Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 06.07.2011, 16:45   #1
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням Чи буває дружба між чоловіками і жінками

Хотіла б дізнатися різні думки на цю тему, і своєю поділитися.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2011, 20:15   #2
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Чи буває дружба між чоловіком і жінкою, чи це все просто слова і з часом вона переростає у щось більше? І чи можливо мати і чоловіка і просто друга, без різних стосунків( єдеться звісно про двох різних чоловіків)?
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2011, 20:53   #3
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Звісно Nadiya, що буває. У щось більше вона може перерости лише якщо обоє захочуть цього "чогось більшого". В мене наприклад, є два чоловіка, яких я можу назвати своїми друзями. Це колеги по роботі. Знаєш, з ними я можу говорити на будь які теми, прошу поради чи допомоги. А їх чоловіче бачення якихось ситуацій не раз допомгало мені зрозуміти власного чоловіка. Так само і вони звертаються до мене за порадою. Звичайно, мій чоловік особисто не знайомий з ними, але про їх існування знає.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2011, 17:36   #4
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

І в мене є такі чоловіки-друзі. Думаю, що мені пощастило таке спілкування потрібне кожній жінці. Ти завжди пам'ятаєш, що ти жінка! Вони завжди помітять твою зачіску, твої парфуми , зроблять комплімент. Чудовий настрій плюс допомога у вирішені якихось дрібниць. Як результат очі світяться, а власний чоловік задоволений вночі. . У щось більше такі стосунки можуть перерости, лише якщо обоє цього схочуть. Але в мене не цей випадок.
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 11:12   #5
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Дружба можлива лише за певних умов. Люди мають бути нормальні. А не так, що ти з чоловіком дружиш, нічого такого. А його жінка чи твій чоловік фантазуть Бог зна що. Тоді лише проблеми.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 22:21   #6
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
Восклицание Дружба????!!!

Щось я сумніваюсь, що може бути така дружба!!!! Ну хіба що жінка (або мужик) не красивої зовнішності і один одному не цікаві у плані "особливих відносин". Але ж бувають такі моменти, як у фільмах...... жінці стало якось кепсько от і прийде до свого друга за порадою- розрадою, а той її притисне до себе щоб обняти і почнеться -дай повід. Або на "п'яну голову"!!!!!! А зранку ховати очі, або як є почуття -то признатися і...... хана дружбі, та й у любих таких ситуаціях так званій "дружбі" прийде кінець! А що до мене..... такий досвід маю, тому і пишу! От самий популярніший у чоловіків! - от прийдеш на роботу одіта сексі)))))) твій друг як би міг, то очиму все б зробив, що тре!!!!! А тоді куди дружба дівається, коли твій дружок лізить до тебе обніматися і обсипати компліментами мало не кожних 5хв. , коли ти одного разу така прийшла???? Мужик любить очиму!!!! Тут навіть вік не є проблемою!!!!!! А взагалі!!!!! В такій ситуації все залежить від стриманості!!!!! Хтось зраждує, а хтось береже вірність, а хтось терпить, або не знає, що його кохання така сволоч!!!
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2011, 22:30   #7
Особлива
Наш знайомий
 
Реєстрація: 12.07.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 31
За замовчанням

А!!!!!! Легко все зрозуміти!!!!! Тут на форумі( в даній переписці) тільки дівчата!!!!!!! Можливо ми не такі зрадливі і маємо стримання!!!!!! А мужики..... ("чемних одиниці) їм тільки частину оголених цицьок покажи!!!! ще не на такі подвиги потягне!!!!!!! Чоловіча психологія є така - спочатку робить, потім думає!!!!! А є і інші-які вміють аналізувати. Такі або мають досвід, або дуже обережні!!!!!!!!!!! Ідеальних майже не буває!!!!!! Та є .....їх тре посилено шукати!!!! або знайдеш, думаєш ти його кохана, єдина, а він так легко вміє притворятись!!!!!!! І живи, свято вір йому, а він........... така сволоч!!!!!!! Це правда!!!!! Важкий життєвий досвід!!!!!! А так боляче взнати про зраду, так паршиво..........
Особлива поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2011, 11:37   #8
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Я вам скажу дівчата, що немає значення що думає жінка, важливо як до цього ставляться чоловіки! От мій чоловік категорично не вірить у те що жінку і чоловіка може поєднувати тільки дружба. Всі мої колишні одногрупники для нього це мої колишні хлопці, сусіди-чоловіки -- "вони на тебе так дивляться?!" І я собі так подумала -- а воно мені треба нервувати чоловіка?! Але те, що дружба така існує -- факт. Вона набагато міцніша ніж між чоловіками, між жінками. Мої найкращі друзі -- чоловіки. Я їх знаю всіх понад 10 років. Ніколи не підведуть, не ображаються, що я недзвоню кожного дня, як це робили б друзі-жінки, але якщо мені буде потрібна їх допомога, я можу на них розраховувати і вдень і вночі. Тільки не подумайте щось погане, бо кожен з них має сімю, дітей, або дівчину. Звісно я не зловживаю їх добротою, інтиму міжнами ніколи не було і не буде. А зустрічаючись раз на 2-3 місяці ми почуваємося так ніби вчора розійшлися -- немає ніяких недомовок, образ і т.д. Головне щоб чоловік не знав!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2011, 12:45   #9
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

А в мене був такий друг-чоловік. Теж могли телефонувати один одному, говорити про все на світі. Навіть про такі речі, про які з чоловіком ніколи не говоритиму. Теж завжди могла розраховувати на його допомогу. Поки одного дня йому не захотілось більшого. Звісно, я відмовила. Тож тепер в таку дружбу не вірю. Хіба що повний імпотент може стати другом або голубий?..
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2011, 11:51   #10
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Дашо, ти не права. Може ти зразу не помітила, що в цього чоловіка до тебе інше ставлення, аніж дружнє?! Чоловіка завжди цікавить як влаштована жінка. Мій одногрупник-друг часто телефонував після свого одруження, щоб запитати що подарувати жінці після якоїсь сварки? Як ліпше примиритися? Я йому щось радила, але завжди попереджувала, щоб зробив скидку на те, що вона не я і їй це може не сподобатися. Щоб думав про неї, а не про подарунок. Ну щось таке! І до речі, коли я довго не можу вибрати чоловікові подарунок також питаю поради в друга, він ж чоловік, знається на тих всіх бритвах, чоловічих лосьйонах, магнітофонах іт. д.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:57.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору