Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05.09.2011, 16:12   #11
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

люди, віддалити сестру від сестри чи брата від сетри можуть і не гроші!. від людини все залежить. от у мене двоюрідна сестра, з якою ми разом росли, кавалєрилися і все таке, зі мною не спілкується вже 6 років. а все чому - бо я заміж вийшла, а вона на той час ще ні. і байка що вона вже зараз заміжня і має чоловіка троха заможнішого ніж мій коханий, і доню вже теж собі нажили... вона сі обідила, бо щось їй встрелило.... і багатства тут не було і близько...
висновок - головне залишатися людиною, і щоби "не заходив заскок", як казали наші бабці.... на жаль, у сучасному світі родина не цінується як опора в житті.....
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2011, 19:26   #12
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

На мою думку, вся справа в людях, а не в тому матеріальному статку. Адже можна наводити безліч прикладів, коли саме заможні люди добровільно допомагають нужденним, стають спонсорами інтернатів, лікарень, доброчинних заходів тощо. І, навпаки, бідний з бідного три шкури здере "в рідній хаті". Це вже класика жанра...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.04.2013, 14:18   #13
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Згодна з тими, хто вважає, що в даній ситуації не люди змінилися, а обставини довкола людей. Хіба можуть назавжди стосунки залишатись таким, як у дитинстві? Діти виростають, кожен набуває якось досвіду, щось змінюється. І якщо погляди, інтереси і статки (так, і це теж) залишаються приблизно рівними, то й стосунки продовжуються. Якщо ж щось кардинально змінюється, то колишні близькі люди бачаться і спілкуються в ліпшому випадку на родинні свята.
Це трохи сумно, але ж не трагічно. Кожен повинен бути щасливий у своєму середовищі. Головне, знати, що в тяжку годину тебе підтримають і бути готовим підтримати також.
А порівнювання -- багата/не багата, вийшла заміж/не вийшла, добре заробляє/так собі -- здебільшого надумане і тільки псує стосунки. Просто треба зрозуміти, що настали зміни, й прийняти це, а не боротися.
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2013, 06:55   #14
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Дівчата, потрібно жити своїм життям, звісно, прагнути кращого. А ось від багатіїв, якщо ви такими не є краще триматись подалі. І не тому, що хтось багатший, а ти бідніша. Як тут правильно казали у багатих своя філософія життя, свій світ в якому вони живуть. Ось приміром, моя родичка вийшла заміж за заможного чоловіка. Одного разу вона запросила мене на спільний шопінг. І що? Коли вона у першому ж бутику в Кінг Кросі залишила 5 тисяч я зрозуміла, що більше спільних шопінгів в нас з нею не буде. Вода і олія не змішуються. Тож навіщо цим перейматися? Варто цінувати те, що маєш і жити своїм життям.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2013, 08:02   #15
Крістіна
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 21.06.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Каріна Подивитися повідомлення
Моя сестра два роки тому вийшла заміж за багатія. Відтоді у наших стосунках з'явилася прірва, або іншими словами вони геть зіпсувалися. Таке враження, що вона взагалі ніколи не належала до нашої родини. Гроші геть її змінили. Причому за два роки! Я знаю, що у багатих своя філософія життя. Але останій раз на день народження мами вона принесла у подарунок набір дешевих келихів... А ви як думаєте? Багатство змінює людей?
Каріна, розповім тобі свою історію... Я вийшла заміж за дуже багатого чоловіка. Багатого, але негарного, незграбного, якого я не кохала. Але я я приховую це від всіх і навіть від себе самої. Я просто змусила себе не помічати усього цього, бо є гроші. Я так довго вірила що зможу заробити на достойне життя сама, що втомилась цього чекати. Мені 35. Я молода і гарна. І моє теперішнє життя відрізняється від колишнього. І лише я знаю, яку ціну плачу за це все. Але ось родичі... Мої рідні змінились. Не знаю, як це пояснити, але в їх очах я бачу лише заздрість і очікування подарунка. Так-так з приводу і без. Сестра щотижня чекає. що я віддам їй дещо зі свого одягу. Каже: ти ж і так собі новий купиш. Мама натякає: пора б ремонт зробити, це означає "доню що для тебе двадцять тисяч, найми майстрів". Можливо, це через те, що я попервах справді дуже допомагала всім. Дарувала гарні подарунки. Ось вони і звикли. Ти кажеш, Каріно, що твоя сестра подарувала дешеві келихи, а у твоєї мами що у серванті до цього стояли золоті?
Крістіна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2013, 11:52   #16
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я згодна з Крістіною. Але споживацьке ставлення до рідних не може статися за один день. Просто якщо сестра любила сестру бідною і завжди хотіла їй допомогти, то чому вона не любить її багатою -- просто так, не за золоті келішки чи за дорогий ремонт. Гроші змінюють не саму людину, а ставлення до неї. Якесь очікування оточуючих -- ну, давай, допомагай, ти ж нам рідна, можеш! Коли б цього не було, то й самій хотілося б швидше щось зробити, я думаю. І до речі про спільний шопінг -- може ця родичка просто не звернула увагу на твою реакцію чи не може порівнювати, бо 5 тисяч для неї як для нас 50 грн.? Чому б їй про це не сказати? Іноді коли мовчать чи недоговорюють, інші просто не розуміють чому. Звісно, якщо людина хизується можливістю шиканути, то з такими й справді важко спілкуватися. Я часто спостерігаю таке між молодими мамами -- живе сімя на зйомній квартирі, але купує дитині ходулі чи стільчик для годування за 10 тисяч гривень, тільки тому, що багата сестра сказала, що оплатить! Це звичайний рагулізм і з такими й справді не хочеться спілкуватися. Такі використають кожного для власної вигоди!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:03.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору