Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 14.11.2013, 10:25   #31
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Дiстала ти, Карамелько. Всi вагiтнi жiнки iстеричнi, плаксивi i ревнивi. I
я така була. Але вiдкрий нарештi очi на щось, крiм своїх образ. Таке
враження, що крiм дурнуватої поведiнки цих двох чоловiкiв, тебе бiльше
нiчого не обходить. Живеш у постiйному стресi, але не думаєш, як це
вiдiб'ється на твоїй дитинi. А пiсля народження що вона буде бачити, крiм
вiчних скандалiв? Якщо твiй чоловiк поводиться як пiдлiток, якому тiльки
розваги в головi, то нащо тобi таке щастя? Спробуй все-таки ще поговорити
з ним, коли буде тверезий, спокiйно, без крикiв i звинувачень. Поясни, що
так бiльше не можеш жити. Якщо не зробить висновкiв, то їдь до батькiв,
вони допоможуть з дитиною. А до свого колишнього не думай вертатися, бо
потрапиш з одного пекла в друге. Ти ж людина, жiнка, а не собака, яка слiпо
любить свого господаря i радо приймає вiд нього все, навiть побої! Вiр, що
зустрiнеш справжнього, сильного чоловiка, який буде любити тебе i твою
дитину. А тi, хто має за нiщо матiр своєї дитини, -- безхребетнi егоїсти!
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2013, 12:51   #32
Інга
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.11.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Розповім вам одну історію. Коли я жила на квартирі зі мною по сусідськи жила молода пара, яка вже 9 років разом. Одружилися правда вони в дуже юному віці та дітей ще досі немають. Так от, коли він тіки йшов на роботу, вона гайда гуляти з іншими чоловіками, тусуватися по різних дискотеках і навіть був випадок коли привела іншого чоловіка до себе додому, коли чоловік в цей час був на роботі. Коли ж чоловік був вдома, вона була ідеальною дружиною, готувала йому, прибирала і т. п. Одного разу за чашкою кави моя сусідка розговорилася і розповіла мені що вона не любить свого чоловіка, що її дратують його дотики те коли він її цілує і грубо кажучи за секс з ним немає ніякої мови, бо як чоловік він її не приваблює. В мене виникло питання чому ж вони обоє так мучаться??? Так виявилося що чоловік її дуже страшно любе, я би навіть сказала фанатично і про всі її зради і походеньки він знає і завжди її все вибачає лиш би вона була з ним, а в неї до нього немає абсолютно ніяких почуттів, але їй його стає шкода і вона всерівно залишається з ним жити. Зараз ця пара правда розлучилася і в кожного з них своє життя. Але до чого я веду, в кожного в житті буває по різному, але на мою думку деколи справді краще жити з людиною яка любить тебе ніж з людиною яку любиш ти! Кожен з нас повинен вирішити для себе як йому буде краще - віддавати любов і страждати чи приймати її та жити в спокої!

Останній раз редагувалося Інга; 24.11.2013 в 12:54.
Інга поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.11.2013, 20:04   #33
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

блін небуло часу написати зараз розповім все що було після народження дитинки.
Від 28 вересня по 29 жовтня я свого чоловіка небачила тому шо він неприїжав пояснював тим шо часу немає і шоб я незайобувала і йшла нахуй а я була коло батьків готовилась до родів коли він 29 приїхав то 30 я вже родила дівчинку назвала Ання, пару днів він коло нас побув нормально а потім знов почав гуляти з іншими бухати і т.д і т.п я спитала нашо він так робить а він довго недумає збирає речі і їде до мами і живе з нею а коли я звоню до нього то він невідповадає а бо каже шо немає часу, гроші в сімю недає а далі десь пропиває або прогулює, я йому розказую за малу то навіть чути нехоче ні про неї ні про мене, я його питаю чи буде з нами а він каже життя покаже і щоб я віїбалась від нього я кажу давай разом на квартирі жити а він нехоче, він слухає свою маму і робе все так як вона каже
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2013, 16:51   #34
Інга
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.11.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Ннннда, значить він мамин синочок, раз у всьому свою маму слухає. В моєї однокласниці була дуже схожа ситуація після того як родила, чоловік тіки з роддому її привіз і зразу втік додому під мамину спідницю, а коли мала підросла то начебто почав приходити і хотів помиритися, але вона його уви не прийняла. Вона сказала йому, а де ж ти був коли мені так була потрібна твоя підтримка, коли потрібно було допомогти з маленькою дитиною, а її щей кесарили, їй важко було перші тижні, а він собі забрався і пішов. Потім щось трохи приходив до дитини, але не допомагав ні матеріально ні ніяк, деколи якісь дешеві іграшки приносив які дитина того ж дня ламала. А потім взагалі зник, а коли вона подала на розлучення то швиденько прибіг і шей звинуватив її в тому шо з дитиною не дозволяє бачитися і подав на неї позов, то йому відсудили побачення 2 рази в місяць на які він не дуже то й ходив, а тепер вже пів року не з'являється, має іншу жінку, а коли йде по вулиці на відстані протягнутої руки від дитини, то робе вигляд шо її небаче. Добре що хоч аліменти вчасно платить, лишні гроші на дитину не завадять. Отакі-то пироги!
Інга поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2013, 16:57   #35
Інга
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 24.11.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Можливо ваш чоловік ще теж надумається коли подорослішає і вилізе з-під маминої спідниці, але повірте шо вам він тоді вже буде непотрібен, якщо ви будете виховувати дитину самі без нього! Звісно чоловіча підтримка в такі моменти необхідна, але справжній чоловік так би не поступав зі своєю жінкою та дитиною. Зачекайте щоб пройшов ше якиїсь час і поспостерігайте за його поведінкою, якшо вона довший час не буде змінюватися то для чого вам такий чоловік, краще самій бути з дитиною і не псувати собі нервів.

Останній раз редагувалося Інга; 28.11.2013 в 17:42.
Інга поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2013, 14:58   #36
Карамелька
Новенький
 
Реєстрація: 26.04.2013
Адреса: Хмельницький
Повідомлень: 10
За замовчанням

та воно то так.
Але я його просила повернутись до нас а він мені сказав Я З ВАМИ ЖИТТИ НЕБУДУ,
Зараз мені кажуть шо в нього інша дівчина хороша а я з дитиною нехороші.
Я незнаю шо робити мене тягне до нього люблю хочу бути поряд в будь який момент але йому цього непотрібно
__________________
поради потрібні
Карамелька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2014, 20:31   #37
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Выйти замуж не любя-обычное дело.Но я тебе вот что скажу:если он тебе не нравится-это неспроста.Доверься своей интуиции,и думай как поступать.Хорошим решением будет повременить со свадьбой и узнать о женихе как можно больше нового.И потом принимать решение.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 03:26.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору