Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 10.02.2012, 10:23   #1
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням Жіночі комплекси,як їх позбутися? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 6 (64) ЛИПЕНЬ 2012 року)

Привіт всім! У мене така прблема : я дуже комплексую через свою зовнішність.Через це моє сімейне життя завжди під загрозою. Я розумію,дивлячись у дзеркало,що справді я уродіна.І від цього не хочеться жити.Так,я вже не молоденька,маю чоловіка,дітей. Чоловік часто свариться через ці комплекси ,каже що я нормальна,але я прсто знаю,що він мене не любить,тому йому всерівно як я виглядаю. Я його дуже люблю,тому мені шкода,що в нього така негарна дружина.Мені незручно,що з нього сміються друзі через мене.Коли я йду з ним,а йде його хтось знайомий,який мене ще не знає,я швидко переходжу на інший бік дороги,ніби я не з ним,а інколи прошу його сказати,що це просто сестра дружини,або сусідка. Я вже живу з цим багато років.Ви навіть не уявляєте,як це важко. Я перечитала багато літератури,всі кажуть,що треба просто себе любити,а я себе ненавиджу.Мені противно дивитися на себе в дзеркало. Коли їду в маршрутці,чую насмішки мужчин.Через це у мене весь час депресія. Я компенсую все їжею,особливо солодким.Тепер до цього всьго стала коровою.Чоловік злиться,що не може запросити когось зі своїх друзів по-роботі в гості,бо я не хочу,щоб вони мене бачили. Ходити в якісь салони краси,пробувати щось робити--це все дуже дорого,я не можу собі дозволити.Тай навряд чи мені щось допоможе. Жити не хочеться. Живу тільки заради дітей. Допоможіть порадою.

Останній раз редагувалося Оксана; 24.06.2012 в 05:53.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 16:58   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Привіт @erika@! У мене до тебе запитання: а до весілля в тебе теж був цей комплекс? Думаю, що ні. Адже тоді б ти не вийшла заміж. Правда? Хочу нагадати тобі давню народну мудрість -- негарних жінок не буває! Я теж через це пройшла. Але ще тоді, коли була дуже молода. Припускаю, можливо, в твоєму житті трапився якийсь прикрий інцидент, який призвів до цього. Так, книжки правду кажуть: треба спершу полюбити себе аби тебе полюбив світ. І дарма ти вважаєш, що аби виглядати гарно потрібні шалені гроші на салон краси. Я приміром, ніколи в житті ще не робила манікюру в салоні. Завжди роблю його сама. Раз на два місяці йду у перукарню аби просто підрівняти кінчики. У мене довге волосся, а вчора моя дитина прийшовши зі школи зробила мені комплімент: мамо ти така гарна і в тебе єдиної зі всіх мам довге волосся, і ти виглядаєш молодою. Я щодня усміхаюсь, хоча теж бувають проблеми чи поганий настрій. Але я навчилась не показувати цього. Відтак щодня чую компліменти від чоловіка. Раджу тобі, @erika@, взятись за себе. Аби не бути коровою я просто не їм після шостої. Ніколи не сиділа ні на яких дієтах. Раджу тобі просто почати з фільмів, ну хоча б старий радянський "Службовий роман" пам ятаєш? Або подивись нову сучасну версію цього фільму. Як негарна жінка стає красунею. Тебе кохає чоловік, люблять діти. Хіба цього не достатньо аби і ти себе полюбила? Тримайся! Ти зможеш це зробити!
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2012, 19:17   #3
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Дорога Роксолано.Я вдячна що ти відгукнулася на мій лист.Але скільки раз я пробувала змінити до себе ставлення,ну не можу я себе полюбити.Ненавиджу все у собі - від ніг до голови.Мені здається,що це ще десь з дитинства в мені закладено.Я завжди була некрасивою.Я це прекрасно розуміла в школі.Потім я була самою гіршою серед своїх подруг.Але,парадокс в тому,що я сама перша з них вийшла заміж.Я завжди питаю свого чоловіка : "Ну як ти захотів одружитися на такій уродині". Він покрутить пальцем біля виска і вже не відповідає нічого. Але мені від цього не легше.Я завжди чекаю чогось гіршого.Якщо має щось трапитися,то обов"язково погане.І з цим дуже важко жити.Я знаю,що багато мене незрозуміють,читаючи листа,але це правда.Я дуже втомилася від такого життя.Голова пухне від усіх цих думок.Скільки раз я пробувала змінитися,не думати про погане,а воно само в голову лізе і неможу від цього втекти.Це вже діагноз.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2012, 16:02   #4
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Десь я читала, що негарних жінок чоловіки собі вибирають з тим розрахунком, що така жінка його не зрадить. Бо ж хто її схоче? Це одна сторона @erika@.
Друга ж полягає в тому, що наше життя таке, якими є наші думки. Хороші притягають хороше, погані - погане. І це правда. Як приклад наведу свою маму: вона старша жінка, і не любить користуватися банкоматом. Так і каже, боюсь, що він мою картку з"їсть. Так ось щойно вона захоче зняти гроші з картки, банкомат ту картку "проковтує". І вона знову і знову кляне той банкомат. А інші беруть гроші і нічого. Так ось @erika@, в твоєму житті так само. Прокидаєшся з поганими думками і поганий настрій маєш. А ти щоранку спробуй казати привіт красунечко, своєму відображенню у джеркалі. Хоча б подумки. Це ж не важко.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2012, 16:09   #5
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Не родись красивою, а родись щасливою! @erika@ тішся, що маєш чоловіка, дітей. Є такі жінки, які і того не мають. А краса минуща. І до речі, у старості, ті, жінки, які були красунями стають найпотворнішими бабцями. А ті, хто замолоду був не дуже гарною, навпаки стають гарнішими. Придивись до тих кого знаєш і побачиш, що я права.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2012, 19:55   #6
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Дівчата,дякую вам за поради.Буду старатися,хоча б заради дітей.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2012, 10:08   #7
Мавка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 28.01.2012
Повідомлень: 8
За замовчанням

@erika@ щось я не дуже зрозуміла... звідки ти знаєш, що його друзі з тебе сміються? Це було при тобі, чи чоловік розповів? Я теж щодня їжджу у маршрутці і, повір мені насміхатись у маршрутці можуть лише пияки, або кончені мужики. Я приміром, на таких навіть уваги не звертаю. Для мене вони не те що не мужики, взагалі не люди. Якщо ж твій чоловік тебе задіває таким чином, вказуючи, що ти уродіна, то так він компенсує свою невпевненість. Це у нього комплекси, а не в тебе. Таким чином він формує їх в тебе, а себе возвеличує в своїх очах і твоїх теж. Твій чоловік, що? Аж такий красавець? Ніколи не повірю. У мене є подруга, якій теж дістався подібний екземпляр. Так ось її чоловік забороняє їй користуватись косметикою, купувати новий одяг. Купив раз їй дублянку. САМ. її не спитавши, що їй подобається. І що приніс, а вона її лише по неділях до церкви вдягає, а так висить і ненавидить вона цю річ. Він так їй промив мозок, що косметика це зайві витрати, що вона вже нічого і не прагне. У неї в очах вічний сум. Мають вони двох хлопців і що найстрашніше, її діти бачачи все це також будуть вважати, що жінці нічого не потрібно. Я тобі скажу так: кожна жінка повинна мати час для себе, аби потім поважати себе.
Мавка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2012, 15:16   #8
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
Печаль

Мавко,ти напевно трохи нетак мене зрозуміла.Справа в тому що чоловік мені ніколи не казав,навіть не намікав,що я уродіна.Я сама про себе такої думки,томущо я бачу себе у дзеркалі.Він навпаки мене все переконує в протилежному,ніколи мені нівчому не відмовляє(на рахунок купити косметику,чи одяг) Але я зациклена на тому,що мені ніяка косметика не допоможе. Я просто така від природи і нічого не зміниш.Тому я і написала в цій темі повідомлення,бо хотіла знати,може хтось у такій же ситуації,а може хтось навчить мене любити себе такою,яка я є.(ось написала це,а всерівно невірю,що таке може бути,що я змінюся.Але буду старатися.)
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2012, 19:04   #9
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

в мене схожий комплекс, я також вважаю себе некрасивою,але знаєте що мені піднімає настрій? на вулицях я помічаю частіше самотніх красунь із очима мисливця,а дівчата так би мовити із "сірої маси" зазвчиай у парі! тому як вище вже написано,цінуйте те,що ви комусь потрібні, вас люблять діти, вас любить чоловік (по-іншому і не може бути!). я не писатиму полюбіть себе,бо сама себе ніяк полюбити не можу,але постійно думаю от якби я пішла в тренажерний зал,зайнялась своїм тілом тоді я себе полюбила б. може і у вас так,може вам варто змінити бодай зачіску і ви одразу на себе глянете з іншого кута? за зміною зачіски і колір волосся,а там вже до ідеалу буде рукою подати я у вас вірю, зовнішність для того нам дана, щоб її удосконалювати, а не упускати руки.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2012, 12:21   #10
@erika@
Користувач
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 22
За замовчанням

Дякую,що ви зі мною,дівчата.
@erika@ поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:04.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору