Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 13.07.2011, 08:57   #1
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням Б'є -- значить, любить? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №9 (55) ЖОВТЕНЬ 2011 року)

У моєї щирої подруги, майже сестри, є величезна проблема в сімейному житті. Заміж вона вийшла з палкого кохання за чоловіка, який старший від неї на десять років. Спочатку все було прекрасно, у них народилися сини-близнята, чоловік її тільки що на руках не носив. Проблеми почалися, коли моя Орися почала працювати. Чоловік спочатку ревнував її до кожного співробітника, потім навіть до своїх друзів на будь-якій забаві. Уперше вдарив її два роки тому, через те що повернулася з роботи на півгодини пізніше, ніж завжди. А тепер без побоїв не обходиться й тижня. І батьки, і я, й усі друзі давно переконуємо її розлучитися. Та цей Отелло після кожного скандалу за півгодини "тяжко кається", обсипає жінку квітами і каже, що любить до нестями. І вона його шкодує! Порадьте, дівчата (і хлопці також), як припинити це жахіття?

Останній раз редагувалося Оксана; 20.09.2011 в 06:52.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 10:14   #2
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Чесно кажучи, то не є чоловік який підняв руку на жінку. Бо підняв раз , підніме і вдруге, втретє і так постійно. А сам казатеме - "я люблю" . Про яку любов може йти мова, хіба ,що безглузда ревність. Я не проти ревності , але ж не дотакоїь степені!!! За пам"ятай якщо чоловік жоч раз вдарив жінку, відчув над нею верх - то він не спинеться. Треба зразу щось робити. Впершу чергу не попуститися йому. На мою маму тато двічі пробував піднімати руку. А вона, хоч і на півтора голови нища, всеодно не далася йому бити. В хід пішло все і набір кружок і дорога ваза і мало люстро не впало зі стелі, якби тато не спенився- люстра шкода було , бо то баба подарувала! А ле то всьо було з хитрістю і розумом " крушки повс вуха і в подушки; ваза - чуть не вголову, але до столу; крісло не високо підняла і не достала до світільника. " Треба давати відпір , але завжди з головою , щоб біди не наробити.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 10:51   #3
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Пам"ятаю як я зі своїми сестрми ще була мала, наша бабця завжди нам казала: дівчата не доведи господи, вийдете заміж і чоловік спробує підняти на вас руку. Одразу хапайте що бачите і йому у голову. Ніякої речі не шкодуйте в цей момент. Ні дорогої вази, ні гарної тарілки. Нічого. Якщо себе одразу не відстоїте, буде біда. Не знаю, можливо вона так казала з власного досвіду. Можливо колись дідусь теж намагався її вдарити. Не знаю, цього вона ніколи не казала. Але факт: дідусь бабцю боявся і поважав. Вже давно немає ні дідуся ні бабусі. Але ті її слова чомусь запам"яталися. Бо порада була мудра. У мене гарний чоловік. Такої проблеми як має твоя подруга Руда сонє я не знаю. Але якось у аптеці я була свідком як жінка побита чоловіком купувала ліки. На неї страшно було дивитись, вся чорна, зігнута. Напевно він їй відбив нутрощі. Бо розігнутись вона не могла і дихала важко. На слова людей і аптекарки, що ми вам викличемо швидку. Жінка відповіла: не треба, як дізнається про це -- уб"є. Руда соне, твоїй подрузі слід кинути того ката і не піддаватись на вмовляння. Це збоченці, які вже ніколи не зупиняться.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 11:23   #4
Міла
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 15.04.2011
Повідомлень: 4
За замовчанням

Я вважаю, що коли чоловік піднімає руку на жінку - він уже не чоловік, не мужчина, бо чоловік повинен захищати дружину, а не сам її кривдити. Думаю, що якби мій чоловік підняв на мене руку - то я б з ним не залишилася ні секунди більше, тому що якщо вдарив раз, це повториться, тому що він побачить що я не роблю нічого і він має надімною владу, що я його боюся і що через будь-яку провину перед ним (на його думку) він зможе мене вдарити. Це не правильно!!!! Я не розумію жінок які дозволяють підняти на себе руку!!! Жінки - ми повинні показати чоловікам, що ми не їх власність і що можемо за себе постояти! Руда соня, ви повинні це пояснити своїй подрузі, вона ще зустріне чоловіка який буде любити її і не дозволить собі підняти на неї руку!
Міла поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 16:35   #5
Олег
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

В моєї жінки ще той характер. Часом буває дістає. Але я ні в якому разі не підніму на неї руку. Справжній чоловік повинен вміти стримувати свої негативні емоції.
Цитата:
Повідомлення від руда соня Подивитися повідомлення
Та цей Отелло після кожного скандалу за півгодини "тяжко кається", обсипає жінку квітами і каже, що любить до нестями. І вона його шкодує!
У вашої подруги скоріш за все психологія жертви.
Олег поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 19:17   #6
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

В мене одразу виникло запитання - Руда соне, чому твоя подруга терпить знущання і не дає відсічі? Так, можливо вона боїться його, він сильніший за неї, але хай набереться сміливості і відповість тим самим. Доки вона цього не зробить чоловік буде впевненим, що має над нею владу. Олег правий, подруга почуває себе жертвою раз дозволяє із собою так поводитись. А її чоловік не мужчина, а слабак. Лише слабаки вдаються до такого. Можливо вона боїться залишитись сама із дітьми тому і терпить? Але ж вона не сама! Має батьків, друзів. Які допоможуть. Значить причина в ній самій. Чи хотіла вона сама хоч раз змінити ситуацію, чи лише жаліється?
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.07.2011, 15:06   #7
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Коли ми з подругою говоримо про це, вона плаче і каже, що ось це востаннє чоловік підняв на неї руку -- так йому вірить. Каже, що ревнощі -- то єдиний його недолік, а поза тим він ідеальний. Боїться, що ніякому чоловікові не потрібна буде з дітьми і сама теж більше нікого не покохає. Та й фінансовий бік шлюбу для неї важливий. Чоловік її добре заробляє. А може, в неї дійсно психологія жертви, як каже Олег?
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2011, 11:28   #8
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Звичайно, страшно залишатися одній з дітьми на руках, без грошей, роботи!!! А не страшно, що одного разу він не розрахує сили і взагалі її покалічить, чи падаючи вона зачепиться головою за кант стола і загине??? НЕ страшно, що діти з віком зрозуміють звідки в мами синці і перестануть її поважати, абе зненавидять свого батька??? Не страшно? А мені страшно, бо діти мають рости в нормальній сімї, а не там де панує насилля. І крім того, чому не спрацьову материнський істинкт, бо сьогодні він її бє, а завтра син захоче захисти маму і тоже "вигребе" по повній! Побиття пробачати не можна, раз перемучитися, пережити принизливу процедуру розлучення, встановити межі офіційних стосунків і продовжувати жити далі без тирана!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2011, 13:47   #9
Мар'яна
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Знаєте, як кажуть, чоловік з жінкою поводиться так, як вона сама дозволяє. Жінки, які себе поважають, які сильні, кидають таких покидьків лише після замаху, не те, що побиття. Слабкі ж, які є жертвами усього свого життя терплять. Не розуміючи, що світ не завалиться, якщо піти від тирана. А гроші, за які чіпляється твоя подруга лише доведуть її до непоправного. Краще здоровою залишитись із дітьми ніж калікою, яка вже тирану не потрібна буде і він її викине як непотріб. Хай навчиться себе поважати і припинить чіплятись за матеріальне втрачаючи при цьому значно більше.
Мар'яна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2011, 08:17   #10
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Дівчата, Олеже, дякую!!! Ми разом з подругою зайшли на наш форум, і вона прочитала, як ставитеся до цієї проблеми. Спочатку обурилася, що я винесла на обговорення її біль, але потім мене зрозуміла. Вона розчулена, що стільки людей поставилися до її проблеми небайдуже. Пообіцяла мені, що сьогодні рішуче поговорить з чоловіком про розлучення в присутності батьків. Дякую за підтримку!!!
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 19:53.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору