Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 11.02.2012, 18:37   #21
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

ні, для нас обох секс не головне у спільному житті. перед цим вирішенням жити разом ми думали головами, а не інстинктами, це раз, і друге те, що як відомо що кохання побудоване на хімії, ну принаймі так говорять науковці, тому люди живуть в стані закоханості приблизно рік. ми вже пройшли немало перешкод в житті і все ж як не крути, якщо бути точним разом ми вже рівно 2 роки 3 місяці чотири з яких живемо разом. ваша "впевненість" спирається на здогадки, а не на життєвий приклад, а з цього випливає що людина впевненою бути не може
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2012, 12:45   #22
Зіронька
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 6
За замовчанням

Я думаю, тут все впирається у наявність житла для спільного проживання. Якщо воно є - жити можна, а якщо ні? Хіба обоє гроші будуть мати аби його знімати. Бачите як все просто. А з іншої сторони ті, хто до шлюбу спробував усі принади спільного життя, потім у шлюбі нічого нового не матимуть. Особисто я не проти такого життя, але себе в такій ситуації уявити не можу.
Зіронька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2012, 13:34   #23
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

відносно житла то цілком правда, бо починати спільне життя з батьками то не то. подивіться на те з іншої сторони, потім у шлюбі не буде "сюпризів" і кусання ліктів, бо я знатиму на що погоджуюсь, як напевне і всі ті, які обрали такий варіант.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.02.2012, 18:09   #24
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

"правда,ти за мене вийдеш?"
то може це такий спосіб тримати чоловіка в тонусі????
Щоб він не був до кінця впевненим, що здобув жінку і може розслабитися і кинути брудні шкарпетки під ліжко! раптом і справді не вийде за нього заміж!
я про таке не подумала, але як варіант можливий, хоча все таки проживання разом -- це вже шлюб! як би ти цього, Богемо, не заперечувала! ті ж обовязки і зобовязання! тільки без будь-яких гарантій
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2012, 11:52   #25
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Анет, я цього і не заперечую))) мені це подобається))) так, я беру на себе обовязки, на мені відповідальність і я вчуся з тим всім справлятись, принаймі потім скажу "бачили очі що вибирали"))) так, на таке його питання моя відповідь "зробиш офіційно пропозицію, місяць почекаєш і дізнаєшся", бо і він розуміє що для нього це тест, я обираю чоловіка на все життя і планую виходити заміж єдиний раз, тому усі його чи мої недоліки ми вчимося любити вже)))
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2012, 19:55   #26
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Жити "життя до одруження" - це краще, ніж обпектися після... . Ок так і живеш, взнаєте один одного на побутовому рівні, характери, пристосовуєтесь один до одного, а щодо недоліків....... не варто за це любити!!!! Я в свій час не зважала на недоліки, ну подумаєш.... до матері підняв голос (до мене ж ніжно...) , ну подумаєш.....з друзями пива, чи 100-грам випив!!!!! Це ж чоловік!!!!! Так..... а потім, як почалось після одруження проявлення характеру! Біди нахлібалась. А тепер.... розлучнення - паспотр спорчений, та й життя з тираном!!! Може скажите - "поспішила" - та ні.....! любила. Та й батьки наполягали - спочатку одруження, а потім спільне проживання-такі виховані. А нещодавно і самі змінили думку)))) - Кажуть- " Треба певно пожити разом, взнати характер, а з штампом не спішити" То ж треба було мені в " ГЕ" вляпатись, що б батьки перестали пхатись до мене, і повчати мене, як жити, та й ще й змінити свою думку!!!!!!
То ж я ЗА "життя одруження!!!!!"
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2012, 19:57   #27
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

А секс - відіграє Важливу роль!!!!! Повірте!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2012, 10:15   #28
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

на щастя чи на жаль, в мого трохи інший недолік. він до мами голосу не піднімить, та що там до мами, на собаку прикрикнути не може, але все навпаки, до мами аж занадто сюсюкається, це часом насторожує. Відносно сексу я невбачаю чому він настільки має бути важливим. Головне що він є, і обох влаштовує.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.02.2012, 21:04   #29
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Можете мене вважати застарілою і несучасною, але життя без шлюбу це ще й гріх. Не знаю чи дуже тебе це хвилює, але от скоро Великдень. Всі йдуть до сповіді і причастя. І чи знаєш ти Богемо, що за церковними канонами священик навіть не має права тебе висповідати. Сама була в шоці коли дізналася. Виявляється, що вбивця має право у даному випадку на прощення, а той хто живе без шлюбу -- ні! Мене б це насторожило! а що стосується ставлення до мами, то скажу, що також маю складні стосунки з чоловіком через його ставлення до мами, але іноді задумуюся над тим, що мені б хотілося такого ставлення до себе в старості від свого сина.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2012, 11:13   #30
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Анет, ви мене розвеселили, з вашого повідомлення виходить що ми з хлопцем гірше вбивць . Ми обоє знаємо що це гріх, але ми обоє люди віруючі, проте не релігійні і за цим принципом живемо. Не буду тут зараз викладати своє бачення відносно релігії, бо це флуд, але гріха ми не боїмося, сповідатимусь наступний раз лише перед весіллям. Знову наголошую, в мене з цим проблем нема, щоб на цю тему розводити тиради.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 19:28.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору