Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 27.02.2013, 13:06   #21
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Найгірше, коли свекруха приписує тобі слова, які ти ніколи не говорила. Цікаво -- це плітки чи наглий наклеп??? А взагалі -- я погоджуюся, що поки про тебе говорять ти когось цікавиш, а так -- нема людини, нема проблеми!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2013, 14:34   #22
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
А взагалі -- я погоджуюся, що поки про тебе говорять ти когось цікавиш, а так -- нема людини, нема проблеми!
Можливо саме тому плітки таке поширене явище на роботі. Якщо про когось пліткують то або ту людину хочуть знищити або ж навпаки, мають мало інформації про неї. І за допомогою пліток щось нове і дізнаються. Ось у мене на роботі був випадок: якось я захворіла, звичайний грип з ускладненням. Але коли вийшла на роботу дізналась, що повернулась з Італії,куди їздила. І для того аби поїхати купила собі лікарняний. Уявляєте! Звісно найкращі колежанки дивляться скоса, начальство невдоволене. Вже потім, коли ситуація трохи прояснилася виявилось, що одна пані хотіла зайняти моє місце.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2013, 06:05   #23
Русалонька
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.03.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням

Буває так, що іноді ми, самі того не бажаючи теж стаємо пліткарями, коли скажемо щось зайве колегам. Іноді це буває в пориві злості, іноді в пориві радості. Або ж, коли приймемо участь в обговоренні когось. Або коли взагалі мовчимо і ні про що не розказуємо. А взагалі, як на мене плітки розквітають у тих колективах, де забагато вільного часу. Ось працівники і займаються плітками. Були б зайняті, часу б не мали обговорити когось. Я особисто навчилась на плітки не реагувати, бо вважаю, що важливіше за особисте життя і сімейне щастя нічого немає. Від того, що про мене пліткують, я ж гірше не стаю. А час згодом все розставляє по своїх місцях. А щодо пліток родичів, особливо свекрух, то взагалі не варто тим перейматись. Ну це ж люди з родини!!! Вони ж як на долоні і всі знають хто є хто?
Русалонька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2013, 06:18   #24
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Деколи плітки можуть бути навіть корисними. Поділюся, як за допомогою плітки, яку я сама про себе запустила, я отримала підвищення. Все дуже просто: якось на жіночих посиденьках на роботі "поділилася" з колегами про те, що наш адміністратор щодня говорить мені компліменти. А так як він щодня мені телефонував по роботі, то звісно тепер кожен його робочий дзвінок сприймався як акт залицяння. Так тривало може з місяць. Моя плітка розквітала поповнюючисьщодня все новими вже незалежними від мене подробицями . А так як той чоловік був доволі впливовою особою, навіть родичем шефа то мене дрібні начальники не чіпали, колеги були привітливі, бо ж хотіли зі мною дружити. Ніхто мене не шарпав по дрібницях. В результаті у мене гарний настрій, роботу я виконувала добре і як результат підвищення.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2013, 06:33   #25
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Молодець Даша
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2013, 06:40   #26
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
Найгірше, коли свекруха приписує тобі слова, які ти ніколи не говорила.
А моя свекруха мене навчила як не заморочуватись плітками Ось таку добру свекруху маю. Вона мені якось сказала, не звертай на плітки уваги. Роби так, як тобі вигідно.
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2013, 07:02   #27
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Роксолана Подивитися повідомлення
Хотіла б почути думки з приводу пліток. Чи можна їм вірити? Що робити, коли твоя, як здається, найкраща подруга розпускає неправдиву інформацію про тебе. Захищатись? Чи робити вигляд, що ти цього не помічаєш?
Плітки Роксолано, це породження заздрості. Тобі варто перейматись не тим, що говорить подруга, а тим що вона тобі заздрить. І коли ти знайдеш причину її заздрощів, зрозумієш, що ти "на коні". Значить ти робиш усе правильно, ти професійніша за неї, а вона ніхто. А заздрощі це суто її проблема з якою вона сама не може впоратись, ось і розпускає про тебе плітки. Вона просто слабачка
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2013, 09:47   #28
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

А я обожнюю пліткувати. І впевнена, що насправді це люблять робити все. Тільки одні в цьому зізнаються, а інші - ні. Є такі особи, які вміють так гарно пліткувати аж заслухаєшся. І саме через тих, які не вміють цього робити або пліткують зі злості усі так засуджують пліткарство. І не заперечуйте, що ви вищі за це. Пліткують усі. І ті хто щось розповідає і ті, хто просто слухає. Як на мене плітки можуть дати і корисну інформацію. Приміром якщо я почую що білявку з другого поверху покинув чоловік, то при зустрічі з нею не спитаю як справи вдома. Таким чином не зроблю людині боляче. Або якщо почую, що в колеги хвора дитина, не хвалитимусь при ній успіхами своєї, а коли почую, що незабаром пані Оля з бухгалтерії звільниться не випущу з поля зору вакансію і т.д. Шукайте у плітках плюси.
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2013, 05:21   #29
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Особисто я не раз ставала на роботі героїнею пліток. Все через те, що прийшовши у новий колектив нічого не розповідала про особисте життя. Відтак спершу я була одиначка, яка не вийшла заміж, потім, коли дізнались, що маю дитину. Нагуляла і мене покинули. Відтак, я щотижня мала роман з кожним новим чоловіком на роботі. Чесно! Ось так прямо з понеділка головні пліткарки прямо в очі і питали: "ну що? Кого придивилась?". Я називала будь-яке ім'я і все! Роман на тиждень був забезпечений А я тим не переймалась, лише сміялась. Врешті дійшло до того, що ті пані почали суперечити самі собі і виставили себе на посміховисько. Так-що хай собаки гавкають, а ви робіть свою справу і живіть так, як вам хочеться, а не так яу мусите через плітки.
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:09.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору