Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.10.2012, 20:50   #1
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням Про подарунки (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №12 (70) СІЧЕНЬ 2013 РОКУ)

Незабаром свята. Кожна з нас неодмінно готуватиме подарунки своїм дітям, коханому, родині, друзям. І, в свою чергу, ми готуватимемось подарунки отримувати. Але, не секрет, що деколи ми отримуємо не зовсім бажані презенти. У когось вони припадають пилом. Хтось віддає мамі, сестрі, подрузі, а хтось передаровує. Нещодавно мені розповіли таку історію: компанія подруг святкувала день народження і іменинниця отримала у подарунок парфуми. Ті, які сама ж дарувала три місяці тому своїй колежанці. У тому самому упакуванні.... А як ви вважаєте, передаровувати подарунки етично?

Останній раз редагувалося Оксана; 19.12.2012 в 16:08.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2012, 07:42   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Особисто я передаровую те, що мені не підходить мамі або сестрі. Але я б навіть не назвала це передаровуванням. Просто кажу "якщо тобі це подобається, бери". Але щоб передаровувати річ, яку мені подарувала подруга чи колеги, навіть в голову не приходить. Взагалі, коли вибираю подарунки ніколи не купую першого-ліпшого аби відмазатись. Усі свої презенти ретельно продумую, аби людині було приємно від мого дарунку. Так що я противниця передаровувань.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2012, 21:31   #3
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чесно я така сама-завжди дарую тільки те що знаю точно сподобається,або те від чого сама в захваті! передаровування -це неповага! якщо віддати чи сестрі чи мамі чи як в моїй ситуаціїї братовій-це нормально,але це можна робити далеко не з усіма подарунками
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2012, 21:34   #4
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

знаєте перед тим як комусь шось передаровувати,подумайте самі чи Вам буде приємно якщо подарунок ,шо Ви від щирого серця подарували комусь віддарують
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2012, 10:53   #5
Мавка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 28.01.2012
Повідомлень: 8
За замовчанням

Ой, у вас Оксано, це трапилось на дні народження, а я була свідком того, як подарунок передаровували на новорічній корпоративній вечірці. У нас доволі великий колектив. І ми, зазвичай, на дні народження скидаємось і купуємо уродиннику щось подорожче, це або набір келихів, посуду. Ось і одній жінці ми купили велику гарну вазу. Вона мешкає у власному будинку, тож нашому подарунку зраділа, казала, що ваза гарно прикрасить її велику вітальню. Минуло пару років і ця жінка була причетна до корпоративного святкування Нового року нашою фірмою. Кожен відділ готував також подарунок і для нашого директора. І ось, уявіть собі ситуацію: у ресторані зібрався весь колектив, а від імені нашого відділу директору дарується та сама ваза (!). Ми - в шоці! Не стільки від побаченого, скільки від думки, що пані ця не з бідних, а все одно вирішила зібрані нами гроші забрати собі, а як подарунок спрезентувати свою вазу (подаровану колись нами). Більше ми її до справ пов'язаних з грошима не підпускаємо
Мавка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2012, 11:00   #6
Емі
Новенький
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 11
За замовчанням

А я останнім часом взагалі не заморочуюсь з вибором подарунків. Спитаєте як? А дуже просто: купую у супермаркетах або торгових центрах сертифікати на 100, 200, 500 грн. І дарую рідним, друзям чи колегам. Людина сама собі купить, щось на ті гроші. Та і виглядає сертифікат як подарунок, тобто, краще, ніж просто гроші у конверті. Як на мене це простіше, ніж подарувати те, що людина вже має, або не вгадати з подарунком, або ж як ви, пишете отримати свій подарунок потім назад. А так і мені клопоту менше і та людина, якщо потім схоче передарувати сертифікат не буде виглядати ніяково.
Емі поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2012, 11:07   #7
Мелісса
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 28.01.2012
Повідомлень: 6
За замовчанням

Я ніколи нічого не передаровую бо маю село і купу родичів у селі. Ось туди і їдуть усі невдалі подарунки. Якщо це одяг то сама одягаю. До стайні ніколи не буває зайвою ще одна кофтинка. А інші презенти, які мені не підходять просто віддаю родичам. Кожен бере собі те, що сподобається. У селі все згодиться. Але нести такі речі на подарунок на корпоратив, або весілля, як щойно куплений це просто неповага брак виховання або пофігізм.
Мелісса поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2012, 11:15   #8
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Емі Подивитися повідомлення
А я останнім часом взагалі не заморочуюсь з вибором подарунків. Спитаєте як? А дуже просто: купую у супермаркетах або торгових центрах сертифікати на 100, 200, 500 грн. І дарую рідним, друзям чи колегам. Людина сама собі купить, щось на ті гроші. Та і виглядає сертифікат як подарунок, тобто, краще, ніж просто гроші у конверті.
Так, Емі, подарункові сертифікати, це справді порятунок. І подарунок людині зробила, і не образила людину своїм не знанням її смаків та уподобань. Я сама подарунків не передаровую, а коли мені дарують непотрібні речі, або явно видно, що передаровують (ну це ж видно, що річ хоч і нова, але залежана) я її виставляю на аукціон в інтернеті. Таких сайтів море, на деяких речах ще й заробити можна. Ось недавно так продала чайний сервіз часів СРСР, новий в упакуванні. Мені його моя тітка подарувала. Колись купила, а він виявився непотрібним. Так і стояв поки вона не мала що мені подарувати, пенсія ж мізерна то й згадала про нього.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2012, 11:26   #9
Мелісса
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 28.01.2012
Повідомлень: 6
За замовчанням

А я ще згадала таке: у мене є колежанка, мама якої працює у продуктовому магазині. І якось колежанка мені проговорилася, що її мама усі подаровані коробки цукерок або пляшки зі спиртним відносить у магазин і там перепродує. Як на мене це навіть гірше за передаровування. Я після цього у магазині її мами нічого не купую А в інших уважно дивлюсь на етикетку та номер партії на коробках з цукерками перевіряю, не лише коли на подарунок купую, а й коли для себе. Якось не хочеться з'їсти те, що купувалось колись для когось
Мелісса поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2012, 11:35   #10
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Знаєте, як буває, особливо зараз, коли перед новим роком купа акцій. Купи 2 шампуні, а третій в подарунок. Купи 3 шоколадки за ціною двох і т.д. Я особисто коли купую щось по акції то потім в хаті повно тої дрібноти лежить. Але на дрібні свята та дрібнота, як паличка-виручалочка. Завжди є щось на подарунок. І я не проти передаровувань. Особливо, якщо це парфуми. Он моя свекруха подарувала мені туалетну воду від ейвон. А мені запах не подобається, то я її сестрі передарувала. Не бачу нічого в тому страшного. Упакування ж ціле було.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:34.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору