Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 24.01.2015, 20:15   #1
Вікторія
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 24.01.2015
Повідомлень: 1
Стрелка Знущались в школі? Як побороти комплекси?

Привіт. Можливо, це звучить банально (мені лише 17), але до 9 класу з мене жостоко знущались в школі. Через зайву вагу називали жирною, коровою, страшною. Також, в мене було опухле лице від прищів. Щодень моя куртка була в унітазі, а я обпльована однокласницями. Перейшовши в іншу школу, я думала, що я і там не приживусь, але... Я знайшла спражніх друзів і змогла бути собою. Я дуже відкрита і завжди справжня, але комплеки давлять мене з середини. Я не маю хлопця, бо просто напросто при кожній нагоді шарахаюсь його і згадую як на мене спорили і підсилали хлопця, який мене розводив. Мені того року поступати, та куди я у світ з дитячими комплексами і страхами. Дайте поради, що робити...

Останній раз редагувалося Вікторія; 24.01.2015 в 20:18.
Вікторія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2015, 09:30   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Привіт, Вікторіє! Справді ситуація складна, але, те, що ти усвідомлюєш, що комплекси є в середині є неймовірним плюсом. Це озака того, що ти їх можеш подолати. Найперше зміни харчування. Почнеш не їсти солодкого і жирного зникнуть прищі. До того ж ти схуднеш. Повір, це підніме твою самооцінку неймовірно!!!! Ти якраз маєш пару місяців до поступлення. Тож займись собою. Збери силу волі і тоді, після поступлення ти прийдеш у новий колектив оновлена. Там не буде місця твоїм страхам, адже нове життя тебе захопить. Ти кажеш, що вже знайшла справжніх друзів. Це вже доказ того, що тобі усе під силу. Знайдеш друзів і в універі. Навіть не сумнівайся. Бажаю успіху!
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2015, 00:43   #3
MaRikka
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 14.02.2015
Повідомлень: 2
За замовчанням

Привіт, Вікторіє.) В мене була схожа ситуація. Я взяла себе в руки, схудла, позбавилася(ну майже) прищів ,модна зачіска, одяг, але...в мене залишалися мої комплекси. Тоді одна хороша людина сказала мені те, що скажу зараз я. Не залежно від того як ти виглядаєш, ти маєш любити себе (не ставати самозакоханою чи егоїсткою, а саме любити). Тоді не важливо яка в тебе вага, ти виглядатимеш впевнено, і навряд чи хтось тебе зачепить, навпаки, захочуть дружити з тобою.
Дивися в дзеркало і говори собі - я - красива). Знаходь хоча б одну красиву рису обличчя, або частину тіла(навіть мізинець на лівій нозі підійде, чесно)). Додай до цього здоровий спосіб життя і все буде добре)) Успіхів!)
MaRikka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 12:09.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору