Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 28.04.2012, 22:07   #1
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням Як знайти свою другу половинку?

Дівчатка підкажіть як її шукати,а головне де?поділіться роздумами,ще краще досвідом дуже буду вдячна!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2012, 22:12   #2
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

як я вчилась, було з чого вибирати,але чи то я така була,чи то половинка не підверталась!!!!!! а з кожним роком все важче і важче!!!!!мого віку більшість вже одружені,от і сижу я думку гадаю,що то робити,тому вирішила у Вас спитати,може шось корисне порадите,або хоча б налаштуєте на краще, а то я зовсім зневірилась навіть в існуванні цієї половинки!!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2012, 22:17   #3
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

сором,язлива я до неможливості і щоб заховати свої справжні почуття ховаюсь за маскою дуже неприступної!(хоча я зовсім не така) але чесно дівчата - черга за мною не стоїть! кавалерів у мене вообше нема,хоча багато хто думає,шо є і не мало(правда і не багато,але Є)
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2012, 11:44   #4
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Єдино, що можу тобі порадити Аліно, не шукай половинки на сайтах знайомств. Я особисто заміж вийшла у 20 років і особливо не шукала половинки, все було природньо. А ось моя сестра шукала перебирала хлопцями, потім чоловіками.... аж поки її подруга не нарадила їй зареєструватись на сайті знайомств. І почала вона ходити на сустрічі з одним, другим, третім, потім дійшло до того що в один день могла чотирьом зустрічі призначати. Їй вже було за тридцять коли на одній зі здибанок познайомилася зі своїм теперішнім чоловіком. Вийшла заміж, є дитина, але вже три роки вона живе у злиднях. Чоловік її двічі розлучений, платить алменти на свою дитину від однієї з попередніх жінок.... Коротше, на тих сайтах сидять або розлучені, або збоченці або засуджені. Хороші чоловіки таким не займаються. Ходи на виставки, на вихідні прогуляйся центром міста. Мені вже майже 40 але і досі чоловіки підходять, пропонують познайомитися а ось тут все залежить від тебе. Якщо чоловік тобі сподобався то усміхнися йому. Можливо, якщо до тебе не підходять, то ти маєш похмурий вигляд? Чоловікам подобаються позитивні жінки.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2012, 17:57   #5
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

за сайти знайомств не скажу, але от свого хлопця знайшла (чи то він мене) в інтернеті. В одній із соцмереж побачив мене в одній спільноті і написав повідомлення. Потім тиждень переписки, я запропонувала зустрітись, щоб не намріяти собі принца на коні, а потім розчаруватись. Після першої зустрічі він мені сказав що добється мене щоб то йому не коштувало. Добивався довго, бо чесно мені одразу не сподобався, а потім кохання то така річ, що до мене приходить не одразу. В один прекрасний день зрозуміла що без нього не проживу, не можу, він мусить бути моїм чоловіком і батьком наших дітей і всьо. Тьфу-тьфу, вже більше 2 років разом і плануємо створювати сімю. В приват можу скинути посилання на ту спільноту, бо там якраз знайомляться для спілкування і для більшого. Ще як варіант пропоную побачення на 5 хв. Моя подруга організатор таких побачень. Думаю, знаєш специфіку, кожен чоловік має номер і має 5 хв щоб вразити дівчину, яка йому сподобалась, якщо це взаємно домовляєтесь про окрему зустріч і всі щасливі)))

Роксоланко, зараз не ті чоловіки щоб просто познайомиться на вулиці чи на виставці))) якісь пішли або вульгарні до крайнощів, або соромязливі, а ще так обідно, коли підходять знайомитись пікапери. Ціла наука по тому. бачила в маршрутці оголошення що запрошуюються чоловіки і хлопці на курси, де їх вчать зривати дівчат. До добра це не доводить. Дискотеки - самі знаєте, що там твориться! Ще як варіант почати цікавитись футболом, знайома на стадіоні познайомилась із своїм хлопцем, а там же їх то точно багато. Але де б не познайомилась, все одно потрібно мати голову на плечах і тільки з часом побачиш чи вартий той хлопчина чи якийсь вже користований і нікому не потрібний.

Останній раз редагувалося Bogema; 29.04.2012 в 19:19.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2012, 22:15   #6
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

справді зараз познайомитись не так і легко,на вулиці хтось як підійде то чомусь зразу щось дурне в голову лізе і страшно стає, на дискотеках можна познайомитись але це в більшості випадків на 1 ніч,ну звичайно якщо тобі це теж підходить,машини не зупиняються,а напевно якби і зупинились то я б тікала від неї на всіх вітрах не говорячи про сідання в неї!!!!!!а на сайти знайомств я не заходжу,бо знаю ,що просто не піду на зустріч-боячись,шо сама не сподобаюсь і не говорячи,що мені не сподобаються!!!! а щодо пікаперів,то їх справді дуже багато розвелось,але переважно це хлопці від18 і до 24,а таким я вже не підходжу(може і добре)
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2012, 22:26   #7
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

та моя сором,язливість-то мій ворог! а про вигляд ПОХМУРИЙ,трішки підкоректую не похмурий,а не приступний!!!! в мене була смішна історія,коли я поїхала в гості на свята,ну ми ходили то на дискотеку ,то в кафе,а містечко невелике ну і зрозуміло вся молодь там і проводить час! ну ніхто до мене не підходить,ніхто не знайомиться,аж обідно якось,зато дивляться,ну і поїхала я додому без спогадів про кавалерів!!! а потім через деякий час мені розповіли,що знайомитись хотів і не один але моя неприступність їх так налякала,що не один і не зміг!!! а ВИ КАЖЕТЕ-СЛАБАКИ,а не хлопці!!!!!!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2012, 22:32   #8
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

а щодо цих побачень,я знаю як це виглядає,я просто не наважусь піти!!!!!!! я хотіла б піти на семінар який допоміг би побороти мою сором,язливість!!! чесно я такою не виглядаю,а просто насправді такою є! це вже не чеснота,це вже серйозний недолік!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2012, 22:37   #9
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

Ви знаєте були випадки коли мною зацікавлювались мені цікаві чоловіки,але я своєю псевдонедоступністю просто їх відштовхувала, а зараз чоловіки не особливо цим переймаються,одна відмовилась натомість 2 погодяться! я живу ще "по-старінке",дівчина кілька разів "спеціально "відмовляє(бо так ніби має бути-ну зараз це називається-ламається),а хлопець бігає,добивається її! ну звичайно з такими розкладами важкувато буде мені когось знайти
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2012, 22:38   #10
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

Аліно, на чолі не написано "неприступна", хлопці цього просто не можуть знати! якби ти відшила одного, другого, десятого то пішов би поголос "та, вона якась неприступна". Просто так як рекомендувала Роксолана, посміхнись до хлопця, який тобі сподобався, затримай погляд на ньому більше ніж потрібно,напевне не одна міні спідниця в гардеробі, сміло одягай! Вчись переборювати свою соромязливість. я недавно в магазині познайомилась з молоденьким продавцем і то при хлопцеві! просто з ним говорила і посміхалась для любязності, а він у відповідь посміхається і споглядає на мене. Тому все в твоїх руках, якщо боятись йти на першу зустріч, якщо боятись першій заговорити, якщо вдавати "не піходь, бо покусаю", то так можна довго шукати і не знайти! Бери подругу і сміло йдіть на каву в місто, більше усміхайся і будь до чоловіків привітніша і результат себе не змусить довго чекати!
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:22.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору