Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 30.08.2014, 12:27   #11
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

i_z, я читала, що коли в чоловіка діабет перед тим як лягти у ліжко бажано з‘їсти щось солодке, щоб потім «голова не закрутилася» і сил вистачило. Так цукровий діабет хвороба серйозна, але не варто через це позбавляти себе радощів життя, але згідна з Каріною, дитина може успадкувати хворобу.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2014, 14:10   #12
Ліла
Новенький
 
Реєстрація: 17.04.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від i_z Подивитися повідомлення
Я так розумію, що це від того, що присутня часткова втрата чутливості. Порадьте будь ласка нам як її відновити, може є якісь народні методи, тому що до лікаря він не хоче йти. Каже що соромиться. Хто з такою ситацією стикався,що Ви робили у такому випадку??? ДЯКУЮ!!
Все дуже просто: допоможи чоловікові орально. Гарний мінет і кінець не забариться. Або ж почни сама себе задовільняти у його присутності. Повір, немає на світі такого чоловіка, якого це видовище залишить байдужим.

Останній раз редагувалося Ліла; 30.08.2014 в 14:14.
Ліла поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2014, 14:31   #13
веснянка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 30.08.2014
Адреса: с. ялтушків барського р-ну, вінницької обл.
Повідомлень: 1
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Іванка Подивитися повідомлення
Дівчаточка порадьте будь-ласка щось. Вже 2 роки ми з чоловіком займаємось незахищеним сексом,через кожні 2-3 дні і нічого у нас неполучається. ми були на обстеженні,обоє здорові. Неможу зрозуміти що не так ,можливо для цього потрібна якась спеціальна поза а можливо і час. Порадьте будь-ласка,ми дуже хочемо маленького.
Вам потрібно звернутися до лікаря моя донька теж не могла завагітніти, але вона звернулася до гінеколога пройшла обстеження, здала аналізи і виявили молочницю через що не могла завагітніти. Вона полікувалася і зараз вагітна 12,5 неділь. Тільки не зациклюйтесь на одному лікареві.
веснянка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 07:42   #14
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Розкажу вам «народну казку». Колись, як я була ще дівчиною, підслухала розмову двох жінок, яка стосувалася питання, як завагітніти. Одна жінка радила своїй подрузі таке: потрібно звернутись до вагітної жінки і попросити її подарувати своє горнятко. Далі з цього горнятка потрібно пити тій, яка хоче завагітніти. Воду, чай, каву інші напої лише з цього горнятка. Це «чарівне горнятко» допоможе завагітніти. Не знаю, чи це горнятко допомогло, чи навіювання, але через якийсь час я бачила цю жінку, в якої була проблема завагітніти, вагітною.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 07:46   #15
Фанта
Новенький
 
Реєстрація: 21.04.2011
Повідомлень: 14
За замовчанням

Хочу звернутися до i_z. По-перше, тобі неймовірно пощастило, що у ліжку так доооовго, можеш насолоджуватися процесом. Багато хто з жінок тобі позаздрить. Звісно,якщо у чоловіка немає проблем з ерекцією. По-друге, секс при діабеті у чоловіка особливий. Так, через хворобу знижується чутливість не лише головки, але й самого статевого члена і взагалі усього достоїнства. Але ж поруч є ти, любляча дружина. Стимулюй чоловіка орально, а ще краще анально. Повір «там» чоловік себе відчує. Головне аби вчасно пустив своє насіннячко туди де треба. Ось і всі народні методи.
Фанта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 08:04   #16
Марта
Зайшов, побачив, написав
 
Аватар для Марта
 
Реєстрація: 25.04.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

У моєї подруги вже вісім років немає сексу. У чоловіка діабет. Подрузі вже сорок років, вона хоче дитину. Чоловік у неї також впертий, до лікаря йти не хоче. Вона його і петрушкою поїла і таблетки левітри у їжу підсипала. Нічого. Результату ноль. Тож вирішила розлучитись. Все таки жінку жінкою робить наявність дитини, а не чоловіка.
Марта поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 08:39   #17
Злата
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 04.06.2011
Повідомлень: 7
За замовчанням

Поділюсь власним досвідом, може кому допоможе. Мені завагітніти допоміг масаж матки перед овуляцією. Відразу після того як почала робити масаж і завагітніла.
Злата поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 08:48   #18
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

Дівчата, всі, хто бажає мати маленького перед статевим актом не підмивайтеся з милом, гелем та іншою рідиною «там». Усі ці засоби вбивають сперматозоїди. Також не вичищайте собі «там» всередині все до блиску. Я колись перед тим, як лягти у ліжко мила «там « усе до блиску, в результаті вимила усю мікрофлору. Достатньо зверху водою помитися і все. І ще, не намагайтесь кінчити разом із чоловіком. Коли жінка кінчає, то у неї шийка матки трохи піднімається наверх і це теж одна з причин, чому не вдається завагітніти. І не кохайтеся щодня. Тоді сперма неякісна.
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 08:50   #19
lalka
Новенький
 
Реєстрація: 21.08.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Моя рдна тітка так і не змогла завагітніти. У її чоловіка варикоцеле. Операцію він робити відмовився. Який це жах, дівчата, її життя. Родина у нас велика, плодовита. А вона – порожня. Тітці вже під 50-ть. Вона стала злою і недоброю не лише до племінників, а й до власного чоловіка. Спершу з таким жалем дивиться на чужих дітей, а потім з ненавистю. Так, без дітей можна жити, але що це за життя?
lalka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 10:56   #20
Lady Gaga
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 08.06.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Моя мама мала таку ж проблему. Обоє здорові, а завагітніти ніяк не вдавалося. Але народилася я. Коли я виросла, мама зі мною говорила на цю тему. Бо боялася, що і в мене виникне така проблема. Мама розповідала, що після акту лягла на живіт, та так і заснула.А моїй подрузі допоміг Дюфастон. Після весілля вони три роки намагались завагітніти. Що тільки не робили. Все марно. Допоміг препарат Дюфастон. Подруга пройшла курс і змогла завагітніти.
Lady Gaga поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:44.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору