Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 25.10.2012, 09:46   #41
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Людині ніхто не допоможе позбутися звички пиячити, якщо вона сама цього не захоче!!! От вигнала жінка чоловіка, лишилася сама з трьома дітьми, а його чомусь не парить як вони там, не стимулює почати життя спочатку???
Часто кажуть пияки -- мені б стимул, то я зразу б кинув. А сімя і троє дітей -- не стимул? Я думаю, що ви правильно зробили, що позбавили і себе і своїх дітей такого батька!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 10:49   #42
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цитата:
Часто кажуть пияки -- мені б стимул, то я зразу б кинув.
так кажуть не лише пияки, але й просто слабкодухі та безпринципні лінтюхи. Людина сама має себе стимулювати, тим більше, якщо вона доросла і її життя чимось наповнене, ну або людина хоче, щоб життя було чимось вартісним наповнене. Недарма ж кажуть, що мінятися завжди людина має заради себе самої - і тоді отримаєш життя, на яке заслуговуєш.
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 15:36   #43
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

anet, ви не можете знати що парить його, а що ні. Якщо забрати у людини все, то так, більше вже нема шо втрачати. Пияків можна вилікувати, не одного такого знаю, що пропивав усе, а потім раз і все, ні каплі в рота, тата питала чому його знайомий припинив пити в один день, відповідь "бо жінка помогла", а вони разом вже років з 30. Тому звичайно від людини все залежить, але якщо він і сам визнає що це проблема, але впоратись з нею не може, то треба рятувати. я навіть не знаю, який це мав би бути батько, якщо нехтує благополуччям трьох діток.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2013, 23:12   #44
Художница
Зайшов, побачив, написав
 
Аватар для Художница
 
Реєстрація: 26.07.2013
Адреса: Київ
Повідомлень: 5
За замовчанням

А что в жизни меняется? Вы читали Тургенева «Отцы и дети» или «На дне» Горького? Века проходят, а проблемы остаются. Вокруг, по-прежнему, воровство, наркомания алкоголизм. Родители решают проблемы с детьми и наоборот. Сколько тяжб и судов проходит! Я недавно выступала в Киеве свидетелем по делу своего соседа. Так знаете, если бы не его адвокат Трофимчук, бедному Боре светило 10 лет тюрьмы однозначно.
Художница поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:29.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору