Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 20.03.2012, 13:32   #61
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Bogema ви ж самі пишете, що шлюб - не запорука щастя. В тут же називаєте це примусом. Штамп не є примусом...
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2012, 13:43   #62
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Шлюб не примус,поки що. На що і наголошую.
jet,ви невірні витяги робите,бо на даний момент не це нас тримає разом,контекст був саме в цьому. От коли я з чоловіком проживу життя в шлюбі тоді і робитиму висновки чи це був примус,звичка чи кохання на все життя.

Останній раз редагувалося Bogema; 20.03.2012 в 13:49.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 05:35   #63
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

А ви знаєте,Bogemo, що таке "КОХАННЯ"- Це по науковому як хімічна реакція. Вона не може тривати вічно, а лишень якийсь проміжок часу. А далі залишається уже інше почуття щось схоже, але вже не те(лишається любов, повага, звичка, спогади, душевний спокій,та багато іншого,а кохання саме по собі з роками проходить.)Можна на прикладі розглянути соду погашену оцтом. Вона якийсь час буде шипіти, бушувати і все підливаючи оцет це продовжуватиметься знову, хоча уже слабше, але у всеїдно через якийсь час згасне.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 09:18   #64
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Надіє, я не вчорашня і знаю за хімічну реакцію, флюїди, харизму і лібідо. я ніде не написала що шалено кохаю свого хлопця, цей період пройшов. Так, я його кохаю, люблю, але почуття ясна річ, з часом видозмінюються, мене влаштовує майбутнє з ним, бо в ньому помимо шаленства, яке було є спокій і рівновага для мене, повага і розуміння для нього, а це також почуття. Кожен в слово "кохання" як і "щастя" вкладає свій власний сенс, насичує слово своїм змістом, тому для вас кохання є чимось одним, для мене - іншим, тому те, що між нами з хлопцем я називаю нашим коханням.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 06:24.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору