Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 04.06.2011, 21:20   #11
Ната
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 04.06.2011
Повідомлень: 5
За замовчанням

Рік або більше року без сексу це стрес для організму, після якого він добре, якщо оговтається. Секс є природною потребою організму. Тому навряд чи варто позбавляти себе того, що закладено в нас природою без поважних причин.
Ната поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2011, 06:18   #12
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Ого-го-о, рік без сексу- це вже забагато! Якщо все добре, всі здорові, то длячого мучити себе, когось і свій органісм. Хіба що є якісь ВАГОМІ причини.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2011, 12:03   #13
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

природа мудріша за нас, і раз вона заклала це в нас, значить воно нам таки тре...
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2011, 14:43   #14
lalka
Новенький
 
Реєстрація: 21.08.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

А я вчора дивилась документальний фільм про асексуалів - пари, які свідомо відмовились від сексу. Вони стверджували що їм так дуже добре, і що секс не є потрібним для людей. Лише для продовження роду. Наводили переконливі приклади. Ми не можемо жити без води, їжі, повітря, а без сексу МОЖЕМО. Більше того там розказувалось, що таких людей тепер на землі стає все більше. Можливо, починається нова еволюція в мізках людей на планеті. Я після цього фільму навіть замислилась, а чи справді секс такий важливий, як нас переконували?
lalka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 06:32   #15
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

а що за фільм? може варто його переглянути? Порекомендуйте....
__________________
Мій муж - DimokL

Останній раз редагувалося Оксана; 22.08.2011 в 17:36.
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 16:43   #16
lalka
Новенький
 
Реєстрація: 21.08.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

він так і називається Життя без сексу. Дивилась тут: http://video.yandex.ua/users/sharnion/view/8/
lalka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2011, 10:07   #17
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Цікаве кіно. По-своєму автори фльму праві. Все більше схиляюся до думки, що секс нам даний лише для продовження роду. Пошукайте в інтернеті статистику щодо кількості населення на Землі, чи в окремо взятій країні. Людей стає менше. Природа сама регулює, яка кількість може жити на планеті. Природа, а не люди, закладає в кожного здатність до сексу. Тому казати, що місяць, рік, два... без сексу щось ненормальне і піддаватись загальноприйнятим шаблонам оточення не можна. Для когось це може бути цілком нормальним.
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2011, 15:35   #18
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Суд французького міста Ніцца зобов'язав 51-річного місцевого жителя на ім'я Жан-Луї виплатити матеріальну компенсацію своїй дружині у розмірі 8,5 тисяч євро за відмову від виконання подружнього обов'язку, повідомляє The Daily Telegraph.
Згідно зі статтею 215 Цивільного кодексу Франції - Подружжя взаємно зобов'язуються жити разом, а це передбачає, що сексуальні стосунки
повинні стати частиною шлюбу. Це правове рішення було прийняте після того, як два роки тому 47-річна француженка подала на розлучення, звинувативши у розпаді шлюбу чоловіка, який не виявляв ніякої сексуальної активності.
Суддя з Ніцци дав подружжю розлучення, вирішивши, що повну відповідальність за розкол несе тільки Жан-Луї. Проте екс-дружині цього здалося недостатньо, і вона зажадала 10 тисяч євро в якості компенсації за відсутність сексу протягом 21 року шлюбу. Чоловік намагався виправдатися тим, що втома і проблеми зі здоров'ям не дозволили йому бути більш уважним у ліжку, проте суддю апеляційного
суду в Екс-ан-Прованс це пояснення не влаштувало. "Секс між чоловіком і дружиною є вираженням їхньої любові один до одного, у даному випадку
він був відсутній. Вступаючи у шлюб, люди погоджуються ділити все в житті, і це явно передбачає, що вони будуть займатися сексом", - заявив суддя, засуджуючи жителя Ніцци до виплати штрафу. Правда, сума виплати була знижена - із 10 тисяч євро до 8,5 тис.
А в лютому цього року повідомлялося про ще один судовий розгляд, пов'язаний із сексуальним життям людини. Тоді британський суд заборонив чоловікові, у якого рівень IQ складає всього лише 48 балів займатися сексом.
Бачите, навіть проблеми зі здоров'ям не є поважною причиною для відмови у ліжку. Особисто я підтримую британців.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2011, 15:28   #19
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

А я не розумію як маючи здорову фізіологію і поруч постійного партнера навмисне відмовлятись від сексу? Асексуалів розумію: там принаймі обоє його не потребують і цілком задоволені життям. А щоб навмисне себе стримувати? Це лише додати собі болю і проблем зі здоров'ям.
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2011, 20:02   #20
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Просто поняття сексу кожен сам для себе визначає. дехто займається цим просто щоб народити дитину, дехто, щоб отримати фізичне задоволення. А я думаю, що між двома закоханими -- це якась їхня особиста мова, коли вони один одного розуміють без слів. Ну не треба ж чоловікові розказувати, що в нас сьогодні на вечерю каша з котлетою, а потім секс у позі номер 6. ні, це відчуття близькості або є, або немає. І зрештою, якщо з людиною не хочеться займатися сексом, то й розмовляти з нею також не хочеться, і готувати вечері! немає близькості духовної і не буде фізичної!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:28.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору