Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 25.08.2012, 12:35   #21
Світлана О.
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 25.08.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Sandora, я Вас дуже розумію, бо опинилась у такій самій ситуаціїї. Я також чекаю на третю дитину і в мене такі ж переживання, крім того різниця у віці між дітьми мала (старшій донечці 5років, а синочкові -2). Я навіть нікому не можу розповісти про те, що вагітна, боюсь, мене не зрозуміють, але не народити свою дитинку я не можу. Тому прошу в Бога сил і терпіння, щоб я могла виростити і виховати своїх дітей добрими і порядними людьми.
Світлана О. поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.08.2012, 12:43   #22
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Світлано О.,все буде добре! Ми всі уже з нетерпінням чекаємо народження малятка,хоча раніше воно було "не бажаним". Моїм діткам взагалі 3 і 2 рочки,але я за це не переймаюсь. Головне,щоби усі здоровенькими були,а там - якось буде. А на рахунок людей,то вони поговорять і перестануть. Найважливіше - твердо стояти на своїй позиції! Бажаю Вам сил перейти через все це!
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2012, 20:51   #23
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Світлано я вас щоро вітаю, як би там не було в житті дитина найкраще що у нас є. Бережіть себе і своє майбутнє маля.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2012, 12:24   #24
Світлана О.
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 25.08.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Дякую всім за підтримку!!!
Світлана О. поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2012, 17:02   #25
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Знаєте, на мою думку нині діти -- це наша головна інвестиція. І не треба думати, щоб діти мали якнайкращий телефон і комп. Головне щоб росли здоровими і повноцінними дітьми, всебічно розвивалися. Ясно, що усі гуртки і заняття коштують грошей, але це краще оплачувати і бачити, що твоя дитина роквітає як квіточка, аніж справді як наші батьки відкладали на книжку, і в один день дізналися, що усе зникло! Сама чекаю народження третьої дитини, також пройшла усі ті кола пекла про які писали дівчата -- і думки про осуд сусідів, і переживання, як воно буде , чи зможемо матеріально допомогти колись своїм дітям. Та сьогодні думаю, що на все воля Божа! Зрештою, хтось тут правильно сказав -- Бог любить трійцю!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2012, 18:45   #26
Фіалка
Що я тут роблю?
 
Аватар для Фіалка
 
Реєстрація: 02.10.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Я з такою проблемою ще не стикалася, але нас в моєї мами четверо... І четверту дитину вона народила у 38 років, при тому мені вже було 18, я найстарша дитина в сім'ї. Мама сильно ризикувала, бо перерва між пологами була 10 років, та і люди багато чого говорили, але ми справилися і тепер у нас є маленька сестричка, наша потіха. Час так скоро летить, їй вже буде 4 рочки і ми вже не уявляємо свого життя без нашого маленького сонечка)))))))))))
Фіалка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 17:20   #27
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Так Фіалко час біжить швидко, всі старші діти розбіжуться по своїх гніздах, а ваші батьки почуватимуться молодими, бо у них маленька дитина. Батьки молоді доти, доки у них є малі діти.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2013, 08:21   #28
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Мені здається, про цю ситуацію можна сказати метафорою про напівповну/напівпорожню склянку. Для когось багато дітей -- це коли сутужно з грішми, для когось -- велика гамірна сім я, для когось багато братів і сестер -- неможливість мати новий одяг чи окрему кімнату, для когось -- можливість завжди мати підтримку в житті, для когось -- осуд сусідів, які вважають, що це негодиться, а для когось -- заздрість бездітних сімей.
Все залежить від виховання, від того, як самі батьки на це дивляться і як вони дітей навчать на це дивитися. Щоб діти були щасливі грошей не треба, потрібна батьківська любов і безмежна мудрість.
Ясна річ, коли люди, зважаючи на матеріальні умови, утримуються від народження дитини, тобто дбають, щоб не завагітніти -- це інша річ і тут їх теж можна зрозуміти й підтримати. Однак, якщо все ж жінка завагітніла, її теж треба тільки підтримати, а навіть натякати на аборт чи ставити жінку в такі умови, щоб вона про це подумала, -- гріх, нелюдяність, жорстокість.
Бажаю всім сили духу, щоб не заважати на думку інших у таких інтимних для сім ї справах (знаю, це важко, бо наш радянських менталітет підсилений галицькими традиціями дуже міцно вкоренився). І я від душі підтримую тих, для кого діти -- це насамперед благословення і радість.
Я сама хочу другу дитину і якби дозволяло здоров я і вік, обов язково наважилася б і на третю. Хоча, я не зарікаюсь, можливо, після другої запланую і третю
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2013, 12:58   #29
Красуня
Новенький
 
Реєстрація: 14.08.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

Заздрю тобі Sandora, по доброму заздрю. Ти сподіваєшся третьої дитини, а мені досі не вдалося вмовити чоловіка на другу дитину. Він каже, що нам достатньо однієї дитини. Маємо синочка, а я так мрію про донечку!!! І жити маємо де, і заробляємо добре, і наш син має усе, що потрібно. Але ні...., чоловік ні в яку. А діти це щастя.
Із доброю заздрістю дивлюсь на свою сусідку, яка має трьох дітей. Усі діти доглянуті, двоє школярів. Знаю, що вона мало спить, бо ж стільки всього зробити треба. І чоловік її не дуже заробляє. Але скільки ця жінка має мудрості. Я ніколи не
чула щоб вона крикнула на когось з дітей чи змусила, як тут писали, старшого доглядати менших. Можливо і мені колись пощастить.
Красуня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2013, 13:15   #30
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Марія2012 Подивитися повідомлення
Діти це найкраще, що може бути. Де більше дітей тим більша злагода потім буде, бо ак виросте один егоїст тоді батьківські очі весь час будуть в сьозах.
Не кажи Марія2012, що батьки в сльозах від одного будуть. Ситуації ж різні бувають. Я знаю родину де троє дітей, але один одного знати не хоче. Між собою не дружні. І очі цієї багатодітної матері весь час у сльозах. Думаю там причина у батьках, вони їх так виховали. А в хлопців, а вони вже всі підлітки, очі сумні-сумні, що мимоволі починаєш їх шкодувати. І одягнені діти так собі.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 02:55.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору