Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 07.11.2014, 15:37   #11
Олег
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Від мого інструмента Тор у тебе слинка потече! А жінки, вони такі. З ними треба рахуватись. Та ти й сам знаєш як їй добре вона на такі експерименти згодна про які ти й сам навіть не думав
Олег поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 14:05   #12
Тор
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.11.2014
Повідомлень: 9
За замовчанням

Олег, ну в мене слинки не потечуть, я натурал стопроцентний. Поясню тобі на прикладі, і про експерименти зразу. Була в мене одна мадам і намовила мене на експеримент ще з одною парою в ліжку. Ну я шо, я зовсім не проти, навпаки за. Ну значить, коли ми з хлопом помінялися дівчатами, було круто. Але коли після перекуру вернулися в ліжко, моя Анжела заявила, що хоче побути лесбіянкою, а я типу мав з мужиком кабататися. Ну то я їм сказав все шо думав, і вони зрозуміли здається, бо скоренько вшилися з моєї хати, причому всі троє. Анжела потім дзвонила, типу давай далі зустрічатися, але я її послав. Мені про такі штуки навіть думати якось бридко.

Останній раз редагувалося Тор; 08.11.2014 в 14:19.
Тор поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 14:17   #13
Тор
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.11.2014
Повідомлень: 9
За замовчанням

А ти, Даша, не думай шо всі хлопці спішать штамп в паспорті поставити. Так, я скачу по бабах, як ти сказала, а чому не можна, якщо і їм добре і мені. А про єдину жінку смішно вийшло, да. Я оцінив твій жарт. Може мені ще пояс вірності надіти на себе? Поможеш знайти такий щоб мені підійшов?
Тор поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 15:59   #14
Олег
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Так я ж теж натурал на 100% Тор, оце так ти попав мужик, на експеримент! Я ж мав на увазі там насадки усіляки для подвійного проникнення, вібратори ну і т. ін. А ми, вірніше я наразі обійшовся кремом для посилення ерекції і збільшення пеніса. А що, дружина задоволена! Потім таких вареників наліпила на радощах! Тож раджу, спробуй! Після цього твоїй мадамі лесбіянкою ставати не схочеться
Олег поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 16:02   #15
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Хлопці, а давайте мірятися?
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 16:20   #16
леді
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 31.08.2014
Повідомлень: 2
За замовчанням

Я втретє заміжня. Перший чоловік мав щось таке незначне, що я з ним ні разу й не кінчила. У другого був завеликий для мене, хоча він ним страшенно хизувався і все намагався усюди мені його попхати, через ці його спроби ми й розлучились. Ну а теперішній мій чоловік має те, що треба. Він навіть не стільки довгий, як незвично загнутий і на кінці такий ніби гачечок. Так ось цим гачечком він дістає куди треба!!!! Дівчата задоволення неймовірне! Шукайте ті, котрі з гачечками
леді поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 16:30   #17
Крихітка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 6
За замовчанням

Хочу звернутися до Андрія, за медичними стандартами вважається, що пеніс до 14 см маленький, від 15 до 17 середній, від 17 до 19 великий, від 19 гігантський.
Отже, Андрію, у тебе як? поділись...
Крихітка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 16:44   #18
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

До 14 погано більше 19 теж погано. У першому випадку нічого, у другому біль. Золота середина краще за все. Зараз ось взяла лінійку і прикинула, виходить у мого десь сантиметрів 18 ну і в об'ємі до п'яти. Ніколи не міряла. Ось зараз прийде додому спеціально поміряю. Але я ним задоволена, дівчата, словами не передати!!!
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 19:30   #19
Тор
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 06.11.2014
Повідомлень: 9
За замовчанням

А як вам 23 вдовжину і 7 воб'ємі? Андрій, Олег, ваша черга міряти. А ті хто думають що я своїм Молотом можу комусь зробити боляче, просто мене незнають. Господарем такого інструменту може бути тіки справжній майстер. А в ліжку я сама ніжність і любоу!
Тор поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2014, 20:13   #20
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

У мене 26 довжина і 5 об'єм плюс задоволена жінка
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 05:28.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору