Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Здоров’я

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 31.01.2015, 11:27   #1
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням Болі у хребті

Лікарі поставили діагноз - остеохондроз із защемленням нерва в грудному відділі хребта. Невропатолог виписала таблетки та ін'єкціі, але мені їх приймати не можна, бо багато протипоказів. Пішла до іншого лікаря - приписала масаж. Пішла на масаж, а то боляче! Поділіться, може хтось мав подібну біду? Як ви лікувались?
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2015, 11:28   #2
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Я масажами лікувалась. По двадцять сеансів два рази в рік. Ще пила вольтарен. Це знеболююче і протизапальне. Але доза підбирається індивідуально лікарем. А ще ходила щодня у басейн. Так ось скажу, що плавання взагалі супер-лік від болячок.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2015, 11:30   #3
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Ті масажі просто жах!!! Я ледве витримую, мені так спину масажують, що аж хрускотить! Таке враження що кожен окремий хребець пальцями перетирає!
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2015, 11:37   #4
Емі
Новенький
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 11
За замовчанням

Теж мучалась з хребтом. По лікарях два роки ходила, щось призначали, нічого не допомагало. Єдине від чого легшло - це плавання. Взимку басейн, аквапарк, улітку - море чи озера. Масаж допомагав лише на пару днів, потім болі повертались знову.

Якось коли мені робили масаж, до масажиста зайшов його приятель і розповів таке, що в багатьох болі з'являються від меблів. Тут я собі і пригадала, що болі у мене якраз і з'явились після того як я перейшла спати на новий м'який куток. Вирішила дослухатись поради і почала спати на твердому ліжку. Ви не повірите, але болі зникли! А ще регулярно робила вправи для хребта гімнастики "Цигун". Їх мені масажист порадив. Не знаю, але казав, що "Цигун" навіть сколіоз, остеохондроз та грижу вилікувати може.
Емі поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2015, 21:11   #5
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Я знаю, що від болю в спині допомагає спортивна ходьба. Треба купити лижні палиці і багато з ними ходити, але не поволі, а швидко. І комплекс гімнастичних вправ треба підібрати такий, як вам підходить. З масажами складніше, бо не обов'язково потрапите до спеціаліста, масаж невмілими руками може зашкодити, і то сильно. Кажуть, в Умані є дядько, який за один раз вправляє спину, але ж все одно її потім не можна занедбувати. Ще б мені своєю зайнятися, бо нормально жити не дає.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 06:05.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору