Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 31.08.2014, 10:57   #21
Чіка
Новенький
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 14
За замовчанням

Дівчаточка, щоб мати маленького сексом треба займатися через кожні 4-5 днів після закінчення менструації. Наприклад: 5-го числа закінчилася менструація - значить 9, 13, 17, 21-го числа -дні заняття сексом. Цього графіку потрібно дотримуватись ретельно. Це пов'язано з тим, що сперма у чоловіків визріває десь на 4-й день, тобто якщо займатися сексом через день, то сперма просто не встигає дозріти, на п'ятий день вона починає старіти і здатність до зачаття падає. Найкраще сексом займатися так, як роблять це тварини. Не забувайте про арчування. Вживайте продукти, багаті вітаміном Е -вершкове і рослинні олії, яєчний жовток, зародки пшениці, кукурудза, гречана і вівсяна крупи. Для чоловіків корисні біла квасоля, мед, горіхи. І, головне! Розслабтеся і забийте на все. Іноді вагітність наступає, коли жінка просто перестає зациклюватися на проблемі.
Чіка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 10:59   #22
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Моїй родичці у 36 років лікарі поставили діагноз спайка обох труб і дитяча матка. Тобто безпліддя. Вона змирилась і припинила думати про дітей. Але сталося диво. У 38 років несподівано для всіх і себе самої вона завагітніла. Можливо, тому що змирилася, можливо, тому що лікарі помилились у діагнозі, а можливо тому що вона пила настоянку з зеленого волоського горіху на меду для зміцнення імунітету.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 11:40   #23
леді
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 31.08.2014
Повідомлень: 2
За замовчанням

Я довгих шість років не могла завагітніти. І я і чоловік обоє здорові. Якось на консультації лікар мені порадила спробувати актіферт. Він допомагає навіть тоді, коли чоловік наприклад, не хоче обстежуватися. Але в аптеках я цього препарату не знайшла. Замовляла через інтернет з Києва. По інструкції це натуральний препарат без хімії, який покращує життєздатність сперматозоїдів та підвищує їх рухливість. Я вводила гель в середину за 10 хвилин до статевого акту під час періоду овуляції. Мені знадобилося два тюбики поки я побачила на тесті заповітні дві полоски. А ось «народний метод» спринцювання розчином соди перед актом мені не допоміг. Хоча кажуть після соди утворюється сприятливе середовище для сперматозоїдів.
леді поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2014, 10:20   #24
i_z
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 29.08.2014
Повідомлень: 2
За замовчанням

Дуже дякую Вам за відповіді і поради)). Ми були у лікаря (я таки його вмовила), і він сказав що навряд чи получиться дитинка у нас. Хіба станеться чудо.
i_z поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2014, 21:13   #25
Anetta
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 15.09.2014
Повідомлень: 2
За замовчанням

I_Z не втрачайте надію, в наш час є безліч методів щоб допомогти завагітніти. Репродуктивна медицина розвивається. Головне знайти лікаря, який допоможе Вам!!!
Anetta поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2014, 12:34   #26
Адриана
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.09.2014
Повідомлень: 9
За замовчанням

Прочитала сообщение от Anet и аж расплакалась, хорошо, что у вас все получилось, радуюсь за вас. Я тоже хочу троих деток))) Иванка, вам посоветую жить своей жизнью, и не зацикливаться на этом. Знаю, это не легко, у нас тоже не сразу получилось забеременеть ...как выходишь на улицу, везде детки, коляски, беременные женщины...тяжело смотреть. Лично я, после полового акта вставала в позу "березка", пила витамины, половой акт 2-3 раза в неделю, высчитывала овуляцию (сейчас и тесты на овуляцию есть). Если в течении года ничего не получаеться стоит обратиться к врачу. Я рассматривала эту клинику http://www.adonis-ivf.com.ua/, там и ЭКО есть. Знайте всегда есть выход, но я искренне надеюсь, что эта ссылка вам не понадобиться.
Адриана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2014, 14:17   #27
Anetta
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 15.09.2014
Повідомлень: 2
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Адриана Подивитися повідомлення
Прочитала сообщение от Anet и аж расплакалась, хорошо, что у вас все получилось, радуюсь за вас. Я тоже хочу троих деток))) Иванка, вам посоветую жить своей жизнью, и не зацикливаться на этом. Знаю, это не легко, у нас тоже не сразу получилось забеременеть ...как выходишь на улицу, везде детки, коляски, беременные женщины...тяжело смотреть. Лично я, после полового акта вставала в позу "березка", пила витамины, половой акт 2-3 раза в неделю, высчитывала овуляцию (сейчас и тесты на овуляцию есть). Если в течении года ничего не получаеться стоит обратиться к врачу. Я рассматривала эту клинику http://www.adonis-ivf.com.ua/, там и ЭКО есть. Знайте всегда есть выход, но я искренне надеюсь, что эта ссылка вам не понадобиться.
В цій клініці я робила гістероскопію перед штучною інсемінацією, ну і саму підсадку. Лікар Червоткіна. Тепер спостерігаю вагітність у цього ж лікаря
Anetta поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2014, 22:13   #28
Margo
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 16.09.2014
Повідомлень: 6
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від i_z Подивитися повідомлення
Дуже дякую Вам за відповіді і поради)). Ми були у лікаря (я таки його вмовила), і він сказав що навряд чи получиться дитинка у нас. Хіба станеться чудо.
А якже ЕКО або штучна інсемінація?, багатьом це допомагає створити родину!
Margo поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:59.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору