Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 21.02.2013, 20:00   #31
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

Велике всім спасибі! Ви допомогли мені поглянути на цю ситуацію з іншого боку. Тепер я впевнена,що все буде добре. Уже маю ще одну донечку-красуньку,вона - як маленьке янголятко. Всі дуже тішаться нею,а колись вмовляли зробити так,щоб її не було...

Останній раз редагувалося Sandora; 21.02.2013 в 20:14.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2013, 09:10   #32
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Молодчинка Sandora, що народила дитинку, хай маленька росте щасливою. Я особисто сама з багатодітної родини. Росла у дружній люблячій сім"ї. Маю чотирьох братів. Але тепер чомусь з батьками лише я спілкуюсь. Брати зайняті своїми сім"ями, бізнесом, клопотами. На свята кожен зі своєю сім"єю. Хоча ніхто ні з ким не сварився. Деколи думаю, чому так стається в дорослому житті?
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2013, 13:11   #33
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

А я знаю таких багатодітних мамів, які на старості втікають на село від дітей і внуків. Живуть собі там і не дуже й когось чекають у гості. Тому тут не тільки про виховання йдеться, а про те наскільки жінка хоче мати багато дітей, чи вона готова до цього -- кожного обняти, поцілувати приголубити. Вміти вислухати всіх одночасно. А якщо для неї діти -- мука і тягар, то й народжувати не варто. Я колись дуже хотіла багато дітей, потім думала, що багато не треба, бо звідки для них усіх любові набрати. А тепер розумію, що дитина народжується і ти вже його любиш якось інакше ніж попередніх дітей. Бо кожна дитина потребу якоїсь іншої любові і уваги -- це я вам з власного досвіду кажу.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2013, 23:21   #34
Світлана О.
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 25.08.2012
Повідомлень: 4
За замовчанням

Моєму синочку (третя дитина) уже 4 місяці. Я щаслива багатодітна мама
Світлана О. поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.05.2013, 09:53   #35
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Вітаю, а моєму скоро буде піврочку -- і це не тільки я щаслива багатодітна мама, але й чоловік лише тепер почав себе поводити як тато. Його цікавить як він спав удень, а що робили старші, бо до того я чула лише те, що він дуже змучений, невиспаний і т.д. Колись знайома казала, що чоловіки стають татами після третьої дитини. Не знаю, чи це якась відповідальність інша прокидається? Ви як думаєте?
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:06.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору