Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 26.05.2011, 08:00   #11
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

ну за скільки можна пізнати людину - питання спірне. Ми з моїм чоловіком познайомилися 6 червня. просто працювали разом і в нього була дівчина та і я не була сама. може разів 8 ми часом могли піти на піцу чи ше щось таке. А потім 10 січна о 11 ночі після купи семесок, він написав: "так тривати більше не може, їду до тебе. чекай". і все. відтоді ми почали і зустрічатися і жити разом а вже в лютому вирішили одружуватися, бо життя одне без одного не уявляли.
А часом люди "пізнають" одне одного по 4-5 років а потім розходяться через розкидані по хаті шкарпетки... отака ситуація. А висновки робити і вирішувати все одно вам
Бо як би не кричала народна мудрість шо ліпше вчитися на чужих помилках, люди все одно віддають перевагу власним ))
ТРимайтеся! Щастя вам і кохання
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.05.2011, 20:48   #12
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

скільки буває випадків, що одружуються молодими-зеленими, на емоціях, а не через справжні почуття. Тому й розлучаються. Або не розібрався в ейфорії! я вважаю, що кожен має право на щастя, навіть розлучений! але вам треба добре розібратися втому, що стало причиною розлучення і чи ця причина не стане вам на перешкоді!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2011, 21:25   #13
Ната
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 04.06.2011
Повідомлень: 5
За замовчанням

Слухайте своє серце Маріє. Воно підкаже йти заміж за цього чоловіка чи ні. Кожен має право бути щасливим. Те, що він розказав вам усе про себе на другому побаченні багато про що свідчить. Задумайтесь над цим. Він не розпочав стосунків з вами із брехні.
Ната поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2011, 21:47   #14
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

знаєте відому приказку: "Один раз -- це випадковість, а два -- закономірність"! Ну не можна ж було двом не догледіти в ангелі щось погане! Я думаю, що на все є якась причина, яка спливе вже після одруження. А може бути пізно! До речі, був у мене такий знайомий, який на другому ж побаченні пропонував дівчині руку і серце. вів її до загсу, а після цього вся романтика закінчувалася і починалися життєві будні. і так від нього втекло вже 4 дружини! я давно його не бачила, але цікаво -- доклеював він сторінки у паспорт для пятого весілля чи ні! будьте уважні, бо часто ми любимо такого чоловіка, про якого мріяли, і не бачимо, що наш обранець насправді -- повна протилежність!!!!!!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2011, 23:11   #15
ксеня
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 01.07.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

А я вам пораджу дівчата, якщо дізнались, що чоловік ще одружений ходить на побачення і говорить про нове кохання, він просто підлий, втікайте від нього і памятайте, ви теж колись станете дружиною. А він може знову піти на побачення! Особисто я ціную чесність між чоловіком і жінкою. Бажаю , щоб з вами завжди були чесні чоловіки!
ксеня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2011, 08:35   #16
Красуня
Новенький
 
Реєстрація: 14.08.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

Шкода тебе Маріє, невже хлопців мало, що ти вирішила секонд хенд підібрати? Чи ти така зголодніла, що тобі байдуже який аби був? Та ти себе зовсім не поважаєш! Ти ж ще така молода, одумайся.
Красуня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2011, 13:49   #17
Мар'яна
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Заміж варто вийти хоча б тому, щоб було що на старості згадати. А розлучитись завжди можна. Ти ж не на все життя заміж виходиш, то чого поради питаєш? Роби як хочеш.
Мар'яна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2011, 19:44   #18
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
За замовчанням

Статистика твердить, що повторний шлюб буває більш міцним, бо люди розуміють свої помилки в попередньому досвіді сімейних стосунків... Шанси побудувати щасливу сім,ю є завжди, незалежно від віку і кількості шлюбів. Відкидайте сумніви - і вперед - до щастя!!! Хай попри всі заперечення ваше життя буде довгим і щасливим.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2012, 15:01   #19
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Мій тепер уже колишній чоловік був ще до мене одружений!!!! І що мені не говорили я не слухала! І навіть не хотіла слухати чому він розійшовся з першою жінкою!!!! БО ЗНАЛА ЙОГО ВЕРСІЮ!!!!! А інші версію - то брехня ( так я думала!!!) Тільки проживши з ним пару місяців, я по троху все взнавала. Та було пізно..... я завагітніла!!!! Ат і жила з таким - терпіла ВСЕ!!!! Повірте!!!! Та коли він дитину почав бити - цього не витримала!!!!!! ( А він тепер якісь права заявляє на дитину!!!) Вроді і був одружений, і досвід мав, а мозги не прийшли, хоча йому вже 38 років!!!! Я зрозуміла одне!!!! - Не брати "користоване"!!! _це те, яке нікому не потрібне!!!!! Я ж не знала реальної причини першого розлучення, повелася.. а тепер сама в такій ситуації!!!!!
Дівчино!!! Не мороч собі голови!!!!!
До речі! - стільки часу пройшло від написання цього діалогу - то як там справи????
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2012, 15:05   #20
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

Вийти заміж саме легше -всього один місяць на роздуми!!! А от розлучатися))) - це такий затяжний процес - поділ майна, нерви, а дитина?!!!!?? Повірте!!! Не так уже це просто!!!!! Я через це пройшла!!!!! І знаю!!! Треба добре дивитися!!!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:38.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору