Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 07.02.2013, 20:12   #1
евеліна
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 07.02.2013
Повідомлень: 1
За замовчанням Мій чоловік "мамусин синок"

Допоможіть порадою! Одружені ми 3,5роки,як не сумно, але за цей весь мій чоловік провів більше часу зі своєю мамою ніж зі мною.Живемо ми окремо,але не далеко один від одного.Весь позаробочий час і вихідні він проводить з мамою,фактично додому приходить тільки ночувати.Але найгірше те,що вона наштовхує його на мене і це їй вдається.Чоловік повністю належить мамі,там якась манія типу "я тебе народила,вигодувала,виховала,вивчила значить ти мені зобовязаний життям" і він цим живе.Вона хоче,щоб ми розлучилися(це не мої думки це я чула на власні вуха від неї) ніби я його не варта.Головою я розумію,що нема мені з ним життя бо вона не дасть ні мені, ні слідуючим після мене з ним жити а ото серцем надіюся,що він відійде хоч трохи від мами,що у нас все налагодиться.Я немаю більше сили це все терпіти, але і піти від нього чомусь також неможу.Я дуже хочу піти від нього і навіть не згадувати це пекло,але щось мене не пускає! Що мені робити? Як бути? Допоможіть порадою!!!!!!!!!!!!!!!!
евеліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 09:40   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

А ти спробуй на вихідні його чимось напрягти. Щоб до мами не ходив. Наприклад, сплануй на ці дні романтичну поїздку кудись. Або затій в хаті генеральне прибирання. Або попроси подругу запросити вас у гості. Тобто на кожен вік-енд щось придумуй. А у будні роби так ніби ти без нього й кроку ступити не можеш. Нехай тебе з роботи зустрічає (кажи що тобі страшно, бо якось до тебе хтось чіплявся абощо), у магазин - тільки з ним і т. д. Там дивишся і на маму часу в нього не залишиться. Або просто почни разом з ним до мами ходити. На мою думку він до мами ходить не лише тому, що вона недалеко від вас живе, ти це просто дозволяєш. Але чого категорично не можна робити, то це з ним сваритись через маму. так ти їх обох налаштуєш проти себе.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2013, 12:01   #3
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Згідна з Роксоланою. Евеліно тобі потрібно якось "прив'язати" чоловіка до себе. Придумай як. Ти ж його краще знаєш. А його самотнє спілкування з мамою потрібно звести до мінімуму. Йди разом з ним до мами. А там він тоді сам побачить хто є хто.
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 14:21   #4
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Бувають такі "матусі",які завжди проти щоб хтось вийшов заміж за їхню "пташечку".Якщо хочеш піти-іди!Час розставить все на свої місця.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:08.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору