Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Секс

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 06.03.2011, 16:32   #1
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням Мій чоловік уникає сексу, каже, що не хоче (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №4 (50) ТРАВЕНЬ 2011 РОКУ)

Традиційно відмова від сексу вважається жіночою прерогативою.
Але почути від чоловіка «давай не будемо», це, для нас, жінок, щось фантастичне. Адже будь-який нормальний чоловік "хоче завжди". Чи правда це чи міф? З'ясуємо тут.

Останній раз редагувалося Оксана; 15.04.2011 в 15:58.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2011, 19:08   #2
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Раджу на цю тему почитати: http://tsn.ua/nauka_it/chomu-miy-cho...-ne-hoche.html
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2011, 16:26   #3
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Мій чоловік у цьому плані належить до класичних (тьху-тьху). Поки що інтиму буває забагато мені. Але часом з колежанками обговорюємо цю делікатну тему, і деякі переконують, що буває й навпаки. Якщо комусь чоловік трапився не дуже охочий до сексу, тут вже доводиться якось його "розкручувати". Але якщо в чоловіка з лібідо завжди було все добре, і раптом "стоп машини, стоп трактори", то треба вживати заходів -- щось тут не те. Так що, дівчата, будьте насторожі!

Останній раз редагувалося Оксана; 11.03.2011 в 16:26.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2011, 20:22   #4
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Я ніколи не відмовляла чоловікові у ліжку. І був час, усе було чудово, поки він не знайшов нову роботу. Тепер мета його життя заробляння грошей. Спілкування, домашні турботи, це все відійшло на другий план. Ось прийде з роботи, поїсть і одразу за комп'ютер. В нас вже три місяці нічого не було. І найгірше, що говорити про це він не хоче. Він проблеми не бачить, він зайнятий. Я намагалась його ігнорувати. Протрималась два тижні і сама ж першою попросила інтиму. І знаєте, що він відповів?
Він дуже зайнятий! Хіба може чоловік АЖ ТАК працювати, що зникне бажання?
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2011, 11:08   #5
Марія
Користувач
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Мені, Галю, теж знайома ця проблема. Раніше мій чоловік був готовий роздягти мене і потягти у ліжко варто мені було зайти до кімнати.А тепер.... Я хочу, він -- ні. Я теж намагалась поговорити з чоловіком. З'ясувати причину, але щоразу розмова закінчується сваркою. І кожен з нас залишається при своїй думці. Тобто я хочу про це говорити, а він не хоче говорити. Ось таке замкнене коло....
Марія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2011, 11:17   #6
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Як не прикро, а мій чоловік лінивий до цього діла. У ліжку уся ініціатива в моїх руках. Секс в нас лише тоді, коли я захочу. Не пристаю, він спокійний. Раніше я цим переймалась, а тепер заспокоїлась. Принаймі я впевнена, що наліво він не ходить, інтиму захочу -- чоловік поруч. Мене така ситуація влаштовує.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2011, 11:19   #7
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Мій чоловік мене не хотів коли була вагітна. Я так дума, що просто боявся за малюка. Навіть моя ініціатива не допомагала. Але псля пологів в нас усе налагодилося.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.03.2011, 11:24   #8
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Низька сексуальна активність у чоловіків – ознака хворого серця.
До таких висновків дійшов популярний американський сексопатолог Ян Кернер.
«Відмова від сексу чоловіка, в першу чергу, говорить про біологічні причини. Захворювання серця, багато алкоголю, антидепресанти – понижують тестостерон (чоловічий гормон). Тому за перших ознак зменшення сексуальної активності варто звернутися до лікаря», - каже Ян Кернер.
Якщо лікар скаже, що все нормально, Кернер радить шукати причину в емоціях. Часто сексуальна активність пов’язана з самооцінкою: «У тяжкій ситуації, при загрозі залишити без роботи – втрата лібідо не дивина».
Якщо ж і з емоціями все в порядку, залишається тільки одне – стосунки. Гнів, образа, загальне невдоволення – усе це зменшує бажання займатися коханням. «При цьому може виникати парадоксальна ситуація: фізично чоловік хоче, психо-емоційно – не може», - переконує досвідчений сексопатолог.
І на останок лікар радить: головне про проблеми не мовчати, а вирішувати їх. Разом.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 08:28   #9
Остап
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 7
За замовчанням

Скажу так, будь-який нормальний чоловік думками "хоче". Але шановні пані, коли відмахаєш 15 годин на роботі на це просто немає сил. Який може бути секс, коли ти навіть уві сні прокручуєш варіанти угоди, яку маєш укласти завтра.
Остап поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2011, 08:32   #10
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

А я хочу похвалитись. Я щаслива жінка! У нас з чоловіком секс щодня! І так вже вісім років. А зраз навесні, прямо як у наш медовий місяць два-три рази на день!!!
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 13:55.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору