Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 12.10.2011, 21:49   #1
руслана
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 4
Восклицание Стосунки на роботі

Як культурно відшити колегу по роботі, при цьому залишившись з ним у нормальних стосунках. Він мій начальник, тому сваритися мені з ним не вигідно, а нову роботу шукати в мене немає ніякого бажання.
руслана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.10.2011, 17:59   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Він тебе домагається, чи, просто ти йому подобаєшся? А він вільний чи одружений? Ти ж не сказала... Залежно від цього і будуй стратегію відшивання. Для початку просто не звертай на нього уваги.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.10.2011, 15:16   #3
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Можеш попросити свого хлопця або просто знайомого, щоб прийшов кілька разів до тебе на роботу. Шеф побачить, що йому нічого не світить, і заспокоїться. А ще можна сказати, що за нам "сохне" інша співробітниця, звісно, з її згоди. Напевне така знайдеться. Шеф переключить увагу на інший об'єкт і йому буде не до тебе.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2011, 09:56   #4
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

)) а якщо він не одружений у вас можу бути велике і світле майбутнє! ))
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.11.2011, 17:54   #5
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Від жінки, її поведінки, манери спілкування залежить наскільки близькими можуть бути стосунки з начальником (хоча те ж стосується будь-якого чоловіка). Якщо ваші офіційні стосунки не перейшли на особистісний рівень, то дистанційність і відповідна субординація не дозволить розвиватися будь-яким порухам в сторону зближення... Якщо ж з вашого боку було кокетство, ви приймали любязно знаки уваги, то, звичайно, давали надію на продовження більш тісних взаємин, а тепер лише розумна тактика, виваженість, холодність дозволить поступово змінити ситуацію на краще. Бажаю прийняти правильні рішення.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2011, 19:05   #6
Надін
Новенький
 
Реєстрація: 09.12.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

А як не зіпсути відносин з жінкою? Тобто з жінкою з іншого відділу, яка немає ніякого стосунку до твоєї роботи але все їй цікаво що ти робиш. Як її "культурно" відшити? Бо просто ввічливих слів вона не розуміє.
Надін поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 18:03   #7
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Вона зайде до твого відділу, а ти мобільник у руки і вийди з кабінету.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2012, 09:51   #8
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Надін Подивитися повідомлення
ввічливих слів вона не розуміє.
у мене на роботі є така особа. Пхне свого носа де не треба. Вона працює не те що в іншому відділі, а взагалі в іншому приміщенні. Але все одно заходить до нас у відділ і рознюхує хто в чому вбраний, хто що каже. Вона думає, що цього ніхто не помічає і помиляється. Ми всі позаочі ржемо з неї, спеціально чекаємо її приходу. А є в нас одна жінка, то вона спеціально бере на себе роль люб'язної особи і провокує її запитаннями. А та дурепа думає, що вона комусь цікава починає розказувати про себе. Ну і звісно проговорюється в певних моментах. Раджу всім використовувати таку тактику. Саме в ці моменти такі особи оголюють не лише душу, а й думки самі того не помічаючи. А цим можна користатись.
А ввічливі слова не для ідіоток, а для нормальних людей створені.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2014, 14:43   #9
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Якщо він висловлює свої почуття спокійно,то є вихід.Рекомедую тобі,Руслано,потрапити йому на очі декілька разів у присутності з іншим чоловіком так,щоб йому було зрозуміло,що ти кохаєш іншого.А якщо ж він тебе домагається,то відшивати потрібно вже прямим текстом.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:44.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору