Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05.12.2014, 12:57   #11
Олег
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Мій тесть якось видав геніальну фразу першого січня. Заходить на кухню і питає в тещі: а в нас є щось поїсти? Теща дивиться на чоловіка, її зіниці поступово розширяються і вона каже: у холодильнику салати, холодець, м'ясна нарізка, тушкована бульба з м'ясом, тушкована капуста з кроликом, смажена риба, купа солодкого і т.п. А тесть спокійно так, каже, ні, я питаю в нас НОРМАЛЬНА їжа є? Виявляється нормальна їжа на Новий рік це були два смажені яйця з хлібом. Ось так. Після цього випадку ми щороку, як збираємося в тестя сідаємо за стіл зі словами "а де нормальна їжа?".
Олег поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2014, 14:02   #12
Крістіна
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 21.06.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

Колись давно у мене на Новий рік була така історія: ми з хлопцем вирішили зустріти новий рік на Майдані, в Києві. Це було ще тоді, як у нас в країні був мир. Так ось, гарна ялинка, море людей, лишається десять хвилин до дванадцятої і я розумію, що загубила свого Ромка. Я ніби опинилась в іншій реальності, роззираюсь навкруги чужі обличчя. Я хапаюсь за мобільний, а він розряджений. Я туди-сюди ніде його не бачу. Так і зустріла бій годинника стоячи на Майдані сама у натовпі. Цю пригоду я запам’ятала на усе життя, тож тепер з ким би я де не була завжди наперед обговорюю, якщо що, зустрічаємось там-то. А з Ромком у нас тоді далі нічого не склалося. Мабуть, то знак долі був.
Крістіна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2014, 20:32   #13
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Як кажуть потрібно боятися того, що святкування проходить за здалегідь спланованим сценарієм, тоді точно у житті не з’явиться нічого нового. А ось коли йде щось не так, це сигнал, це знак, який посилає нам життя, що саме у новому році або у житті щось зміниться або ж змінишся сама ти. Таким сигналом можуть бути і відміна рейсу і як у випадку Крістіни вона загубила свого хлопця. Не потрібно шукати винних і звинувачувати когось у тому, що пішло не так, а навпаки шукати позитив. Ось наприклад, у мене, був випадок, ми мали їхати в далеке село на святкування, куди чоловіка запросили друзі. Я не хотіла їхати туди і чоловік не хотів, але незручно було відмовити. І ось, через не хочу ми поїхали. І що ви думаєте, посеред поля ми загрузли у снігу, навіть машина загрузла аби не їхати у чуже, некомфортне для нас місце. Тож Новий рік ми з чоловіком зустрічали посеред поля. Що їсти, пити ми мали. І телефон мали щоб зателефонувати тій компанії, але ми цього не зробили зразу. Аж над ранок подзвонили і повідомили де ми. І знаєте, ми ні разу про це не пошкодували. Навпаки те святкування допомогло мені розкрити нові риси свого коханого. А через дев’ять місяців у нас народилася дитина.

Останній раз редагувалося Галя; 06.12.2014 в 20:34.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2014, 20:50   #14
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Ліла Подивитися повідомлення
Одного разу ми на Новий рік запросили Діда Мороза зі Снігуронькою для дітей аби вони на власні очі побачили, що ті існують. І що ви думаєте! О десятій вечора дзвінок у двері, до хати заходять казкові гості. А тепер уявіть картину: дорослі усі в передчутті чогось неймовірного, тобто радісної реакції дітей, а діти як побачили хто прийшов дістали істерику, втекли до своєї кімнати , залізли під ліжка і навідріз відмовилися вилізти звідти. Тож довелось Діду Морозу і Снігуроньці подарунки біля ліжка залишити та й піти. Більше ми такої атракції ніколи не плануємо
Ще б пак не настрашитись! Ті Діди Морози таким голосом інколи говорять, що деколи самій страшно
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2014, 21:11   #15
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Олег Подивитися повідомлення
Кралечко, потрібно було на записці намалювати ще й маршрут купівлі консерви
Ага, Олеже))) я після того випадку на записці пишу великими літерами лише назву продукту без пояснень, тоді вірогідність, що чоловік принесе те, що треба складає 50%)))
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.12.2014, 11:15   #16
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Можу стовідсотково стверджувати, що неправда як зустрінеш Новий рік так його і проведеш.Колись я зустрічала Новий рік з батьками свого хлопця. Ми навіть думали побратися. Його батьки мене прийняли, але.... у новому році я вийшла заміж за іншого.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.12.2014, 12:31   #17
Тор
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.11.2014
Повідомлень: 9
За замовчанням

А в мене раз була дика історія на Новий рік. 29 грудня поїхав у справах в інший кінець України. Мав вернутися додому 30 але обставини помінялися і я затримався, квиток поміняв на 31. Ну що робити -- прикупив шампанського, горілки, мандаринів і запакувався в своє купе, це був СВ. Моя сусідка -- красива блонда зі замашками досвідченої стерви. Везла зі собою свого маленького песика, знаєте, така чисто жіноча забавка, яку можна цілувати і прикрашати бантиками. Ну я блонді запропонував провести старий рік. Почали з горілки, закусили мандаринами, я вийшов покурити. Потім вернувся, а там вже знову повна чарка мене чекає. Ну, думаю, ситуація нормально розвивається, до ранку ми з блондою будем не просто випадковими попутниками. Ну ви розумієте про що я... Після цього провал в пам'яті, пригадую тільки, ніби песик виліз на мене, обнюхав, скривився і докірливо сказав: "Зав'язуй бухати в поїздах з незнайомими людьми, друзяко". Отямився зранку -- ні блонди, ні мого планшета, ні айфона, ні грошей, ні годинника... А тут і провідник заходить в купе і говорить таким радісним голосом людини, яка встигла похмелитися:"З Новим роком вас! З новим щастям!"Оце вже точно, щастя. Шкрябався потім в голову, але поради песика послухав -- в поїздах відтоді не п'ю)
Тор поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.12.2014, 18:50   #18
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

А ми з сім'єю два роки тому святкували в Івано-Франківську. Там є такий крутий комплекс -- аквапарк, ресторан і готель. За місяць перед тим я забронювала столик на новорічну ніч, подзвонила в аквапарк, довідалася, як там і що. Думаю, порозважаємося на синове день народження в аквапарку, а потім зустрінемо Новий рік, як білі люди, в ресторані. Приїхали до Франківська, поки походили по центрі, ознайомилися з містом, пофотографувалися, то й вечір настав. Годині в шостій вечора приїхали до того аквапарку, а там зачинено! Це притому, що вони до 22-ї працюють. А тут -- передсвятковий короткий день! Ах, яка я була люта! Перш за все на себе. Ну чому не поїхати спочатку в аквапарк, а потім вже містом гуляти. Засмутилася дужче, ніж мій уродинник. Та що вдієш, поїхали назад до центру, робити виторг місцевим підприємцям, грітися кавою і чаєм. Потім до ресторану поїхали на таксі, тож на вечірку потрапили вчасно Тусувалися переважно з афроамериканцями, місцевими студентами. Весело було і смачно. Їжі море, 2/3 на столах полишалося. Треба було позабирати зі собою, як це зробили студенти. Ну але ж я ніби інтелігентна людина, на таке не навчена
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2015, 21:06   #19
Іванна
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 12.02.2014
Повідомлень: 3
За замовчанням

Ми цього року зустрічали Новий рік в дома з сім"єю, і моя дворічна донечка теж ще неспала... Вже все було готове тільки вона не хотіла зачесатись і я їй кажу що скоро прийде Новий рік, а ти незачесана, ну тоді вона дозволила її зачесати. А коли всі посідали за стіл, мала оглянулась по кругу, побачила що немає вільного місця запитала: Ей, а Новий рік де сяде? Цікаво яким вона собі уявляла "Новий рік"...
Іванна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 19:31.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору