Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.02.2012, 17:53   #21
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Повірте, якщо чоловік вибрав вас за дружину і матір своїх дітей, значить ви для нього найкраща, і не смійте постійно переконувати його, що ви негарна. Полюбіть себе такою, якою ви є. Тому, що в кожній жінці є щось особливе, неповторне, чого немає в іншій. Багато красунь, залишаються самотніми! А у вас чоловік, діти, сім"я. Полюбіть себе, і побачите, що все зміниться.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.02.2012, 16:42   #22
Алена
Новенький
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

@erika@, скажу Вам чесно - прочитавши про Ваші проблеми, на хвилину втратила мову. Я ні в якому разі не хотіла би Вас образити, але те, що Ви робите зі своїм життям, просто не вкладається в жодні рамки. Ви методично день за днем його руйнуєте, відштовхуєте від себе чоловіка, а з часом це може віддзеркалитися і на Ваших дітях. Я не вірю в те, що Ви аж так огидно виглядаєте, як думаєте. Якби це було правдою, то Ви ніколи не мали б чоловіка та дітей. І у мене виникли сумніви щодо того, що Ви дійсно кохаєте чоловіка. Неможливо кохати людину і постійно псувати їй настрій та життя своїми надуманими проблемами.
Правда, цілком можливо, що тут ми маємо проблему з надто заниженою самооцінкою. Тож в цьому разі допомогти Вам може хороший психолог. І не лякайтеся цієї пропозиції. В цьому абсолютно немає нічого ганебного. Просто буває так, що людина не здатна самотужки вирішити певні свої проблеми, а психолог допоможе Вам розібратися в собі і зрозуміти, звідки ця проблема взагалі з’явилася та перебороти її.
Я щиро вірю в те, що Ви нарешті спробуєте змінити своє життя, життя близьких Вам людей в кращу сторону. Бажаю Вам на цьому шляху сил та натхнення. Нехай Вам щастить!
Алена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2012, 08:15   #23
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Алена, в мене справді все відбувається так, як ви пишете. З одного боку я розумію, що руйную своє життя і життя чоловіка своїми проблемами,відштовхуючи його від себе. Але це не тому,що я його не кохаю. Навпаки, я занадто сильно його люблю і мені соромно за те, що поряд з ним я.Адже кожен мужчина хоче бачити поруч красиву жінку, з якою не соромно вийти в люди. Чоловік теж постійно твердить,що в мене надто занижена самооцінка,що я надумую собі всі ці комплекси. Йому врешті решт колись це надоїсть. Інколи я беру себе в руки,стараюся незачіпати цієї болючої для мене теми, але це ненадовго.Я зриваюся.дивлячись на себе в дзеркало. Мені справді потрібен психолг.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2012, 14:28   #24
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

@erika@- скажіть будь-ласка ви хоч трошечки красивіші за шимпанзе. Я впевнена ,що набагато, бо якби ні то не переписувалися б з нами , а сиділи у клітці разом з іншими тваринами. Кожна людина красива на стільки- на скільки вона себе вважає. Скажіть ви колись читали казку про гидке каченя? А дивилися серіал "Не родися красивою" В ньому якраз і є відповідь, Що не лишень за красу можна полюбити!!!!!! Я не розумію ви своїм скигленням, що ви уродина кого хочете переконати - чоловіка,дітей,друзів, перехожих, чи самі себе? Чоловік ні разу вам про це не казав. для дітей ви завжди будете найріднішою і найкращою мамою.Рідні і друзі від вас не відцуралися.А перехожі так і залишаються просто перехожими, і їхня думка для вас хай залишається чужою. Так що з сьогоднішнього дня я щоб не бачила ні одного похмурого повідомлення. Навчіться любити самі себе, за вас цього ніхто не зробить.І щоб ніяких я не можу, в мене не виходить, чи щось в тому роді. Ви сильна жінка. У вас усе є для щастя(чоловік, діти).Так чому не жити і насолоджуватися щастям,а обов"язково треба шукати якісь комплекси, якісь свої не-достатки.Зосередьтися краще на своїх достойностях. А красуню із себе можна зробити, тільки треба бажання. Почніть любити себе із самих менших частин. Зробіть гарний манікюр, і кожного дня милуйтеся" які в мене красиві і доглянуті нігті". Купіть якусь дрібничку(колечко,браслет, заколку чи щось в тому роді) і милуйтеся як вона вам пасує, яка гарна річ. але це треба робити із задоволенням а не з поспіхом, купляти не що попало, а що до душі прилягло. Як відчуєте і переконаєте себе, що вам подобається якась певна ваша частина, сміло переходьте до іншої,і не забувайте ніяких не можу не хочу. Взагалі викиньте слово " НЕ" з свого життя .Бо частка " не " несе у собі негатив. Тоді у вас залишиться сам позитив ( не гарна- гарна; не красива - красива; не розумне - розумна. ) І якщо бачите якийсь недолік виправляйте його . Не кажіть:- які не гарні губи, а краще:-як би їх виразити, якою помадою краще на малювати, щоб додати чи приховати пухлість, товщину розмір і т.д. І якщо і це вам не допомагає( а повинно помогти-перевірено людьми-Тільки не треба здаватися заради себе, дітей чоловіка) то повикидайте усі дзеркало з хати, якщо ж вони вас так роздражають ). Адже ви кохаєте свого чоловіка і хочете щоб коло нього була красуня, то станьте нею, через усі не хочу і не можу. У вас усе вийде, постарайтеся, ми вас завжди підтримаємо. Удачі У боротьбі із своїм " Я " і тільки гучних перемог.!!!!!!

Останній раз редагувалося Nadiya; 04.03.2012 в 14:33.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2012, 16:16   #25
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Nadiya,я буду дуже дуже старатися.Дякую Вам.!!!
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.05.2012, 13:34   #26
Просто Я
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.05.2012
Повідомлень: 2
За замовчанням

Я колись давно комплексувала на пляжі. Усі навколо в купальниках, загоряють купаються, а я по вуха у парео замотувалася. Я навіть у морі в парео купалася!!!! Тепер як згадую смішно до сліз Я після пологів погладшала, ну і соромилась, свого живота, сідниці, ніг, грудей. Навіть підтримка мого чоловіка мене не заспокоювала. Навпаки, мені здавалося, що він мене не заспокоює, а навпаки глузує з мене . І так тривало доти, доки я на пляжі не побачила справді страшенно велику жіночку. Яка не дивлячись на свій вигляд напевно взагалі не знала, що таке комплекси. Так ось, саме її поведінка і підказала мені, що усі мої переживання і комплекси надумані. Головне вчасно це зрозуміти і просто тішитись життям. Відтоді я на пляжі парео не одягаю. Бажаю і тобі @erika@ це зрозуміти

Останній раз редагувалося Просто Я; 27.05.2012 в 13:40.
Просто Я поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.05.2012, 17:38   #27
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Раз мова зайшла про минулі комплекси, розкажу про себе. Я десь в років 38 "зрозуміла" що старію.... не смійтеся Щодня вишукувала на лиці нові зморшки, ходила пригнічена, всім невоволена. Поки одного дня моя подруга не сказала мені, що я стала схожа на нудну бабцю. Яка бабця, обурилась я. Мені 38! Я ще дуже молода! І назло їй, а може і собі оновила гардероб. Куди і подівся мій комплекс! Цей метод раджу всім!
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2012, 05:45   #28
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Андрій Подивитися повідомлення
Ми чоловіки любимо розкутих і веселих жінок. Більшість не переймається тим що жіночка повненька. Головне не це, а те, як жінка себе подає. Сподіваюсь, що хоч у ліжку комплексів ви не маєте
Ну ось! А я про що казала?!
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 06:51   #29
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Комплекси є у всіх. Головне вміти не показати іншим, що вони в тебе є Але в усьому звичайно має бути розумна межа. Напиклад маю сусідку. Бабульці вже за шістдесят, а вона одягається як молода дівчина. Комплекс? Так. Не хоче старіти це зрозуміло. Але вислів жінці стільки років на скільки вона почувається тут чомусь не спрацьовує. У всьому потрібно знати міру і в комплексах також Особисто я комплексувала, коли заходила в ресторан. У першу мить здається, що на тебе одразу всі дивляться , але я знайшла метод який мені допоміг. Я просто сідала за столик у центрі ресторану. І думаєте всі на мене дивлилися? ні! Сидячи у центрі я бачила, як інші люди мали ще більші комплекси і зайшовши намагалися сховатися за столиком у закутку або попід стінкою Хто має подібний комплекс спробуйте і переконайтесь
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2012, 08:28   #30
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Юльчик Подивитися повідомлення
Комплекси є у всіх. Головне вміти не показати іншим, що вони в тебе є
а в мене така ситуація, я навіть не знаю чи можна це назвати комплексом, коротше з недавніх пір я стала за собою помічати що не хочу на роботі розповідати про особисті речі. Ну знаєте, як це буває в офісі розмови про чоловіків, дітей і т. д. Я просто помітила, що мене починають напрягати такі речі, коли пів дня можуть обговорювати мою нову спідничку чи мій новий телефон. Мій чоловік добре заробляє, але я намагаюсь не показувати цього перед колегами. Невже це комплекс боятися вроків і заздрості?
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 21:10.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору