Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 07.01.2015, 12:44   #11
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Небезпека службового роману у тому, що особа жіночої статі починає забагато собі дозволяти на роботі. Звідси ростуть ноги у пліток. Аякже, жінки так влаштовані що їм хочеться похизуватись тим, що "мене він виділив". Може проект завалити чи взгалі на роботу не вийти, бо ж їй це все пробачиться. Може й ви Маріє, цим грішите? Тримали б рота на замку і поведінкою нічого не виказували б, то і не пліткували би йому про вас. Десь ви схибили, це точно. Службові романи можуть бути щасливими і закінчитись одруженням, але лише тоді, коли ніхто зі співробітників нічого про ваші відносини не буде знати. Це складно, але можливо.
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2015, 14:18   #12
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Іван Подивитися повідомлення
...колись був молодий-зелений, закохався у колегу. Зустрічались, я їй освідчився, готувався до весілля, а потім...застукав її у обіймах іншого тут же в офісі...Вони потім одружились, але з роботи пішли обоє. Це стало мені наукою на все життя, на роботі ні-ні-ні
Іване, навіщо ж через одну-єдину невдачу так казати? Та вам радіти потрібно було, що вона до іншого пішла! Це означає, що це просто не ваша жінка була! Не знаю, як ви, а багато хто, ось так і справжнє кохання через це пропускає, бо зациклений на невдачі. Марії хочу порадити просто розставити усі крапки над "і". На деякий час просто зникніть з його очей. Тоді і дізнаєтесь, чи ви йому потрібні. Якщо чоловіку потрібна саме ця жінка, він гори переверне аби з нею бути. Навіть буває і від чоловіка відіб'є.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2015, 14:31   #13
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Службові романи як на мене можна вибачити молодим і неодруженим, тобто людям вільним. Тим, хто у шлюбі такі відносини принесуть лише біль, розчарування та втрату репутації. Сама я маю такий гріх. Колись з начальником поїхала у відрядження. Я заміжня, він одружений. Але... сталося те що сталося. Він наполягав потім на продовженні, навіть казав, що покине дружину зради мене. Але я тоді зрозуміла, що мій чоловік найкращий і відмовилась від продовження. Довелось звільнитись. Я тоді втратила гарну роботу. Натомість зберегла сім'ю й власну гідність хоча оточення пліткувало. Камінь на душі так і лежить за скоєне тоді у відрядженні, хоча минуло вже багато років.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2015, 18:02   #14
Зіронька
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 6
За замовчанням

Велика помилка крутити кохання з начальником заради кар’єри та більших грошей. Я ніколи й не думала про кохання на роботі, але так сталося, що я закохалася. Закохалася в свого начальника. Він був вільний, я розлучена ще й з дитиною. Коли зрозуміла, що мої почуття взаємні не повірила, що таке може бути. Не вірила до кінця. Саме через невіру нічого не вимагала й не просила. Можливо, саме тому наш роман закінчився одруженням. Не люблю фрази «взяв її з дитиною». Він просто увійшов у нашу маленьку сім’ю й «очолив її», як я жартую. А ось із спільними дітками нам одразу не повезло, я довгих десять років не могла завагітніти… Хочу до Марії звернутись, все таки впевніться спершу у його почуттях. На самому сексі продовження не буде.
Зіронька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2015, 18:25   #15
Мавка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 28.01.2012
Повідомлень: 8
За замовчанням

На власній шкурі знаю, що таке службовий роман і моя порада Марії така: - тікай швидше і подалі від об'єкта свого захоплення! Весіллям закінчиться той роман, де на початку до цього йде і де обоє вільні, в інших випадках лише біль, мука, невизначеність і роки, які ти втрачаєш. Чоловіку що? Нічого. А ось жінка не лише здоров'ям платить, ще й репутацією, а інколи і добрим місцем праці. Службовий роман мала не я, а мій чоловік. Так, так. Прийшов якось додому увечері і каже, нам треба поговорити. Я ж думала, про щось буденне… якби ж то! Каже: - я закохався, думаю це серйозно. Ви хоч уявляєте, що саме я відчула в цей момент! Перша думка була «я ж залишуся сама!» Перед очима в одну мить пропливло все наше спільне життя. Наступного дня я підняла на вуха всіх родичів, спільних друзів, а сама пішла у салон краси. Потім купила собі гарну сукню і при повному параді прийшла до чоловіка в офіс і поговорила з тією жінкою при всіх. Так, це було жорстоко по відношенню до неї. Але не я почала руйнувати її життя. Вона перша на щось понадіялася з одруженим чоловіком. В результаті, та жінка звільнилась з роботи і зникла з поля зору чоловіка. Напевно її психіка не витримала людського осуду. Бо в очах усього офісу вона була «стервом і підстилкою», а мій чоловік «жертвою її підступу». Ось чому я кажу, що службовий роман небезпечний для жінки передусім. Мого чоловіка напоумили родичі і друзі не робити помилки. Я зі свого боку почала частіше тішити чоловіка у ліжку та на кухні смаколиками. Тільки ось, десь глибоко в середині сидить хробачок і змушує весь час бути напоготові. Ану ж десь в офісі ще така подібна ласа до чужого щастя причаїлася?
Мавка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2015, 08:56   #16
Kaluna
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.09.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

Я була молода, гарна. Просто працювали в одному кабінеті, ходили разом обідати,інтиму тоді в нас не було. А потім він знайшов іншу роботу і звільнився. Я думала, що це кінець, але ні, він мене зі собою на свою нову роботу взяв. Тут наш роман просто розквітнув, але я пішла на підвищення на відміну від нього і з часом зрозуміла, що він мені вже не цікавий і наші відносини якось самі собою з моєї ініціативи припинились. Він це важко переживав, навіть почав випивати. А мене Господь потім покарав, через якийсь час я закохалася в іншого чоловіка на роботі, але, моє кохання не взаємне. Він навіть не звертає на мене уваги. Ми спілкуємось. Але...
Kaluna поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2015, 08:57   #17
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Мавка, а ти не розглядала версії, що це твій чоловік жінці «надію дав»?
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:25.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору