Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.09.2012, 17:45   #31
Надін
Новенький
 
Реєстрація: 09.12.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Ви праві, Алена, на всі сто. Мій світ крутився навколо цього чоловіка, так, що я забула за себе. Я про себе просто не думала. Усе для нього, коханого, жаданого. Була засліплена, а коли почала прозрівати було вже пізно. Тепер же я, маючи гіркий досвід, з чоловіками поводжуся по іншому. Так, що тепер їх світ - це я.
Надін поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2012, 07:39   #32
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Роксолана Подивитися повідомлення
ТА один раз відмовив і все, ти його вже в чорний список внесла. А може він насправді не міг тобі тоді допомогти?
А мене не цікавить Роксолано міг чи не міг. Він повинен був допомогти, так як я йому допомагала.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2012, 13:42   #33
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Ніхто нікому нічого в цьому житті не винен Галю. І твій колега тебе не примушував допомагати, це була виключно твоя ініціатива. Тож ти в своєму судженні не права.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2012, 14:05   #34
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Розпізнати чи чоловік тебе використовує дуже легко: просто слід уважніше придивитись, як твоя половинка спілкується з друзями, сусідами, рідними, веде себе на роботі. Що частіше має місце - «взяти» чи «дати»? До речі, це стосується не лише чоловіків. Жінок по цьому також легко розпізнати.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2012, 14:26   #35
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

І ще, якщо тебе використовують, тебе завжди переслідуватитме відчуття внутрішнього дискомфорту. Можна любити і використовувати одночасно. Є такі чоловіки, які не розуміють що вони тебе використовують, це просто їхній спосіб життя, їх так виховали матусі.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2014, 14:38   #36
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

то...так багато чоловіків обманюють своїх дружин?Я не можу в це повірити!Хоч і виходить,що мій чоловік мене любить.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2014, 18:23   #37
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Був у мене один близький знайомий, який постійно підкидав мені роботу, користаючи з того, що ми більше, ніж друзі. Часу на це йшло не так і багато, але іноді доводилося добряче покрутитися, щоб і свої професійні обов'язки виконувати, і йому допомагати. Звісно, ні про яку оплату не йшлося -- які порахунки між близькими людьми! До того ж він постійно говорив: "Що б я робив без тебе", "Ти мене надихаєш", і т.ін. Звичайно, це тішило моє самолюбство. Ще й при зустрічах він був невимовно ніжний. Взаємної ж допомоги від нього було багато лише на словах. Він дуже гарно говорив про те, як радо виконає будь-яке моє прохання, але на практиці все виходило навпаки. І в якийсь період, коли на роботі був завал, я почала відмовляти йому в допомозі. Мабуть, він образився, бо писати мені став значно рідше. Поступово якось ми й зовсім перестали спілкуватися. Але от що цікаво: коли в нього застій на особистому фронті (а він там передовий боєць ) або знову треба чимось мене "завантажити", то він активно закидує мене листами. Тільки я на це вже не ведуся.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2014, 14:00   #38
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від руда соня Подивитися повідомлення
Був у мене один близький знайомий, який постійно підкидав мені роботу, користаючи з того, що ми більше, ніж друзі. Часу на це йшло не так і багато, але іноді доводилося добряче покрутитися, щоб і свої професійні обов'язки виконувати, і йому допомагати. Звісно, ні про яку оплату не йшлося -- які порахунки між близькими людьми! До того ж він постійно говорив: "Що б я робив без тебе", "Ти мене надихаєш", і т.ін. Звичайно, це тішило моє самолюбство. Ще й при зустрічах він був невимовно ніжний. Взаємної ж допомоги від нього було багато лише на словах. Він дуже гарно говорив про те, як радо виконає будь-яке моє прохання, але на практиці все виходило навпаки. І в якийсь період, коли на роботі був завал, я почала відмовляти йому в допомозі. Мабуть, він образився, бо писати мені став значно рідше. Поступово якось ми й зовсім перестали спілкуватися. Але от що цікаво: коли в нього застій на особистому фронті (а він там передовий боєць ) або знову треба чимось мене "завантажити", то він активно закидує мене листами. Тільки я на це вже не ведуся.
Оце воно!
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2014, 14:14   #39
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Оце, до речі найважче -- бо якщо ти людину любиш, то не думаєш про те, що він тебе використовує. А думаєш як йому допомогти. Чоловік це сприймає як належне, а потім може ще й дорікати, що ти мене своєю турботою дусиш!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 21:47.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору