Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05.02.2012, 12:42   #1
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням спільне проживання до одруження (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 3 (61) КВІТЕНЬ 2012 року)

ми з куханим зустрічаємось більше двох років і плануємо одружуватись,але вирішили не поспішати з ции важлиим кроком і деякий час пожити разом,вивчити звички і характери. Батьки наші дуже навіть за і от ми вже кілька місяців разом живем. Але зрозуміла що люди нас осуджують за такий вчинок. Для мене це було шоком ! А яка ваша думка?

Останній раз редагувалося Оксана; 18.03.2012 в 08:48.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2012, 15:42   #2
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Звичайно, традиції та звичаї створення сім'ї ще живуть і впливають на наші рішення. Громадянський шлюб, на мою думку, - це втеча від взаємної відповідальності: я не я і хата - не моя... І, як правило, у програші залишається дівчина. Хоча, я впевнена, кожна мріє бути в шлюбі... НЕвже строк більше 2х років зустрічей не дав вам відповіді на питання: варто чи ні??? Кілька місяців разом щось змінили?
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2012, 16:13   #3
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

ми не плануємо одружуватись цього року, тому ті кілька місяців це лише початок. ні, цей термін мені відповідей не дав, гуляти, триматись за ручку і говорити про кохання це не те саме, що жити з людиною під одним дахом і бачити його щодня. це стереотип що для дівчини це програшний варіант, оскільки я була ініціатором такого кроку. Мабуть кожна мріє про шлюб, але і кожна боїться зробити помилку, це як лотерея. я заміж ще не хочу, мене поки все влаштовує і цінність сімї не нівелюється в нашій парі.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2012, 17:14   #4
Чіка
Новенький
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 14
За замовчанням

Згідна зі Світланою, що в програші лишається дівчина. Він може просто так звикнути жити, що і не захоче потім одружуватися. А навіщо? Пропоную тобі Bogema, переглянути фільм "Обіцяти, не означає одружитись" там грає Дженніфер Еністон там знайдеш відповідь на своє запитання.
Чіка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2012, 18:19   #5
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Чіко, фільм перегляну, дякую, але в мене питань не має я задоволена життям, в мене проблем з цим не має головне нас підтримують батьки, а думка оточуючих на нас не впливає, просто була цікава думка інших. не потрібно мене переконувати чи засуджувати, пишіть свої думки, а не обговорюйте моє життя моє перше повідомлення просто як приклад
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2012, 16:56   #6
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Всі щасливі сім'ї - однакові, а кожна нещаслива - нещаслива по-своєму. Я згодна, що "триматися за ручки" і "життя під одним дахом" - це різні речі, але певна і в тому, що громадянський шлюб і офіційний - це також не одне й теж. Добре, що підтримують батьки вас, хотілося б дізнатися про їхню точку зору... Bogema, якщо ти боїшся зробити помилку, одружившись, значить у тебе є певні сумніви щодо хлопця.На мою думку, кохання або є, або його нема, а затягувати стосунки - це, в якійсь мірі, даремна трата часу. Але, звичайно, кожна пара - це монастир зі своїм уставом, тому, я впевнена, - вам видніше, як будувати свої стосунки. Бажаю лише, щоб ваша сім'я була щасливою, незалежно від штампу в паспорті!!!!!!
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2012, 17:05   #7
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Я все-таки проти цього. Сама б на таке ніколи не погодилася. Якщо я знаю, що виходжу заміж, значить я впевнена у почуттях. І в своєму і патнера. А якщо не впевнена, то спільне проживання лише посилило б цю невпевненість. Ось приміром, спізнився від увечері додому. Я б зробила невинне зауваження, а у відповідь би почула: а ти що мені дружина вказувати, коли приходити? Це звісно, приклад. Але на мою думку, чоловік у таких стосунках думає саме так.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 09:43   #8
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Світлано, спасибі вам наші батьки сучасні люди, хоч і вік у них, як кажуть "друга молодість" тому батьки нам самі порекомендувли цей варіант.
Оленко, це стереотипна думка коли чоловік не поважає, він і дружині скаже що то не її діло, де його носило. в нас такого не має, якщо хтось запізнюється то є на то телефон, тим паче що ми завжди радимся і обговорюємо наші плани. Але це чисто мій приклад
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 10:02   #9
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

люблю я цей форум. але не розумію, чого всі тут намагаються когось засудити? Якщо людина питає поради - порадьте, а не зацькуйте! Якщо поради не питали, то...
Люди! ЛЮДЕЙ ТРЕБА ЛЮБИТИ якими б вони не були і буде вам щастя

А ви Bogema не зважайте. Бажання бути разом із коханим - це круто і на нього не має впливати на те, чи ви одружуєтесь вже, чи збираєте гроші на круте весілля - головне, що вам добре разом!
Єдине, це з досвіду, усі поблажки, які ви свідомо чи підсвідомо робите вашим стосункам зараз з надією, що після одруження це можна буде виправити, - їх вже не виправите, бо обоє так звикнуть
ЩАСТЯ ВАМ І КОХАННЯ!
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 10:14   #10
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Дякую, Галино, за розуміння ви праві за поблажки, про це говорять і батьки. як колись сказала мені одна хороша людина "Чоловіка треба виховувати до весілля, бо потім слова в домі не матимеш"
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:49.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору