Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22.11.2013, 23:06   #1
Малинка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.11.2013
Повідомлень: 3
За замовчанням Дурні ревнощі

Зареєструвалась для того, щоб почитати думки інших. Як то кажуть:"збоку видніше". Допоможіть розібратись в проблемі, яка мішає жити... Я одружена. Вже 2 роки. Ревную свого чоловіка до всіх і до всього. Почалось все з того, ще до одруження, як ми зустрічались. Він спілкувався з дівчатами. Я коли взнавала закатувала істерику. Навіть коли йому одногрупниця дзвонила з якою він 5 років провчився. При цьому сама ж і дзвонила і мені дзвонили друзі-хлопці і переписувалася з ними. Коли я то це нормально. А йому не можна було. Я і освідомлювала це, шо має бути рівність і всерівно так робила. Ми одружились. В нього почалась робота пов'язана з продажами. Кожного дня нові продавщиці в магазинах. Тут в мене почалось ще більше. Він міг з ними говорити раз на тиждень і то по роботі. Дійшло до того що я почала телефон перевіряти. Які нові імена там з'являються. І так кожного вечора. Мені здавалось що в нього там хтось є. Хоча фактів не мала ніяких. З роботи він ніколи не затримується. Раз на місяць може на пиво піти. Весь вільний час зімною. Всю зарплату приносить. Хтось про такого мріє. А я без причин його пиляю. Остання сварка була через те що я побачила, що він пісні в продавщиці скинув. Я ранком до нього не говорила. А коли пішов на роботу таку смс написала... Що він на неї час має. І ще всяке таке. Обідилась одним словом. Він пів дня дзвонив,а я не піднімала. Вечором піднявся скандал. Він казав що вже не може жити з людиною яка йому не вірить. Яка думає що він зрадник. В нього сльози були на очах. Я повірила... Рівно на один день і все. Дальше почала робити те саме. Телефон перевіряю. Я навіть до товариша по роботі ревную. Коли він з ним по роботі говорить.
Малинка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.11.2013, 23:10   #2
Малинка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.11.2013
Повідомлень: 3
За замовчанням

....Дуюсь на те що він йому дзвонить,а мені ні. В мене з цим всім їде вже дах. Допоможіть порадами.... І думками. А то відчуваю, терпіти він вже не може... Піде просто геть.....
Малинка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2013, 13:03   #3
Інга
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.11.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Малинка, скажу вам так, я також дуже ревнива, ревную до всіх і до всього, нічого з цим вдіяти також неможу, бо така я вже є і з цим нічого не зроблю! Саме через ревнощі розійшлася з хлопцем якого дуже любила, зараз він з дівчиною яка спокійно відноситься до його походеньок на пиво з друзями до дружби і спілкування з особами протилежної статі, а я ревнувала і робила істерики весь час. Так от, чоловік ваш судячи з вашої розповіді людина трудолюбива і вам увагу приділяє, так що бережіть його і старайтеся взяти себе в руки коли нахлинає якась така безглузда підозра та ревнощі, ставте завжди себе на його місце якщо шось таке виникає. Я завжди так тепер роблю і ви знаєте стає простіше і легше жити.
Інга поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2013, 13:10   #4
Інга
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.11.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Скажу ще так, коли ми ревнуємо ми даємо підставу думати іншій людині про те що ми недовіряємо. Потрібно довіряти один одному, потрібно робити так щоб ваш чоловік відчував себе поруч вас вільною людиною, але водночас ніколи не хотів піти від вас або навіть глянути в іншу сторону. Бо визнайте, що вічний контроль також не кожен буде терпіти, всі ми якоюсь мірою хочемо все-таки відчувати себе хоть і трішки залежними але водночас бути вільними від будь якої залежності. У всьому повинна бути гармонія!
Інга поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2014, 20:37   #5
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

То поговори з ним!Скажи,що ти хочеш позбутися цих ревнощів,і розумієш,що це неправильно.Він обов язково зрозуміє.І намагайся підтвердити це своєю поведінкою!Коли наступного разу захочеш підозрювати чоловіка,скажи собі СТОП!
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2014, 14:09   #6
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Я думаю, що кожна жінка здатна на ревнощі. Немає, напевно, таких, яким було б все одно, де її коханий і що робить. Я теж дуже ревнива, але навчилась себе контролювати, бо зрозуміла, що безпідставними ревнощами можна зіпсувати найкращі стосунки. І потрібно довіряти один одному, тоді все буде гаразд.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.05.2014, 11:21   #7
Малинка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.11.2013
Повідомлень: 3
За замовчанням

Дівчата за поради. Але щось важко мені змінитись..... Пробую щось з цим робити.... Надіюсь що все беде добре....
Малинка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 06:16.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору