене схожа ситуація. Ми із сетрою ділили в дитинстві один горщик, одне ліжко. Позичали одна одній гарні речі на побачення. Було так, що навіть скинулись і купили оду шубу на двох. Я спала з нею на одну дивані аж до заміжжя... Нас батьки дуже добре виховали. Моя сестра була для мене найближчою людиною. Але з часом рівень її доходів суттєво зріс. І прірва шириться. Здивуєтесь, як? Поясню. Чи можемо ми, як жінки, обмінятися, наприклад, рецептами страв, якщо у моєї сестри є домогосподиня, а у неділю вона йде із сім'єю у кафе, ресторан чи на піцу. Чи можемо ми піти на разом за покупками, якщо вона може в одному бутіку за півгодини витратити 5 тисяч гривень? А я? Ми можемо разом поїхати відпочивати у "супер ол інклюзів" в Туреччину? Ви думаєте, я не роблю кроків на зустріч? Маю дачу, де вирощую ягоди. Отож везу її дітям екологічно чисті продукти. Думаєте, її діти їли кислі вишні з мого саду, якщо навчені на усіляки снікерси? Гроші не зіпсували мою сестру, але віддалили її від мене, і моїх дітей від її. Оце дуже шкода, адже ми ж все такі рідня. Підкажіть, що робити????????????
Єва поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2011, 13:21   #8
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Нерозумію, чому ви всі ставите таку "жирну" риску між багатими і бідними. Адже кожен із нас може стати як багатим, так і бідним. Знаю дуже повчальну притчу:
"Жило два брати, один був дуже багатий. а другий бідний. Багатий завжди бідному помагав, нівчому не відказував. А бідний замість того ,щоб дякувати йому, заздрив, і казав, що брат гордиться багатстом. Одного разу він пішов до мудриця і почав йому жалітися - ми обоє брати, разом росли, то чому у брата мого все ведеться і багатство є, а я не менше працюю, стараюся, але ніяк не можу розбагатіти? Мудрець відповів:-іди додому і повісиш на усіх дверях табличку із надписом "Все так не буде". І як будеш заходити завжди читай. Бідняк так і зробив. Пройшов час, він поступово розбагатів і забув про надпис на дверях і про те, що був бідним. Почав гордитися, що він багатий. Та одного разу виходячи із хати закрив двері і прочитав надпис "Все так не буде". І знову став бідним."
Тож найголовніше не те чи багатий ти чи бідний, а те ,щоб ти не загордився. Тож Каріно не дивися, що твоя сестра багатша за тебе, а просто будь їй сестрою. Може вона сама хоче відновити стосунки і їй не хватає тебе, а ти завжди насторожі і ставиш межу між нею і собою.А якщо вона трошки загордилася, то спробуй з нею просто поговорити, об"яснити, що тобі не подобається і , що ти хотілаб змінити у ваших відносинах. Удачі вам і не забувайте , що ви рідні сестри, рідна кров. Під одним серцем були, одні руки вас годували, одні батьки виростили. Цініт це понад усе.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2011, 08:25   #9
Красуня
Новенький
 
Реєстрація: 14.08.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

Гроші змінюють людей. Причому всіх, байдуже чи ви є родичами, друзями, сусідами. немає значення. У багатих свій погляд на життя, якого бідним не зрозуміти. Не скажу, що вони псують. Скоріше гроші показують справжнє нутро людини. У твоєму випадку Каріна сестра прсто не хотіла ставити маму, та і вас загалом у принизливу ситуацію. Погодься, якби вона принесла дорожезний подарунок, як для вас, ви б почувались ніяково. Бо не змогли б подарувати сестрі рівноцінний. Тіштесь, що вона взагалі від вас не відріклася. А могла б...
Красуня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 13:39   #10
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Я не знаю, чи змінюють гроші людину кардинально, чи ні -- сама ніколи не мала їх надто багато. Та й серед моїх близьких немає людей, на яких зненацька впали великі гроші. Все ж не думаю, Каріно, що варто так однозначно казати: "Вона скупа, бо багата". Буває, що кількість грошей визначає психологію людини. Можна бути бідним жлобом. А у вас, можливо, психологія пролетарія: "Багаті повинні ділитися з бідними". Не повинні! Вони позбавлятимуть бідніших стимулу до кращого життя. Може, ви просто хочете жити на всьому готовому? Не бійтеся зазирнути у власну душу. А те, що сестра не хоче гоноруватися своєю заможністю, лише свідчить про неї як про шляхетну людину.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 05:51.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору