Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 01.04.2012, 12:05   #1
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням Третя дитина. Варто чи ні? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 3 (73) КВІТЕНЬ 2013 року)

Всі ми знаємо,що діти - це квіти життя,без них воно сіре та одноманітне. Але,у наш час,виростити дитину дуже важко,з кожним роком її потреби зростають. Чи варто,при сьогоднішніх умовах забезпечення населення в нашій країні,народжувати ще одне маля,якщо в сім'ї вже є двоє дітлахів? Яка ваша думка з цього приводу?

Останній раз редагувалося Оксана; 22.03.2013 в 10:36.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:07   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

О-о-о-о-, моя сестра з дня на день сподівається четвертої дитини! Звісно, навіть у родині ми їх не розуміємо. Але її свекруха гарує в Італії. Вже купила квартири двом її дітям. Щотижня пересилає харчі, одяг, іграшки і гроші. Чоловік теж заробляє достатньо. Так що в таких умовах вона і 10 дітей може мати. А ось коли з фінансами сутужно, то і одну дитину важко ростити.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:33   #3
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Я створила цю тему,тому що сама нещодавно дізналася,що втретє вагітна. Всі вмовляли позбутися дитини,адже і з двома важко,але я не змогла... А тепер думаю,чи зможу я з чоловіком забезпечити їм гідне майбутнє. Так хочеться,щоби вони все мали,не були гіршими за інших...
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:45   #4
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

вбивати частинку себе категрично ні!!!! Подаруйте дитинці життя!!!! А щодо забезпечення, то знаєте, який зараз час. Сьогодні може бути сутужно, а за якихось років 5, все перевернеться з ніг на голову! Он мої батьки відкладали ще до мого народження гроші на книжку, по тих мірках, вони були олігархами, а тепер слабенький середнячок . Головне дайте дитині правильне виховання. В мене сусідка має трьох дітей, самі бідні, працює тільки чоловік. Але які ті дітки чемні і хороші, які ж вони привітні і виховані. Старшенький має рочків 7 і допомагає мамі по догляду за сестричкою 1,5 рочки. І я вам скажу, в цих дітей велике майбутнє!
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 13:52   #5
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Спасибі за підтримку! Так хочеться надіятись,що в майбутньому все буде добре!
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 15:40   #6
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Дуже добре, що ви вирішили народжувати. У мене теж є брат і сестра. Ми вже всі дорослі, маємо сім"ї, але дуже щасливі, коли разом зустрічаємось і спілкуємось.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 15:52   #7
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Просто,багатодітні сім'ї у мене асоціюються з убогістю. Згадую своїх однокласників,де було троє і більше дітей,вони якісь такі недоглянуті,в старому запраному одязі... Я не хочу такого майбутнього для своїх маляток(((.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 16:38   #8
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Sandora Подивитися повідомлення
Просто,багатодітні сім'ї у мене асоціюються з убогістю. Згадую своїх однокласників,де було троє і більше дітей,вони якісь такі недоглянуті,в старому запраному одязі... Я не хочу такого майбутнього для своїх маляток(((.
Так, ви праві. З убогістю. Я в родині перша, маю двох сестер. Доглянутість полягала в тому, що молодші сестри донашували мій одяг, а мені новий купувався лише тоді, коли з під сукенки вже виднілися трусики, а довгі рукави ставали короткими. Пам"ятаю як у 13 років мені купили нові мешти, так ось я носила їх до 17 років і мусила викинути, бо на підошві вже були дірки. Попри те, що мама не працювала і була вдома. Я мами не бачила. Вона не мала часу аби мене вислухати, приголубити. Бо весь час мусила щось робити. Я не мала подруг бо батьки веліли сестер глядіти, я стала підлітком хотілося з однолітками погуляти, в кіно сходити, але ні. Не можеш, бо грошей немає на кіно. І навіщо тобі подруги? Маєш сестер.
А коли сестри виросли теж у школі соромились старого одягу, ніколи не брали участі у шкільних виставах чи інших заходах. Так що я впевнена, що багато дітей треба мати тим, хто може забезпечити дітям нормальне життя. Окремий одяг, іграшки, ліжко... Але, звичайно це мій приклад, у вас я впевнена все буде інакше. Тепер держава дає немаленькі гроші на третю дитину. Тож у вас все буде гаразд.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 17:11   #9
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Олена,співчуваю... Держава то виділяє гроші,але до шестирічного віку. Спочатку дитина ще нічого такого не потребує,а от коли вже до школи піде,от тоді й почнеться... На даний момент чоловік не має постійної роботи,але надіюся,що згодом все владнається.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 19:24   #10
Delfi
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 31.03.2012
Повідомлень: 9
За замовчанням

Sandora, народжуйте дитинку! Діти це щастя! У мене двоє діток, вони ще маленькі але все просять братика чи сестричку Знаєте як моя бабця завжди казала: дасть Бог дитину, дасть і на дитину! Бажаю вам здоров"я!
Delfi поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 16:51.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору